en ucuz cepten internet avea

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
en ucuz cepten internet avea
arkadaşlar cepten baglanabilecegimiz en ucuz net bugun itibariyle avide bulunmaktadır 1 gb 9 tl
hangısı ucuz bakın görün

Aylık Cepnet Paketi 01.11.2011 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapanmıştır. Aylık CepNet tarifemiz yerini 10 MB'dan 8 GB'a kadar her türlü İHTİYACA GÖRE YENİ MOBİL İNTERNET PAKETLERİMİZE bıraktı. Yeni paketlerimiz ile, mobil internet keyfini hız sınırı olmadan çıkarabilirsiniz.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Evet öyle görünüyor ama Avea'da internet çok yavaş insanı resmen yirmi yaş yaşlandırıyor :D

• Beğen
Tepkiler: emirates16 ve ! AhmeT !
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Evet öyle görünüyor ama Avea'da internet çok yavaş insanı resmen yirmi yaş yaşlandırıyor :D

öyle diyorsund sonuçta vodafonda yavaştı ama aylık cepnet kapandı arıtık ben yenı bı hat alırsam avea dan alacam internet ıçın

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
3G desteği yok mu avea nın? Şuan bende bu interneti kullanıyorum ama 3G'siz olunca...

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
[h=3]Aylık Cepnet Paketi 01.11.2011 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapanmıştır. Aylık CepNet tarifemiz yerini 10 MB'dan 8 GB'a kadar her türlü İHTİYACA GÖRE YENİ MOBİL İNTERNET PAKETLERİMİZE bıraktı. Yeni paketlerimiz ile, mobil internet keyfini hız sınırı olmadan çıkarabilirsiniz. buna ba bakın siz karar verin en ucuzu hangisi[/h]

gölgee_65

gölgee_65

Üye
3G desteği yok mu avea nın? Şuan bende bu interneti kullanıyorum ama 3G'siz olunca...
3G'si var olmaz mı? Ama gel gör ki ben hiç 3G'den nete giremedim çünkü Avea'da 3G paketi var ayda en az 7 tl onu alınca 3G'yi aktifleştiriyor uyanık :)

----------Eklendi @ 20:14:05 ---------- Yazıldı @ 20:08:33 ----------

öyle diyorsund sonuçta vodafonda yavaştı ama aylık cepnet kapandı arıtık ben yenı bı hat alırsam avea dan alacam internet ıçın
Vodafone yavaş değildi sadece cepnet alınca 100 mb'dan sonra hızı düşürüyordu. Şu anki Vodafone paketleri limitli olduğu için hız hiç düşmeyecek ama gel gör ki fiyatlar yakıyor, eğer fiyatları aşağı çekerse yine Vodafone internette 1 numara. Ama bu böyle devam ederse dediğin gibi en ucuzu şu an Avea (Tabi Avea'da fiyatlarda coşmaşa)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Bilgi için teşekkürler. 3G den nete girilmiyorsa ne artısı var bu 3G'nin? Yani kendim şimdi 3G ye abone olsam 3G hızında nete giremeyecek miyim?

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Maalesef ben denedim olmadı istersen sen de dene 3G yaz 5555'e gönder gelen mesaja cevap yazma teli aç kapa bakalım 3G internete girecek mi? olmazsa tekrar 5555'e iptal 3G yaz gönder iptal et :)

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Bazı bolgelerde 3g tam yoktur 3g ınternet gırmek ıçın telınızın ayarını umts ayarlayın 3g kullanmak ıçın

elive

elive

Emekli Yönetici
avea faturalı hat kullanıyorum ama maalesef faturasızda 1 GB 9 TL iken FATURALIDA 1 GB 29 TL .. nasıl bir iştir anlamadım

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Bu gsm operatörlerını anlamak zor

gölgee_65

gölgee_65

Üye
avea faturalı hat kullanıyorum ama maalesef faturasızda 1 GB 9 TL iken FATURALIDA 1 GB 29 TL .. nasıl bir iştir anlamadım
O da normal bir Avea klasiği :)ne de olsa Avea faturali abonelerini soymak için fırsat kolluyor, en ufak hatanda dağ gibi faturayı üstüne yükler

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
bı tek avea yapmıyorkı her turkcell vodafonda yapıyor faturalı olman yeter soyması ıçın

[_ATHENA_]

[_ATHENA_]

Üye
avea o kadar da yavaş değil bende 450 kb i görüyor saniyede. Galiba coğrafi koşullar önemli rol oynuyor

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
cok haklısın ama cok yavas degıl butun hatlarda aynı yavas

hustek

Üye
arkadaşlar cepten baglanabilecegimiz en ucuz net bugun itibariyle avide bulunmaktadır 1 gb 9 tl
hangısı ucuz bakın görün

Aylık Cepnet Paketi 01.11.2011 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapanmıştır. Aylık CepNet tarifemiz yerini 10 MB'dan 8 GB'a kadar her türlü İHTİYACA GÖRE YENİ MOBİL İNTERNET PAKETLERİMİZE bıraktı. Yeni paketlerimiz ile, mobil internet keyfini hız sınırı olmadan çıkarabilirsiniz.

vodafone de aylık 8 liraya sınırsız

gölgee_65

gölgee_65

Üye
[_ATHENA_];3985658' Alıntı:
avea o kadar da yavaş değil bende 450 kb i görüyor saniyede. Galiba coğrafi koşullar önemli rol oynuyor

Bilmiyorum ben Avea'da 3G.yi hic görmedim bu yüzden 2G'si benim icin cok yavas

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
ben avea da hep 3.5g hiziyla giriyorum 3.5 yaziyo bende ozellkile bizim okulun tam karsisinda bi ilkogretim var onun catida baz istasyonu var kimya dersleri bu yuzden eglenceli geciyo :)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
  • Beğen
Tepkiler: phasan

Üst Alt