En sonunda turkcell 3g destekli teller

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oguziverson

oguziverson

Üye
    Konu Sahibi
En sonunda turkcell 3g destekli teller
evt sonunda turkcell cep telefonunlarındaki 3g hatalarını düzeltti hatta hızlarını fln da belirtti
bazılarında N harfi var onlar heralde henüz bilinmeyenler
bide bn n73 e baktım mobil tv de Client+WAP yazıo
client nedir acaba programla izleyebileceğiz sanırım nese siz bakın işte :oke:
buyrun link=

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Teşekkürler bilgi için

MusiqStyle

MusiqStyle

Üye
teşekkürler :oke:

oguziverson

oguziverson

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil:oke:

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Sonunda müşteri hizmetlerine iki gün önce bu konuda mail atmıştım belkide yararı olmuştur :ehe

oguziverson

oguziverson

Üye
    Konu Sahibi
Sonunda müşteri hizmetlerine iki gün önce bu konuda mail atmıştım belkide yararı olmuştur :ehe
teşekkürler o zmn sana :yuru

Larock

Larock

Üye
dikkat ettim de nokinın sadece 6700classic modeli 10mbps yi destekliyo. dğer modelleri 3.6 da kalmış:(

oguziverson

oguziverson

Üye
    Konu Sahibi
evt öle neden düşük bnde anlamadım ama çoğu telde daha yazmıo onlarda 3.6 fln flndır heralde

darülmendep

darülmendep

Üye
Mail atmak gerçekten işe yarıyor.

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Bilgi için teşekkürler.

sweety_boy_43

Üye
turkcellın 3g ınternet hızı 28 mbit e kadar ulasmıstı..
ama web sıtesınde HSDPA Hızı:en fazla 7.2 ymbps olarak yazılmıs .bu neyin hızı oluyor yoksa turcell 28 mbıt e ulastık deyıp bunları 3g desteklı telefonlara yansıtmadımı anlamadım..
yoksa turkcellın yaptıgı testler sadece yazıda mı kaldı..
detaylı acıklayabılırmısınız arkadaslar...

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
turkcellın 3g ınternet hızı 28 mbit e kadar ulasmıstı..
ama web sıtesınde HSDPA Hızı:en fazla 7.2 ymbps olarak yazılmıs .bu neyin hızı oluyor yoksa turcell 28 mbıt e ulastık deyıp bunları 3g desteklı telefonlara yansıtmadımı anlamadım..
yoksa turkcellın yaptıgı testler sadece yazıda mı kaldı..
detaylı acıklayabılırmısınız arkadaslar...

onda turkcellin yapacağı birşey yok. Telefonun özelliğidir. Telefon ne kadar hızda interneti alabildiğini gösteriyor. Yoksa şu telefona şu hızda, diğer telefona şu hızda internet kısıtlaması diye birşey değil. Yanlış anlamayalım. 28MB hız ise kalitesini göstermek amaçlı söyleniyor. Tabi bilgisayarlarda bu hızdan en iyi şekilde nasibini alacak. Sadece cep telefonları yararlanmayacak. 3G devrim niteliğini taşıyan bir teknolojidir.

sweety_boy_43

Üye
onda turkcellin yapacağı birşey yok. Telefonun özelliğidir. Telefon ne kadar hızda interneti alabildiğini gösteriyor. Yoksa şu telefona şu hızda, diğer telefona şu hızda internet kısıtlaması diye birşey değil. Yanlış anlamayalım. 28MB hız ise kalitesini göstermek amaçlı söyleniyor. Tabi bilgisayarlarda bu hızdan en iyi şekilde nasibini alacak. Sadece cep telefonları yararlanmayacak. 3G devrim niteliğini taşıyan bir teknolojidir.

heh anladım tesekkur ederım recep abı.
3g gelınce ben hıc bısekılde faydalanamıycam,telı degıstırmem gerekıyor.
ama bı 3g ıcın telı degıstırmem

ibrahim539

ibrahim539

Üye
Teşekküler

umut0628

umut0628

Üye
benim telimi göremedim ama destekledigini biliyorum hadda 4g bile desteliyo okadar para verdik sony ericsson g705

tuncays44

Üye
Arkadaşlar k810i neleri destekliyor bakar misiniz . Ben gprs den girdiğim için cepten giriyorum ve turkcell deki Liste görünmüyor

oguziverson

oguziverson

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar k810i neleri destekliyor bakar misiniz . Ben gprs den girdiğim için cepten giriyorum ve turkcell deki Liste görünmüyor
senin tel için çift kamera görüntülü konuşma var ama mobil tv yle ilgili bilgi girlmemiş:oke:

tuncays44

Üye
senin tel için çift kamera görüntülü konuşma var ama mobil tv yle ilgili bilgi girlmemiş:oke:

Off bi bağlanabilseydik.turkcell e mesaj gönderdim ama hiç kontorum yoktur.yinede deneme yapabilir miyim

oguziverson

oguziverson

Üye
    Konu Sahibi
deneme yapabilirmyim derken 3g den bahsediosan henüz gelmedi valla gelince artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt