Eposta kutusu sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
catdog136

catdog136

Üye
    Konu Sahibi
Eposta kutusu sorunu
arkadaşlar ben eposta kutusu oluşturamıyorum. Telefonu ilk aldığımda oluşturmuştum sonradan sildim. Günlerdir deniyorum yine aynı mail adresiyle ama bir türlü oluşturamıyorum.. Maili şifrenizi yazın diyor, yazdıktan sonra eposta doğrulanıyor diyip koşulları kabul ettiriyor. Hepsine tamam deyince eposta kutusu yapılandırılıyor diyor yaklaşık 1 dakika böyle duruyor telefon ve ardından servis geçici olarak kullanılamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyin diyor.. Kafayı yiyeceğim ya bir türlü oluşturamıyorum eposta kutusu!! Yardımcı olursanız sevinirim..

slant1111

slant1111

Üye
internet baglantında bi sorun olablr.veya uygulamada bi sorun vardr.dger ark.larnda herzaman dediği gbi format at :D

catdog136

catdog136

Üye
    Konu Sahibi
internet bağlantımda sorun olsa şuan buraya bunu yazamam, bu yuzdn baglantı sorunu elendi.. Format derken hardformattan bhsedyorsan, atmak istemiyorum.. İlgin için teşekkurler, bşka fikri olan?

projectmaximo

projectmaximo

Üye
e posta uygulaması ayrıyeten yüklenemiyo dimi..eğer öyleyse varsayılan internet ayarlarına bi bak (çünkü tarayıcıdaki seçili olanla genel varsayılan aynı olmayabilir) eğer aynıysa yapacak başka bi şey yok sanırım soft format halleder diye düşünüyorum..

catdog136

catdog136

Üye
    Konu Sahibi
malesef aynı.. İlginiz için teşekkür ederim.. Mailler çok lazım olmadığından telefonu formatlamak istemiyorum.. Epostasız kullanırım bende yapacak birşey yok..

one2one2

one2one2

Üye
peki baska bir e-posta hesabi eklemeyi denedinmi?

catdog136

catdog136

Üye
    Konu Sahibi
evet denedim sonuç aynı

volkovich

Üye
arkadaşlar kendinizi yormayın
DNS leri şu şekilde yazın sorun olmaz

8.8.8.8
8.8.4.4

kesin çözüm

catdog136

catdog136

Üye
    Konu Sahibi
negatif.. Benim sorunum yazılımsal sanırım.. Annayla düzelmesini umacagım artık..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
var olan yazılımı yeniden yükleyin

catdog136

catdog136

Üye
    Konu Sahibi
soft/hard format, flash falan atmayacağım.. Annayı bekleyeceğim dediğim gibi.. Sorun devam ederse annadan sonra flashlamayı düşünüyorum..

YkPkY

YkPkY

Üye
arkadaşlar ben eposta kutusu oluşturamıyorum. Telefonu ilk aldığımda oluşturmuştum sonradan sildim. Günlerdir deniyorum yine aynı mail adresiyle ama bir türlü oluşturamıyorum.. Maili şifrenizi yazın diyor, yazdıktan sonra eposta doğrulanıyor diyip koşulları kabul ettiriyor. Hepsine tamam deyince eposta kutusu yapılandırılıyor diyor yaklaşık 1 dakika böyle duruyor telefon ve ardından servis geçici olarak kullanılamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyin diyor.. Kafayı yiyeceğim ya bir türlü oluşturamıyorum eposta kutusu!! Yardımcı olursanız sevinirim..
burada anlattım,devam edin arkadaşlar.

http://www.maxicep.com/cep-telefonl...-kurma-sorunu-puf-noktasi-cozuldu-491419.html

----------Eklendi @ 02:50:13 ---------- Yazıldı @ 02:49:15 ----------

soft/hard format, flash falan atmayacağım.. Annayı bekleyeceğim dediğim gibi.. Sorun devam ederse annadan sonra flashlamayı düşünüyorum..
burada anlattım,devam edin arkadaşlar.

Nokia e72 eposta kurma sorunu püf noktası çözüldü

catdog136

catdog136

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım zaten sorunum epostanın yapılandırılamaması.. Burda çoklu eposta anlatılıyor

draligus

draligus

Üye
bende de nokia e6 var. eposta ayalarına giriyorum. gmail oluşturabiliyorum. ama hotmail hesabı oluşturmak istediğimde "servis geçici olarak kullanılamıyor. daha sonra tekrar deneyin" hatası alıyorum.

benighted

benighted

Üye
herkeste ayni sorun c7imde de ayni sorun var yahoo ovimail hepsi kuruluyor hotmail kurulmuyor.bi turlu olmuyorayrica uzun zamandir nimbuz kullaniyorum onda da artik hotmail hesabima baglanilamiyor cok sacma bi durum bianda nolduysa herkeste bu sorun cikti

draligus

draligus

Üye
offline modda kurmayı denedim. o durumda da email gönderebiliyorum ama asla alamıyorum..

fatih_2_0

Üye
aynı sorun bendede var 3 gündür cözemedim bir türlü

draligus

draligus

Üye
alternatif çözüm ne olabilir

dekor67

dekor67

Üye
kardş 1 2 gun bekle tekrar yap bende de oldu duzeldi kendilıginden

draligus

draligus

Üye
şimdi farkettim hotmail hesabıma opera mobile ile de giremiyorum. dediğiniz gibi beklemek gerekiyor sanırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt