Erkek Evleneceği Kadını Nasıl Seçiyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Erkek Evleneceği Kadını Nasıl Seçiyor ?
Çoğu erkek eşinden bahsederken 'onunla evleneceğimizden emindim' diye konuşur. Kadınları anlamadıkları söylenen erkekler bunu nasıl başarıyor, ne kadar sürede bir kadınla gelecek kuracağını anlıyor?

İşte sizi şok edecek süre; sadece 20 saniye!

Nasıl başarıyorlar? İşte erkeklerin bir kadını anlama sırları;

1- Kendinize ne kadar güvendiğinize bakarlar

Başınızı ve vücudunuzu dik tutuyorsanız, göz teması kurmanız, elini sıkıca kavrayarak tutmanız kendinize güvendiğinizi gösteriyor. Kendine güvenen erkekler bu kadınları beğenirken, keşfetme duygusuna sahip erkekler çekingen, mesafeli kadınlardan etkilenebiliyor.

2- Sizden güzel çocukları olup olmayacağını önemserler

Erkekler de bir kadının görünümüne bakarak gelecekteki çocuklarının fiziksel özelliklerinin nasıl olacağını anlarlar.

3- Tutkulu olmanız önemlidir

Erkekler yemekle tutku arasında ilginç bir bağ kuruyor. Onlara göre yemekte iştahlı kadının yatakta da iştahı açıktır ve farklı tatları seven kadın farklı deneyimleri de reddetmez.

4- Özgür ruhlu kadınları severler

Kıyafetinize bakarak çılgın ya da klasik biri olup olmadığınızı değerlendirirler. Cesur giyim tarzı kadının özgürlüğü sevdiğini gösterir. Giyim tarzınız fiziksel özelliklerinize ve karakterinize uygun değilse hemen anlaşılır.

5- İşinizi hemen tahmin ederler

Genel bir araştırmaya göre kısa ve bakımlı saçlar genellikle hukuk, finans, insan kaynakları gibi sektörlerde çalışan kadınlar tarafından tercih ediliyor. Sıra dışı saç, trendy bir görünümü olan kadınlar da medya, reklam ya da halkla ilişkiler sektöründe çalışıyor. Toplanan ya da at kuyruğu yapılan saçlar kesinlikle öğretmen ya da doktor. Yüksek topuklu ayakkabı giyen kadınlar erkeklere göre kariyer sahibi, başarılı, kendinden emin yöneticiler. Aslında işinizle ilgili ne kadar çok kendinizi ele veriyormuşsunuz öyle değil mi?

6- Ten uyumunu karşılaştığınızda anlarlar

İlk tanıştığınızda karşınızdakinin doğal kokusunu alırsınız. Bir erkek kadının ten kokusunu alınca zaten otomatik olarak sonrasına karar verir.

7- Savurgan mı tutumlu musunuz bilirler

Erkeklerin markadan anlamadıkları doğru değildir. Kıyafetlerinize, görünümünüze bakarak sizin çok harcayan biri olup olmadığınızı çabuk anlarlar.

8- Zor birimisiniz anlarlar

Birlikteyken yaptığınız yer seçimleri, içecek ve yemek tercihleri, gittiğiniz yerdeki tavırlarınız sizin zor beğenen, kaprisli biri olduğunuzu gösterebilir.

9- İyimser olup olmadığınızı ilk görüşmede anlarlar

Erkeler tanışma anındaki yüz ifadenizden ne kadar iyimsersiniz anlayabilir. Çatık kaşlar, endişe içinde kemirilen dudaklar, kenarları yenmiş tırnaklar hayra alamet değildir. Erkekler yaşama sevinci yüksek kadınlarla birlikte olmaktan hoşlanırlar.

10- Kendine güvenen kadın isterler

Bir erkek sizi ilk görüşte arkadaşlarınızla sohbet ederken, eğlenirken görüyorsa ona bağımlı olmayacağınızı anlıyor.

11- Şikayeti sevmezler

Sorduğu her soruya şikayet cümlesiyle başlıyorsanız kafasında şüpheler oluşur. Erkekler hayatı önlerine geldiği gibi kabul etmekten yanadır ve kesinlikle şikayet sevmezler. Sizin olayları ele alışınızdan ömür boyu söylenip söylenmeyeceğinizi anlayabilirler.

12- Etkilendiğinizi hemen anlarlar

Bir erkek ondan etkilendiğinizi ilk 20 saniyede anlar. Karşı cins beden dilini okuyan biriyse anında sizin hislerinizi çözüyor. Elde ettiği sonuca göre sizi daha yakından tanıyor ya da uzaklaşıyor.

• Beğen
Tepkiler: maxibrk

my immortal

my immortal

Üye
11.madde bir erkekte bulunmaması gereken bişe bence ya çünkü erkekler hep şikayet etcek bişeler yaparlar mutlaka:)bu arada konuyu okuyunca vay be demek bir erkek bukadar şeyi bir arada düşünerek seçiyo kadınını demedim değil yani.şaşırdım:)

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
11.madde bir erkekte bulunmaması gereken bişe bence ya çünkü erkekler hep şikayet etcek bişeler yaparlar mutlaka:)bu arada konuyu okuyunca vay be demek bir erkek bukadar şeyi bir arada düşünerek seçiyo kadınını demedim değil yani.şaşırdım:)

Kendimi örnek verecek olursam gelecek için ciddi düşündüğüm bir bayanın her hareketini, düşüncesini, benimle uyumunu analiz ederim. :)

maxibrk

maxibrk

Üye

Erkekler yemekle tutku arasında ilginç bir bağ kuruyor. Onlara göre yemekte iştahlı kadının yatakta da iştahı açıktır ve farklı tatları seven kadın farklı deneyimleri de reddetmez.

:ehe:ehe

my immortal

my immortal

Üye
Zaten ciddi düşünülen bir ilişkide yapılması gerekenler aslında her konuda uyum içinde olunmuyo belki ama en azından bunlara dikkat etmek gerekli.sadece erkekler için değil bayanlarda gelecekteki eşleri için aynı analizleri yapmalılar bence:)ben yaptım mesela çok işe yarıyo hiç pişmanlığı olmuyo inasanın doğru kararı verdikten sonra:)

maxibrk

maxibrk

Üye
Teşekkürler Mustafa abi. Güzel olmuş.:)

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi

:ehe:ehe

İşte bu madde biraz saçma geldi bana da.. :ehe

Zaten ciddi düşünülen bir ilişkide yapılması gerekenler aslında her konuda uyum içinde olunmuyo belki ama en azından bunlara dikkat etmek gerekli.sadece erkekler için değil bayanlarda gelecekteki eşleri için aynı analizleri yapmalılar bence:)ben yaptım mesela çok işe yarıyo hiç pişmanlığı olmuyo inasanın doğru kararı verdikten sonra:)

Çok doğru.. :oke:

Teşekkürler Mustafa abi. Güzel olmuş.:)

Rica ederim Burak.. :oke:

alp34

alp34

Üye
güzel yazı sağol

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. :)

career_man

career_man

Üye
güzel araştırma tbr.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Akıllı , güzel , namuslu ve metalci olduktan sonra başka hiçbir şeye bakmam :ehe mümkünse türkü pop ve rap dinlemesin :ehe

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Sen takmışsın metale.. :ehe

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler,çok önemli bir araştırma aslında

qirL1903

qirL1903

Üye
güzelmis tesekkürler :)

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. :)

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
Teşekkürler Mustafa

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim :)

Berlin Boleyn

İlk tanıştığınızda karşınızdakinin doğal kokusunu alırsınız. Bir erkek kadının ten kokusunu alınca zaten otomatik olarak sonrasına karar verir.

eski sevgilim benimle çıkıp çıkamıycana bu maddeyle karar vermişti:ehe

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi

eski sevgilim benimle çıkıp çıkamıycana bu maddeyle karar vermişti:ehe

Çıkmak istemiş miydi? :ehe

Üst Alt