Erkek dedğin .... gerisini siz tamamlayın

Sponsorlu Bağlantılar

buketcik

buketcik

Üye
ahhh ne isterdim biliyomusunuz:d:

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
pekı:) ama taşlamayın bak erkek dedıgın sewgılısıne yada karısına sozune gecırmelı sert olmalı(dayak dıyıl tabı) ilgı alaka tabıkı her erkekte olcak :) ama kendı acımdan konusuyorum benım eger bı sewgılım olursa ben karıssın ısterım nerdesın yannda kım var gıbı :) ben bunu ısterım
Öldürürler seni:D

• Beğen
Tepkiler: buketcik
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
taşlanacak bsey yokkı ılgılensın ıstysn:ehe
erkek dedıgn ılgısız olmaz arkadas:dry:

• Beğen
Tepkiler: buketcik
'Lorelai

'Lorelai

Üye
Ben de önceden bunu isterdim de fazla fazla gördüm :d:
Artık böyleyim . Serbest olacaksın kızım ohh miss :d:

cehili

cehili

Üye
pekı:) ama taşlamayın bak erkek dedıgın sewgılısıne yada karısına sozune gecırmelı sert olmalı(dayak dıyıl tabı) ilgı alaka tabıkı her erkekte olcak :) ama kendı acımdan konusuyorum benım eger bı sewgılım olursa ben karıssın ısterım nerdesın yannda kım var gıbı :) ben bunu ısterım
Bunu bütün kızlar başta ister sonra aylar geçer bu ilginin adı bana güvenmiyor musun olur :oke:

buketcik

buketcik

Üye

kız bunu kendi aramızda hallederdik yerimi şimdi:d:

• Beğen
Tepkiler: ' KalendeR '

pelın_

öle ama bak neden lısede yada unv yakısıklı olupta pısırık bırıyle cıkmazlar:d cunku kapınn onnde elınde sıgara yada tespıh le duran bırı vardır neden? al sana konu ıste burdan pay bıcın:P:P:P

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Çekirdek satılır..

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva ve buketcik
buketcik

buketcik

Üye
Erkek dedïğin…
Seni elinin tersiyle değil
avucunun içiyle karşılayacak

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Konu hit yaptı (Mesele erkekler olunca ... ) :ehe:ehe

• Beğen
Tepkiler: s@hr@ ve Tuba.Erva

pelın_

öle ıste

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Taze pijamalı çekirdeek

buketcik

buketcik

Üye
Erkek dediğin,sen onu merak ettiğinde
kendisine hesap soruluyor havalarına girmeyecek:P:

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
ne konu acmısım be hiti gectım
cekırdek kola mısır dükkan accam:ehe
yorumlar cok heycanlı:d:

• Beğen
Tepkiler: s@hr@
cehili

cehili

Üye
Ne alaka Lisede veya Üniversitede yakışıklı olan erkekler pısırık mı oluyor ? Kendimden pay biçiyim Allah'a şükür yakışıklıyım(mütevazi değilimdir :ehe) ama pısırık değilim elimde de tesbih olur ama kro değiliz.İnsanın dış görünüşü pısırıklık veya delikanlı olduğunu göstermez.

• Beğen
Tepkiler: s@hr@ ve Tuba.Erva

Üst Alt