En Nefret Ettikleriniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ozzzy

ozzzy

Üye
1-teknolojiden anlamayanlardan nefret ederim
2-bi kız uğruna arkadaşını satanlardan nefret ederim
2-okulda hocanın ayağında paspas olanlardanda nefret ederim

cosmokramer

Üye
idari yargı hocasının 2 asistanından nefret ediyorum.
lisedeki almanca hocasından 4 sene geçmesine rağmen hala nefret ediyorum.
ama hiçbirisine bir kötülük yapmayı düşünmüyorum, tamamen duygusal..

slayer

Üye
Yalakalardan...
Bi kız gördümü hemen satanlardan...
Emeğe saygısı olmayannlardan...

bide
Hala 256kbps olan ADSL'imizden

Yasminozz

Yasminozz

Üye
en çok yalancılardan nefret ederim birde böceklerden iiiiıığğ

muraoyak

Üye
kendini beğenmişlerden

RockFord Fosgate

Üye
ıkı yuzlu ve yalancı ınsanlardan dayı kesılen kekolardan+teknolojı ozurlulerde+oss sınav sıstemınden:)))

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Çok bilmiş Krolardan

Gokhan43

Gokhan43

Üye
1. si kendini bir şey sanıp artistlik yapanlardan.
2. si okul sınavlarından.
3. sü satıcılardan.
4. sü altındaki şahinle makasa girenlerden.
5. si yapmacık insanlardan.

CisSe

Üye
1. okulundan değil derslerden
2.okula sabahın 8 inde gitmekten
3.öğretmenlerden
4.fenerlilerden
5.kendini bişey zannedenler
6.altındaki arabaya bakmayıp hava yapanlardan
7.Galatasaray ı kıskananlardan
8.Galatasaraya laf atanlardan
NEFRETTTT EDİYORUMMM

jöly

Üye
kendini başkalarından üstün sanan ve sürekli karşısındakinin açığını bulmaya çalışan tiplerden nefret ederim

taz_crash

taz_crash

Üye
1.ispiyonculardan
2.yalakalardan
3.galatasayardan
4.kendini begenmişler den

nefret ederim

darkred

darkred

Üye
    Konu Sahibi
eskişehirliler bilir arkadaşlar ama bilmeyenler için söyliyim esk de tramvay sistemi kuruldu ve otobüsler şehir içi hatlardan çekildi.hal böyle olunca tramvay da çok kalabalık oluyo.bende tramvay a binmekten nefret ediyorum......

FrontmaN

FrontmaN

Üye
1-Fransızlar ve Fransızca
2-Riyakarlık
3-Yalakalık
4-Vurdumduymazlık

Not: Galatasaraydan nefret etmiyorum ; çünkü Fenerbahçe ile lige zevk katıyor.O olmazsa biz kime atarız 6 tane golü ???

damadada

Üye
ülkesini sevmeyen cahil manda yavularından bırakın nefret etmek tiksinirim yahuuuuuuuuuu

Nicolas_Anelka

Üye
insanların kusurlarıyla alay edene okadar cok sinir olurum ki bazen tutamam kendimi..

darkred

darkred

Üye
    Konu Sahibi
bugün dershane tenefüsünde kız arkadaşımın elinden tuttum bir kenarda konuşuyoruz adamın teki geldi 40-45 li yaşlarda aynen şöyle söyledi <span style="color:#000000">"toplum içinde uygunsuz şekilde durmaya utanmıyormusunuz siz çabuk ayrılın yoksa kırarım o ellerinizi"</span>dedi.e bende sanane bee adam dedim.oda dershane müdürüne gitti şikayet etti.o herif yüzünden dershaneden atılıyordum.21.yüzyılda bu zihniyeti taşıyan insanlardan nefret ediyorum

madhead

madhead

Üye
bende laf taşıyanlardan nefret ederim

Nicolas_Anelka

Üye
daha sabah sabah ac karnına sigara içenlere cok kötü kokuyolar adamın midesi azına geliyo

S1FR3K1R1C1

Üye
<div class='quotetop'>(Nicolas_Anelka &#064; Dec 22 2005, 08&#58;18 AM) [post=233350]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
daha sabah sabah ac karnına sigara içenlere cok kötü kokuyolar adamın midesi azına geliyo
[/b][/quote] bende bana karşı iftira atanlara dayanamam veya yalan söylerse yüzüme karşı biracık deliriomda hemen şarteller atıyor benim

Nicolas_Anelka

Üye
<div class='quotetop'>(hackercihan &#064; Dec 22 2005, 08&#58;22 AM) [post=233356]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(Nicolas_Anelka &#064; Dec 22 2005, 08&#58;18 AM) [post=233350]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote] bende bana karşı iftira atanlara dayanamam veya yalan söylerse yüzüme karşı biracık deliriomda hemen şarteller atıyor benim
[/b][/quote]

hadi ya iyi bakalım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt