en iyi web (internet) browser sizce hangisi?

Sponsorlu Bağlantılar

a21a

a21a

Emekli Yönetici
ikiside çok güzel boyut olarak opera daha uzun.. opera biraz yavaş.. bu yüzden netfront kullanıyorum..
bazen internete giriyorum... hatta maxicep e girip merak ettiğim konuda yeni mesaj varmı diye baktığım çok oldu...

suvaribey

Üye
Evet cr*ckladım. Hemde full olarak kullanıyorum. Üstelik karta kurdum. Ve unistal edebiliyorum.

tanzer

Üye
bence en iyisi opera web browser

eon

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by suvaribey@Oct 24 2005, 08:17 PM
Evet cr*ckladım. Hemde full olarak kullanıyorum. Üstelik karta kurdum. Ve unistal edebiliyorum.
[post=198379]Quoted post[/post]​

cok tesekkurler, birdeneyecegim opera'yi....

eon

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by a21a@Oct 24 2005, 07:13 PM
ikiside çok güzel boyut olarak opera daha uzun.. opera biraz yavaş.. bu yüzden netfront kullanıyorum..
bazen internete giriyorum... hatta maxicep e girip merak ettiğim konuda yeni mesaj varmı diye baktığım çok oldu...
[post=198319]Quoted post[/post]​

netfrontu da deneyecegim daha sonra, cok tesekkurler. anladigim kadariyla ikiside yuklu sende ?

eon

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by suvaribey@Oct 24 2005, 08:17 PM

opera 8'i kurdum. sitede crak yapmak icin gerekli 2 dosya verilmis, ve diyor ki bunlari system\data klasorune kopyalain. tamam da nerdeki data klasoru. ? hem tel hafizasinda hem de karttakinde var? ama karta kurdugum icin karttaki, data/opera'nin icerisine kopyaladim. fakat kirmadi? yanlis birsey mi yapiyorum???

eon

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by eon+Oct 25 2005, 11:03 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(eon &#064; Oct 25 2005, 11:03 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-suvaribey@Oct 24 2005, 08:17 PM

opera 8&#39;i kurdum. sitede crak yapmak icin gerekli 2 dosya verilmis, ve diyor ki bunlari system&#092;data klasorune kopyalain. tamam da nerdeki data klasoru. ? hem tel hafizasinda hem de karttakinde var? ama karta kurdugum icin karttaki, data/opera&#39;nin icerisine kopyaladim. fakat kirmadi? yanlis birsey mi yapiyorum???
[post=198700]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

sorun cozuldu. kartta system&#092;data&#39;ya kopyaliyorsun, system/data/opera&#39;nin icerisine degil. gayet hizli baglaniyor, baslangic olarak guzel diyebilirim. icerisinde mobile accelator diye bir secenek var ama, onu on yapmaya calistim 14 gun var dedi, heme off yaptim tabi :) bunu on olarak kullanan var mi? cr*ck yaptigimiz icin siteye baglanmaya calisiyor sonra problem cikmasin diye yine off&#39;da biraktim. problem yaratiyor mu on yapinca.?

a21a

a21a

Emekli Yönetici
Originally posted by eon@Oct 25 2005, 10:42 AM

netfrontu da deneyecegim daha sonra, cok tesekkurler. anladigim kadariyla ikiside yuklu sende ?
[post=198694]Quoted post[/post]​

yok ikisi yüklü değil sadece netfront yüklü.. önceden opera yüklü idi..

a21a

a21a

Emekli Yönetici
:wacko: :wacko: :wacko: ne oluyor yav bir kere mesaj yazdım üç kere yayımlanmış. ne bereketli mesajmış...

dedim... düzeldi... az önce aynı mesajım üç kere çıkmıştı... :)

hyper

Üye
netfront un sitede olan son versiyonunu kurdum, güzel hoşuma gitt. opera&#39;dan farklı küçük bikaç özellik keşfettim.

akrepkral

akrepkral

Üye
ben hep opera kullandım şuan opera 8 i kullanıyorum ama netfront da kurarız birde ona bakalım

eon

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by akrepkral@Oct 26 2005, 08:54 AM
ben hep opera kullandım şuan opera 8 i kullanıyorum ama netfront da kurarız birde ona bakalım
[post=199557]Quoted post[/post]​

mobile accelator diye bir secenek var istersen On yapiyorsun onu daha da hizli ve icerigi en uygun bvir sekilde telefona gondersin diye tasarlanmis. simdi ben bunu on olarak kullaniyorum. programi kirdik yaa, opera sitesinde bu mobile accelatorun de 14 gunluk oldugunu yaziyor. onu da mi otomatikman kirmis oluyoruz. senin bu secenek On mu?

hyper

Üye
mobile accelerator benim telefonda operayı resmen kaplumbağaya döndürdü. çoook yavaşlattı. o yüzden o seçeneği ben kapadım. bu arada netfront un son versionunu kurdum gayet güzel özellikler var. sayfayı kaydetme, zoom out, link link veya sayfa sayfa ilerleme gibi güzel şeyler var. ama açılışta "unregistered" çıkıo cr*ckli diilmiydi bu ya? registere herhangi bişe girince kabul etmio

eon

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by hyper@Oct 27 2005, 12:29 PM
mobile accelerator benim telefonda operayı resmen kaplumbağaya döndürdü. çoook yavaşlattı. o yüzden o seçeneği ben kapadım. bu arada netfront un son versionunu kurdum gayet güzel özellikler var. sayfayı kaydetme, zoom out, link link veya sayfa sayfa ilerleme gibi güzel şeyler var. ama açılışta "unregistered" çıkıo cr*ckli diilmiydi bu ya? registere herhangi bişe girince kabul etmio
[post=200223]Quoted post[/post]​

mobile accelator ile sanki daha hizli ama yine de off&#39;iken de bir denerim. daha yeni kurdum ben. memnunum simdilik. netfront&#39;u da bir ara deniyecegim, ama unregistered yaziyorsa kotu tabi :( . tesekkurler....

msw

msw

Üye
Opera şimdilik ideal görünüyor

eon

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by hyper@Oct 27 2005, 12:29 PM
[post=200223]Quoted post[/post]​

evet soyledigini denedim dun butun gun, kesinlikle mobile accelator on olunca opera bayagi yavasliyormus. bende Off yaptim, simdi super... bu arada turkcell gprs&#39;i kullaniyorum sayfalara erisim icin, cunku turkcell internet kullaninca, mesela turkcell ana sayfasi acilmiyor &#33;&#33;&#33;&#33; gerci turkcell gprs de de ornegin turkcell&#39;in verdigi mackolik linki acilmiyor... enteresan seyler var yani ama bu turkcellin sayfasinda ve linklerinde...

eon

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by msw@Oct 28 2005, 07:04 AM
Opera şimdilik ideal görünüyor
[post=200790]Quoted post[/post]​

evet gayet iyi, birde su acceletor de gercek anlamda calissaydi.... :( ...

desperado

Üye
tabiki opera yani gerçekten bu konunu ehli operadır ama netfrontda operanın alternatifi olabilcek düzeyde

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Benim telefonda wap sitelerine bazen girmiyor

burak2775

Üye
ben 6630 kullanıyorum operanin son sürmü var olarak arat bulursun ve şu an telefondan yazıyorum bu cevap mesajını =) çok kullanışlı geçişlerde falan tek olarak geçmiyor kayarak geçiyor uygun bi flash player yükleyin telefondan proxy i ayarlarından pc de dns ayarları gibi yapım arayin bulursunuz t9da destekliyo resimleri bi kere açın sonra önbellek kullan de çok iyi ol yo bence . Bu arada aveada ABONE PAKET5 yazıp 9495e yollayın 5mb internet paketi fazla değil ama yetiyo 9konture haftalk ama iptal etmek için abone yerin iptal yayın büyük gerisi aynı

Üst Alt