Eposta kutusu sorunu

• 6 Mayıs 2011
  • 4563 Okunma
  • 24 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar ben eposta kutusu oluşturamıyorum. Telefonu ilk aldığımda oluşturmuştum sonradan sildim. Günlerdir deniyorum yine aynı mail adresiyle ama bir türlü oluşturamıyorum.. Maili şifrenizi yazın diyor, yazdıktan sonra eposta doğrulanıyor diyip koşulları kabul ettiriyor. Hepsine tamam deyince eposta kutusu yapılandırılıyor diyor yaklaşık 1 dakika böyle duruyor telefon ve ardından servis geçici olarak kullanılamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyin diyor.. Kafayı yiyeceğim ya bir türlü oluşturamıyorum eposta kutusu!! Yardımcı olursanız sevinirim..

Yazan: catdog136
  2. internet baglantında bi sorun olablr.veya uygulamada bi sorun vardr.dger ark.larnda herzaman dediği gbi format at :D

3. internet bağlantımda sorun olsa şuan buraya bunu yazamam, bu yuzdn baglantı sorunu elendi.. Format derken hardformattan bhsedyorsan, atmak istemiyorum.. İlgin için teşekkurler, bşka fikri olan?

4. e posta uygulaması ayrıyeten yüklenemiyo dimi..eğer öyleyse varsayılan internet ayarlarına bi bak (çünkü tarayıcıdaki seçili olanla genel varsayılan aynı olmayabilir) eğer aynıysa yapacak başka bi şey yok sanırım soft format halleder diye düşünüyorum..

5. malesef aynı.. İlginiz için teşekkür ederim.. Mailler çok lazım olmadığından telefonu formatlamak istemiyorum.. Epostasız kullanırım bende yapacak birşey yok..

6. peki baska bir e-posta hesabi eklemeyi denedinmi?

7. evet denedim sonuç aynı

8. arkadaşlar kendinizi yormayın
    DNS leri şu şekilde yazın sorun olmaz

8.8.8.8
    8.8.4.4

kesin çözüm

9. negatif.. Benim sorunum yazılımsal sanırım.. Annayla düzelmesini umacagım artık..

10. var olan yazılımı yeniden yükleyin

11. soft/hard format, flash falan atmayacağım.. Annayı bekleyeceğim dediğim gibi.. Sorun devam ederse annadan sonra flashlamayı düşünüyorum..

12. burada anlattım,devam edin arkadaşlar.

http://www.maxicep.com/cep-telefonl...-kurma-sorunu-puf-noktasi-cozuldu-491419.html

----------Eklendi @ 02:50:13 ---------- Yazıldı @ 02:49:15 ----------

burada anlattım,devam edin arkadaşlar.

Nokia e72 eposta kurma sorunu püf noktası çözüldü

13. arkadaşım zaten sorunum epostanın yapılandırılamaması.. Burda çoklu eposta anlatılıyor

14. bende de nokia e6 var. eposta ayalarına giriyorum. gmail oluşturabiliyorum. ama hotmail hesabı oluşturmak istediğimde "servis geçici olarak kullanılamıyor. daha sonra tekrar deneyin" hatası alıyorum.

15. herkeste ayni sorun c7imde de ayni sorun var yahoo ovimail hepsi kuruluyor hotmail kurulmuyor.bi turlu olmuyorayrica uzun zamandir nimbuz kullaniyorum onda da artik hotmail hesabima baglanilamiyor cok sacma bi durum bianda nolduysa herkeste bu sorun cikti

16. offline modda kurmayı denedim. o durumda da email gönderebiliyorum ama asla alamıyorum..

17. aynı sorun bendede var 3 gündür cözemedim bir türlü

18. alternatif çözüm ne olabilir

19. kardş 1 2 gun bekle tekrar yap bende de oldu duzeldi kendilıginden

20. şimdi farkettim hotmail hesabıma opera mobile ile de giremiyorum. dediğiniz gibi beklemek gerekiyor sanırım

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 18:44