en iyi web (internet) browser sizce hangisi?

Sponsorlu Bağlantılar

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
Hepsini denedim Bence FireFox..

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
Dostum bolt var çok iyi. Herşeyi açıyor. Tek sorunu türkçe karakterleri göstermiyor.

brnspr

Üye
Ersine katılıyorum ama firefox hız noktasında bir numara download etmiyor dosyaları
Su sisx uzantılı skyfireyi 6630 da çalıştırabilir miyiz bunu yapabilirsek süper olur yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Su sisx uzantılı skyfireyi 6630 da çalıştırabilir miyiz bunu yapabilirsek süper olur yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum

Malesef çalıştıramazsın. Çünkü skyfire s60v3 sistemli telefonlarda çalışıyor. 6630 ise s60v2 dir. Umuyoruz ki ileride uyum modellerini artırır.

brnspr

Üye
Peki arkadaşlar bildiğiniz 6630 da netten video izlenebilecek bi web browser var mi ? Boltu kastetmiyorum skyfire gibi mesela

mustafaxxx

mustafaxxx

Üye
ben su an telefondan (6680) yaziyom bana gore en iyisi opera mini her site giriyo ama flash player calistirmadigi icin video izleyemiyom nasil internetten video izleyebilirim?

jeki01

jeki01

Üye
Selam
bence Google Chrome ve Mozilla Firefox.
Google Chrome az da olsa önde.
iyi günler.

onr.cvn

Üye
bence en iyisi bolt programi faceye girdiginiz de sohbet bile edebilirsiniz ayni blg den girmis gibi

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
her zaman için şunu diyorum bolt browser en iyisi skyfire öldüğü için bolt doğdu tavsiye ederim

jamshot

Üye
50- 60 mb a kadar dosya indirebilen bir tarayıcı varmı opera 15mb dan fazla indiremiyor

ergnba123

Üye
ben şu an opera dan msj yazıyorum.çok kullanışlı.ve video izleme seçeneği sunuyor.birde bilgisayardaki gibi fare imlecine sahip

M.Enes

Üye
Bence uc browser

B@rserk

Üye
bence bolt browser.youtube dan vidyo bile izledim hem de gprs kullanarak

murat3318

Üye
Bu tür sorunlar hep kafa karıştırmistır ama benım önerım [en ıyıler opera,ucweb,netfront]:-hız ıstıyorsan :"opera"ve "ucweb"
kalıte ıstıyorsan:netfront
Ama en en en en ıyı tarayıcı "ucweb"
peki neden:ındırme hızı ınanılmaz,bunun yanında sayfaları en az "kb" ıle yüklüyor,tel donmuyor,4share_rapıd gibı sıtelerden ındıme yapabılıyor v.s. Pekı ınternet hakkı yoksa netfront tabıkı...

gümüsoglu

Üye
Sana önerim uc browser 7.4 dur arkadaşım daha üst sürümleri de var ama internetten kayıt işlemi yapmıyor onun için 7.4 sana göre hem gizli download yapıyor hem kullanışlı bir program.....

--------------- Ekleme ---------------

Sana önerim uc browser 7.4 dur arkadaşım daha üst sürümleri de var ama internetten kayıt işlemi yapmıyor onun için 7.4 sana göre hem hızlı download yapıyor hem kullanışlı bir program.....

P4thf1nd3R

Üye
operaya alternatif bolt da var daha hızlı üstelik video da izleyebilirsiniz

ozzytaste

ozzytaste

Üye
Kesinlikle en iyisi ve hızlısı UC browserdır... Mutlaka deneyin

6630İİ

Üye
operada facebook monbile giriyo normal facebooka girmio video izleyemio yani bu özellikleri karsılayak n95 8gb icin bir web browswer varmı

Metalnemre777

Metalnemre777

Üye
En iyi uc kardeş .Bundanda youtubeye griliyo.Ama skyfire daha güzel ama çalışmıyo

yunus5055

yunus5055

Üye
... Ne opera mini nde netfront tanırım ... Bence en iyisi ucbrowser dir ... Özellikleri şöyle ... Bi kere sis tir java uygulamalardaki gibi kasma yapmaz ... Sonra aynı anda 3 sayfa ve aynı anda 3 farklı download yapabilir ... Dosyaları istediğiniz hafızaya kaydedebilirsiniz ... www uzantılı facebook sayfanıza telden resim bile yükleyebilirsiniz ... Yani kamera ile çekin 5 dk içinde profil resmi yapın :) ... Sonra ayarlardan zum modu ve fare modu açıldığında sayfada hızlıça gezinilebiliyor ... Her yazının üzerinden geçmeye gerek kalmıyor ... Zaten kullanışlı bir program her tuşa kısayol eklenmiş ... Tekrar söylüyorum Üste program tanımam ... Bana güven ve mutlaka dene :) ...

----------Eklendi @ 23:05:31 ---------- Yazıldı @ 22:48:09 ----------

... Ne opera mini nde netfront tanırım ... Bence en iyisi ucbrowser dir ... Özellikleri şöyle ... Bi kere sis tir java uygulamalardaki gibi kasma yapmaz ... Sonra aynı anda 3 sayfa ve aynı anda 3 farklı download yapabilir ... Dosyaları istediğiniz hafızaya kaydedebilirsiniz ... www uzantılı facebook sayfanıza telden resim bile yükleyebilirsiniz ... Yani kamera ile çekin 5 dk içinde profil resmi yapın :) ... Sonra ayarlardan zum modu ve fare modu açıldığında sayfada hızlıça gezinilebiliyor ... Her yazının üzerinden geçmeye gerek kalmıyor ... Zaten kullanışlı bir program her tuşa kısayol eklenmiş ... Tekrar söylüyorum Üste program tanımam ... Bana güven ve mutlaka dene :) ...

... Bende n70 var ... Hız ve dosya indirmek için ucbrowser7.8 , video izlemek için bolt , ve çevrimiçinde face,msn de vs takılmak içinde eboddy kullanıyorum ... . Bolt aslında özellik olarak süper faceyi www uzantısından girildiğinde pc de nasılsa tıpatip aynısini açıyor ... Çevrimiçi de okunabiliyor ... Ama işin kötüsü bolt jar ve eğer çok iyi bi teliniz yoksa baya bi kasiyo ... Eğer elinizde 5800 filan varsa çok hızlı oluyo ama n70 bile kasiyo ... O yüzden ucbrowser iyi hem sis tir hiçbir kasma yapmaz gayet hızlıdir ... Çevrimiçi olunmaz ve video izlenemez ! ... Tabi direk video indirip izleme yolu takip edilebilir :) ... Dosya indirme hızı Süperdir ... Nette dolaşırkende çok hızlıdır ... Şuan zaten ucbrowserden yazıyorum ... Olay bu dur abi başka söze gerek yok ... :)

Üst Alt