En Nefret Ettikleriniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jöly

Üye
ben karşısındakini çocuk gibi azarlayıp özür dilemeyenlere de sinir olurum

Nicolas_Anelka

Üye
bir hata yapıp özür diliyenide ben sevmiyorum...

ruh hastası

ruh hastası

Üye
ben aptal insanlardan nefret ederim aptallık için yaratılmış insanlar çok var

yitik savaşçı

Üye
Şirin çileğinden nefret ederim! (Somurtkan Şirin)

Nicolas_Anelka

Üye
çok konusan geveze kızlardan nefret ederimmm...

zoom

Üye
minibüste şoföre inebilir miyim diyince duymayıp ineceğim yerin çok uzağında indirmesine sinir oluyorum

cepix

cepix

Üye
1.si Otobüs-taksi-kamyon şoförlerinden

2.si Yanar döner insanlardan

3.sü Galatasaraydan

4.sü Magazin programlarından

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
<div class='quotetop'>(evreNian &#064; Dec 21 2005, 10&#58;15 PM) [post=233067]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bugün dershane tenefüsünde kız arkadaşımın elinden tuttum bir kenarda konuşuyoruz adamın teki geldi 40-45 li yaşlarda aynen şöyle söyledi <span style="color:#000000">"toplum içinde uygunsuz şekilde durmaya utanmıyormusunuz siz çabuk ayrılın yoksa kırarım o ellerinizi"</span>dedi.e bende sanane bee adam dedim.oda dershane müdürüne gitti şikayet etti.o herif yüzünden dershaneden atılıyordum.21.yüzyılda bu zihniyeti taşıyan insanlardan nefret ediyorum
[/b][/quote]

geçmiş ossun kardeşim gelince hatırlatta elemanın göz makyajını tamamlayalım

Nicolas_Anelka

Üye
taksiye bindiğim zaman dewamlı konusup soru soran taksicilere sinir olurum...

yitik savaşçı

Üye
<div class='quotetop'>(Nicolas_Anelka &#064; Dec 23 2005, 01&#58;33 PM) [post=234608]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

Arka koltuğa mı, ön koltuğa mı oturuyorsun?

POWER

POWER

Üye
walla BELAMATİK denen ders midir tersmidir nedir xli bir ders warya işte ondan nefret ederim .

NOT:SAYISALCIYIM

Nicolas_Anelka

Üye
<div class='quotetop'>(mobiloyun &#064; Dec 23 2005, 12&#58;46 PM) [post=234622]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(Nicolas_Anelka &#064; Dec 23 2005, 01&#58;33 PM) [post=234608]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

Arka koltuğa mı, ön koltuğa mı oturuyorsun?
[/b][/quote]

dewam lı arka koltuga otururum bende alışkanlık halindedir..

yitik savaşçı

Üye
<div class='quotetop'>(Nicolas_Anelka &#064; Dec 23 2005, 05&#58;01 PM) [post=234834]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
dewam lı arka koltuga otururum bende alışkanlık halindedir..
[/b][/quote]

Vay be&#33; Arka koltukta oturan adamı rahatsız eder hale mi geldi bu şoförler? Ne günlere kaldık?&#33;

Nicolas_Anelka

Üye
aynen öyle dostum ya ama ne yapıcaksın biraz alısıyo insan...

canturk

canturk

Üye
her zaman haslanmıs tavuk yerken mutlaka ama mutlaka bırının &#39;&#39;TAVUGUN YA DERISI YA GERİSİ&#39;&#39; demesı

gknky

gknky

Üye
<div class='quotetop'>(barabelli &#064; Dec 20 2005, 11&#58;19 AM) [post=231539]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkamdan konusan ve sordugumda inkar eden ama konustuguna emın oldugum insanlardan vede hata yapmaktan
[/b][/quote]
olm sen benim neye kızdığımı çok iyi bilirsin...
arkaaşlar en sevmediim şey eski çıktığım ve hala deli gbi sevdiğim kızla benim 4 yıldır kardeşim dediğim insanın gdip onla çıkması...
yakışırmı sizce bu delikanlılığa???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt