Erkeklerin yapıp da kadınların sinir olduğu şeyler

Sponsorlu Bağlantılar

• 13 Temmuz 2016
  • 1372 Okunma
  • 18 Cevap

1. 13 Temmuz 2016 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

Öyle şeyler vardır ki erkekler açısından hiçbir sorun teşkil etmezler, hatta gayet doğal kabul ederler. Ama kadınlar için asla öyle değildir.

1. Özel günleri unutmaları.
    2. Sürekli kanal değiştirmeleri.
    3. Şort ve parmak arası terlik kombinasyonuyla çok yakışıklı göründüklerini sanmaları.
    4. Kendilerini kaptırarak küfürler eşliğinde maç izlemeleri.
    5. Banyonun her yerini ıslatmaları.
    6. Eşlerinin en yakın arkadaşına, ablasına, kardeşine yakın olmaya çalışmaları.
    7. Kendilerine duydukları aşırı güven.
    8. Trafikte bayan sürücüyü taciz etmeleri.
    9. Geç mesaj atmaları.
    10. Recep İvedik taklidi yapmaları.
    11. Kompleksli olmaları.
    12. Romantizm dolu bir anda, kendilerini tutamayıp espri yapmaları.
    13. Dinlememesi.
    14. Toplu taşıma araçlarında oturma şekilleri.
    15. Reddedildiği halde ısrar etmeleri.
    16. Genizlerini temizlemeleri ve bunu yutmaları.
    17. Adres sormamaları.
    18. Laf atmaları.
    19. Kırdıkları zaman özür dilememeleri.
    20. Yere tükürmeleri.
    21. Aşırı kıskanç olmaları.
    22. İltifat etmeyi bilmemeleri ya da kaş yaparken göz çıkarmaları.
    23. Sağa sola çorap fırlatmaları.
    24. Kadınların yaptığı işi küçümsemeleri.
    25. Balık hafızaylıymış gibi davranmaları
    26. En basit olayları bile abartmaları.
    27. Emeğe saygı duymaktan erinmeleri.
    28. "Sinirlenince daha bir güzelleşiyorsun" klişesini kullanabilmek için yaptıkları davranışlar.
    29. Umursamamaları.
    30. Futbol maçlarını romantik bir filme tercih etmeleri.
    31. Sokak ortasında sergiledikleri rahat hareketler.
    32. Klozetin kapağını hep açık bırakmaları.
    33. Elde edemeyince kötülemeleri.
    34. Kaşının gözünün oynaması.
    35. Annelerine eşlerinden daha düşkün olmaları.
    36. Sevgilisinin yanında burunlarını karıştırmaları.

Alıntıdır..

Yazan: 'Şeref'

Sponsorlu Bağlantılar
    Samsung ile gönderdi
  2. 13 Temmuz 2016 #2

KinG Tornado

KinG Tornado

Bilgiler İçin Teşekkürler

Samsung ile gönderdi
  3. 14 Ekim 2016 #3

UchihaMel

UchihaMel
    Okuyayım, bir dişi olarak buna yanıt yazacağım müsait olduğumda. :D
    ---
    1. Özel günleri unutmaları. Şey, yani hatırlamalarını tercih ederiz. Güzel bir güne uyanıp neşeli neşeli hareket ederken erkeğin hatırlamamış olması sinir bozabiliyor fakat dişiler de abartıp günlerce trip atmamalı. Özellikle ilk yıl dönümlerinde alışkın olmadıkları için unutabilirler. Sonra gidip telefondaki ajandaya kaydetse erkekler hiç sıkıntı çıkmaz.
    2. Sürekli kanal değiştirmeleri. "Sıkıntın bu olsun gülüm." derim ben o kişiye. :|
    3. Şort ve parmak arası terlik kombinasyonuyla çok yakışıklı göründüklerini sanmaları. Lütfen alevli şort giymeyiniz. Gerisi yalan.
    4. Kendilerini kaptırarak küfürler eşliğinde maç izlemeleri. Dişiyi zor duruma sokar. Eli ayağına dolaşır. Erkek ana avrat sövmeye devam eder. Dişi utanır. Erkek ağzına ne gelirse söylemektedir. Dişi en sonunda dayanamaz. Bu sahnenin yaşanmaması için lütfen daha dikkatli olunuz ya da dişilerle maç izlemeyiniz.
    5. Banyonun her yerini ıslatmaları. Bunu nasıl yaptıklarını hala çözebilmiş değilim ama yapıyorlar işte. Ben ailemden bile olsa bir erkeğin bedeninden akan suyun ıslattığı o iğrenç halıya basmak istemiyorum.
    6. Eşlerinin en yakın arkadaşına, ablasına, kardeşine yakın olmaya çalışmaları. Bunu niye yaparlar ki? Sizin işiniz eşinizleydi, diğerlerine fazla samimiyet gereksiz.
    7. Kendilerine duydukları aşırı güven. Hani "Ben boğayı deviririm." diyecekleri seviye gelmesinler de, kendine güvenmek iyidir.
    8. Trafikte bayan sürücüyü taciz etmeleri. Bunlara çok güzel bela okurum ben. Alıp ehliyetini çat kıracaksın sonra polis bunu ehliyetsiz yakalayıp tutuklayacak.:sinir:sinir:oku
    9. Geç mesaj atmaları. Aniden biri seslenmiştir, bir şey olmuştur. On saniye içinde cevap vermeyince bu dişiler kafayı niye yiyorlar ki? Sanki on saniyede erkek onu aldattı.
    10. Recep İvedik taklidi yapmaları. Bu karakteri seven dişiler için güzel, sevmeyenler için kötü harekettir.
    11. Kompleksli olmaları. İnsanın karakterine bağlıysa bir çare yok. "Beni böyle sev, seveceksen..."
    12. Romantizm dolu bir anda, kendilerini tutamayıp espri yapmaları. Espriyi seven dişilerin hoşuna gider, pek arası olmayanlar "Ya ne ypyrsn yha?" der.
    13. Dinlememesi. Konu önemliyse dinleyin, sonra trip gelir; benden söylemesi. :hih:
    14. Toplu taşıma araçlarında oturma şekilleri. Azıcık saygınız varsa o bacakları öyle açıp yanda oturan dişiyi rahatsız etmezsiniz kardeşim.
    15. Reddedildiği halde ısrar etmeleri. Israr edince engel falan yersiniz, boşverin. ....du zaten. :hehe:
    16. Genizlerini temizlemeleri ve bunu yutmaları. +o(
    17. Adres sormamaları. Adres sorun, kaybolmadan, çabuk. Erkekliğinize zarar gelmez.
    18. Laf atmaları. Bunlarla o kadar çok karşılaşıyorum ki... Allah'ın kekolarını Allah'a havale ediyorum, Allah ıslah etsin seni pis insan. Kimsenin özgürce sokakta yürümesine, sosyal medyada özgürce yorum atmasına engel olamazsın. Şaka olsa bile rahatsız edici.:sinir:sinir:sinir:sinir
    19. Kırdıkları zaman özür dilememeleri. Sonra "Neden odun, duygusuz oldum?". :no:
    20. Yere tükürmeleri. :sahan:
    21. Aşırı kıskanç olmaları. Çok da sıkmayın be, insanların özgürlüğünü kısıtlamak olur. :aman2:
    22. İltifat etmeyi bilmemeleri ya da kaş yaparken göz çıkarmaları. :ah Yorum yok.
    23. Sağa sola çorap fırlatmaları. Yıkanacakları zaman bulun yeter. Bir de oda parfümü kokmuş çorap aromalı olmasın lütfen.
    24. Kadınların yaptığı işi küçümsemeleri. :bann::angry::box:bottom::dry::gun1::kotu::vur:duvar2::zzz::off:sopa::sinir:kirbac::stres::destere::@:grrr::seytan6::!!!::catcat:
    25. Balık hafızalıymış gibi davranmaları. Nasıl? Anlamadım. Soru neydi? :bablik:
    26. En basit olayları bile abartmaları. Yoo onu dişiler yapıyor daha çok.
    27. Emeğe saygı duymaktan erinmeleri. :dayak:
    28. "Sinirlenince daha bir güzelleşiyorsun" klişesini kullanabilmek için yaptıkları davranışlar. :yavrum::ah Yapmayın bu iltifat değil.
    29. Umursamamaları. Önemliyse geçiştirmeyin hani. :bilmm
    30. Futbol maçlarını romantik bir filme tercih etmeleri. Haklılar. :thumbup:;)
    31. Sokak ortasında sergiledikleri rahat hareketler. Aynen, sokak orası. Ev değil. Azıcık daha medeniyet. Sadece erkekler değil dişiler de dikkat etmeli.
    32. Klozetin kapağını hep açık bırakmaları. Onu evden banlarız işte. :bann:
    33. Elde edemeyince kötülemeleri. Her iki taraf da yapıyor çünkü biraz beyinden sıkıntıları var. :sirit:
    34. Kaşının gözünün oynaması. O kaşı indir evlat. :kro2:
    35. Annelerine eşlerinden daha düşkün olmaları. Evlenip evden ayrıldınız. Bence birazcık bir şeylerin değiştiğini anlamalısınız. Annenizden ayrılamıyorsanız evlenmeyin. Kaynana ile gelini aynı eve ZORUNDA KALMADIKÇA koymayın. :zzz:
    36. Sevgilisinin yanında burunlarını karıştırmaları. +o( Hayır, sakın! Yeşil şeyler görmek istemiyoruz.

:tşk:

'Şeref' bunu beğendi.
  4. 14 Ekim 2016 #4

'Şeref'

'Şeref'
    Bu madde en sinir bozucu sanırım.. Bütün öfkeli ifadeleri kullanmışsınız :ehe

kedi006 bunu beğendi.
  5. 14 Ekim 2016 #5

UchihaMel

UchihaMel
    Ya taciz ve buna katlanamıyorum. İkisi de çok iğrenç. :vur

'Şeref' bunu beğendi.
  6. 14 Ekim 2016 #6

'Şeref'

'Şeref'
    Çok kötü bir şey gerçekten, katlanılmaz.

kedi006 bunu beğendi.
  7. 14 Ekim 2016 #7

UchihaMel

UchihaMel
    Bütün kızgın ifadeleri tek tek arayıp bulduracak kadar sinir bozucu. :D
    Gerisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

'Şeref' bunu beğendi.
  8. 14 Ekim 2016 #8

'Şeref'

'Şeref'
    Mesela ben önceleri hiç unutmam sanıyordum, siz ilk yıllar unutulabilir demişsiniz ama öyle olmuyor.. Eylül ayında evlilik yıl dönümünü unuttum zor toparladım valla.. benim bile sinirlerim bozuldu.:D

kedi006 bunu beğendi.
  9. 14 Ekim 2016 #9

UchihaMel

UchihaMel
    :kop:Hoşgörülü olmak... İnsan şaşırır alışamaz normal şeyler bunlar. Aşırı tepkiye gerek yok bence başlarda. 10. 15. yıl dönümünde zaten alışkanlık haline gelmiş olur. Anlayışlı olmak güzeldir. İki taraf da mutlu olur. :thumbup:

'Şeref' bunu beğendi.
  10. 14 Ekim 2016 #10

'Şeref'

'Şeref'
    Aynen aslında 10 - 15 yıla kıyasla daha yolun başı sayılır.:D

kedi006 bunu beğendi.
  11. 15 Ekim 2016 #11

UchihaMel

UchihaMel
    Daha baştan kavga dövüş olmaz ki. :bud: Allah ayırmasın bu arada. :nazar:

'Şeref' bunu beğendi.
  12. 15 Ekim 2016 #12

'Şeref'

'Şeref'
    He 9. ile 17. yi kesin yaparım genelde..

Birde 35. madde bu mevzunun ortasını bir türlü bulamadım daha desem yeridir.:( ''Anneye eşden daha düşkün olmak değilde kıskançlık mevzuları işte''

kedi006 bunu beğendi.
  13. 15 Ekim 2016 #13

'Şeref'

'Şeref'
    Amin tüm sevenleri.:)

kedi006 bunu beğendi.
  14. 15 Ekim 2016 #14

UchihaMel

UchihaMel
    9 olabilir eğer aşırı sık değilse. Çok iş varsa falan. :D Fakat 17 olmaz ya. Sonra kriz çıkıyor. Sinirler tepede... :D 35'i de çok abartan var, abartılmadığı sürece sorun yok zaten. :spr
    ---
    İlk defa bir moderatör ile bu kadar uzun konuştum. :aha:

'Şeref' bunu beğendi.
  15. 15 Ekim 2016 #15

'Şeref'

'Şeref'
    Evet abartmamak gerek.. Ama işte kıskaçlıkları yokmu her iki tarafın. Olan bize oluyor.:D

kedi006 bunu beğendi.
  16. 15 Ekim 2016 #16

'Şeref'

'Şeref'
    Eskiden konu dışında daha çok zaman geçiriyordum, şimdilerde fazla zaman kalmıyor.. :)

kedi006 bunu beğendi.
  17. 15 Ekim 2016 #17

UchihaMel

UchihaMel
    Ben de liseye geçince bıraktım... :D

'Şeref' bunu beğendi.
  18. 18 Şubat 2017 #18

Maxideren

Maxideren
  19. 21 Şubat 2017 #19

maxirabit

maxirabit
    Umursamaz olmak ve önemsemez olmak kadınları sinir eder, sadece bu yeterli olur :D

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
20/08/2019 - 21:10