en ucuz cepten internet avea

Sponsorlu Bağlantılar

lord1902

Üye
Özgur genc daha avantajlı knuşma +internet. Aveada knusma pahalı

__xXx__

__xXx__

Üye
ya arkadaş avea da 3g yazsa bile internet yavaş çalışıyor o da adami deli ediyor ne yapsam karar veremedim ben cepten sürekli internete bağlanan biriyim ayda 1 gb bile yetmez bana

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Eger cepten nete sürekli giriyorsan bence 1 gb rahatlıkla yeter yok ben teli pc'ye bağlıyorum diyorsan sana sınırsız internet paketi lazım o da kalktı maalesef.
Hız konusunda sana katılıyorum Avea cok yavaş. Bu fiyatlara rağmen yine net konusunda bence en iddialı Vodafone duruyor. Ha Avea 1 gb neti 9 tl'ye veriyor diyeceksin merak etme o da yakında fiyatı artırır sonuçta diğerlerinden geri kalmaz ve eminim Vodafone yeni yıldan itibaren fiyatları düşürecektir biraz sabırlı olalım ve bekleyelim çünkü bu böyle gitmez :oke:

__xXx__

__xXx__

Üye
ya bende anlamıyorum ama yeminle 1 gb yetmiyor çünkü sürekli dışarılarda sürttüğüm için özellikle bu siteye mobil giriyorum telefona sürekli şarkı indirip dururum çünkü şarkı dinlemeye bayılırım ve dahası da var ne yapsam acaba avea ya geçsem mi

kcsoft

kcsoft

Üye
kardeşim ben alıcam bitane bence al gitsin vodafone nin paketleri ucuzlayacağını sanmıyorum

__xXx__

__xXx__

Üye
ulan vodafone karıştırdın ortalığı

gölgee_65

gölgee_65

Üye
ya bende anlamıyorum ama yeminle 1 gb yetmiyor çünkü sürekli dışarılarda sürttüğüm için özellikle bu siteye mobil giriyorum telefona sürekli şarkı indirip dururum çünkü şarkı dinlemeye bayılırım ve dahası da var ne yapsam acaba avea ya geçsem mi

Madem öyle diyorsun bu şartlarda en ucuz internet Avea'da oraya geç bi dene bakalım ama onun internet alt yapısı Vodafone gibi kaliteli değil yani Vodafone gibi hızlı bir internet bulamazsın onu da diyeyim.

__xXx__

__xXx__

Üye

Madem öyle diyorsun bu şartlarda en ucuz internet Avea'da oraya geç bi dene bakalım ama onun internet alt yapısı Vodafone gibi kaliteli değil yani Vodafone gibi hızlı bir internet bulamazsın onu da diyeyim.
çok haklısın avea yı zamanında kullanmış biri olarak iyi bilirim internetii hiç iyi değil alt yapısı çok yetersiz

lgkg300

lgkg300

Üye
Ben 3 operatörü de inceledim arkadaşların da dediği gibi en mâkul fiyat şimdilik avea gibi görünüyor. Ayrıca hali hazırda cepnet aboneliği devam edenler keyfini sürün bu son günler kafanız rahat bir şekilde nete girme devri kapanmıştır aferin vodafone yine eskilere gittik iyi mi :)

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Ben 3 operatörü de inceledim arkadaşların da dediği gibi en mâkul fiyat şimdilik avea gibi görünüyor. Ayrıca hali hazırda cepnet aboneliği devam edenler keyfini sürün bu son günler kafanız rahat bir şekilde nete girme devri kapanmıştır aferin vodafone yine eskilere gittik iyi mi :)

coh haklısın yakında toptan kapanır cepnet

BrainFree

BrainFree

Üye
coh haklısın yakında toptan kapanır cepnet

Kapanana kadar internetin en iyis vodafon olmaya devam edecek :)

----------Eklendi @ 15:53:21 ---------- Yazıldı @ 15:50:51 ----------

Cepnetim var içlm rahat kafam rahat. 3 günde de 1 gb yapmanın keyfi başka :) moblil film lndlrme sitesi buldum koyuyorum gece 8 partı, sabah uyanınca inmiş oluyor. sabah da 6 part daha koyuyorum, okuldan gelince de o inmiş oluyo. Gün boyu da 10 part iniyor :) ohh filmln de keyfi başka :D :kop:

----------Eklendi @ 15:54:07 ---------- Yazıldı @ 15:53:21 ----------

:zuhaha: yaşasın cepnet

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Kapanana kadar internetin en iyis vodafon olmaya devam edecek :)

----------Eklendi @ 15:53:21 ---------- Yazıldı @ 15:50:51 ----------

Cepnetim var içlm rahat kafam rahat. 3 günde de 1 gb yapmanın keyfi başka :) moblil film lndlrme sitesi buldum koyuyorum gece 8 partı, sabah uyanınca inmiş oluyor. sabah da 6 part daha koyuyorum, okuldan gelince de o inmiş oluyo. Gün boyu da 10 part iniyor :) ohh filmln de keyfi başka :D :kop:

----------Eklendi @ 15:54:07 ---------- Yazıldı @ 15:53:21 ----------

:zuhaha: yaşasın cepnet

çok haklısın

eurowision

eurowision

Üye
bide utanmadan hayal dünyasında yaşayan arkadaşlar temelli kapanacak cepnet demişler :D :D

'h716043'

'h716043'

Üye
en iyisi cepnet

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
bugun cepten baktım cepnet gelmış

uzmanby

Üye
SLM CANIM ARKADAŞLARIM BEN DE SİZLER GİBİ KAFAMA TAKAN BİR NEVİ TELEFON MANYAGI OLDUM IZDIRAPLARINIZI ANLIYORUM
BU CEPNET PAKETLERİN DEN CEPNET PAKETİNİN ALIMININ DURUDURULMASI HEPİMİZİ ÜZDÜ ALLAH DAN 2 HATTIM VARDI DA BİRİ CEPNETTE KALMIŞDI YOKSA CILDIRIRDIM.
şimdi matamatik bir hesapla sizlere sınırsız vodafonun paketlerinden hesaplayarak bahsedecegim bu arada biz türk milleti olarak vodafoneye cepnet sınırsız diye hızlandırma programları ile 8 tl ye cok şey indirmeye kalkarak vodafoneyi aylıkcepneti abone alımını iptal ettirdik sonun da umarım yanlışı anlayarak tekrar abone alımını acarlar bu durum da cepden internete kimse girmez ve sınırsız cepnet paketi olmasa bile benzerini sınırsız yaparlar .şimdi gelelim sınırsız YAPMAYA
günlük cepnet 1 tl aylık 30 tl sınırsız oldu günlük yenilemek şartı ile
haftalık 5 tl haftada tekrarlamak şartı ile 20 tl sınırsız oldu
diyerleri cok pahalı
( 10 mb 3 tl.). aşarsan 10 mb 2 tl olmak şartı ile artıyor. ( 1mb 20 krş)
(100 mb 9 tl ) aşarsan 10 mb 5 tl olmak sartı ile artıyor .( 1mb 50 krş)
standar tarife zaten belli (10 mb 5 tl ) diter hesapmaları siz yapın ( 1mb 50 krş)
tabi bu yaptıgım hesaplar 100 kb 2 krş ve 10 kb 5 krş yaparak yaptım
siz karar verin

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
cepnet uye alımına tekrardan açıldı hayırlısı olsun

Üst Alt