en iyi Türk futbolcu

Sponsorlu Bağlantılar

Arda Turan hariç hangisi daha iyi (bunlardan biri değilse yazın)

• Olcay Şahan

Kullanılan: 1 12.5%
  • Selçuk İnan

• Burak Yılmaz

• Caner Erkin

• Nuri Şahin

• Oğuzhan Özyakup

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ömer Toprak

• Gökhan Gönül

• Gökhan Töre

Kullanılan: 2 25.0%
  • Umut Bulut

• Kullanılan toplam oy
    8
Sn9

Sn9

Üye
    Konu Sahibi
en iyi Türk futbolcu
Sizce Arda Turan hariç en iyi Türk futbolcu hangisi?

fk555897

fk555897

Üye
Burak Yilmaz

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Burak Yılmaz mı :D burak benim şu ana kadar gördüğüm en kazma ve beleşci herif :)

• Beğen
Tepkiler: avast
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Selçuk inan, Tolga zengin, Nuri Şahin, Gökhan Gönül, Gökhan töre.

• Beğen
Tepkiler: avast
Fatic

Fatic

Üye
Aktif futbol oynayanlar arasın da Selçuk inan bence ama bu sene caner en iyisiydi.

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Selçuk İnan, Gökhan Gönül, Caner Erkin

Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

muhammet ali çolak

Üye
en iyi ve önü açık gökhan töre beygir gibi futbolcu her takımda oynar türkish q7

KayraBey

KayraBey

Üye
Türk futbolcu var mı? Top oynamayı bilen..?...

• Beğen
Tepkiler: hardal00
-India-

-India-

Üye
açık ara burak yılmaz. başka bir oyuncu şampiyonlar liginde çıkıp 8 gol atsın da görelim ...

Fatic

Fatic

Üye
açık ara burak yılmaz. başka bir oyuncu şampiyonlar liginde çıkıp 8 gol atsın da görelim ...
futbolda herşey gol değildir senin mantığınla bakarsak Raul ronaldo ve messiden daha iyi futbolcu

-India-

-India-

Üye
futbolda herşey gol değildir senin mantığınla bakarsak Raul ronaldo ve messiden daha iyi futbolcu

futbolda herşey goldür. tabelada ne yazıyorsa o. senin desteklediğin takım dünyanın en iyi takımına 90 dk. baskı kuruyor diyelim bir maçta. son dakikada gol yeyip kaybediyorsun 1-0. kimse demez bu takım şöyle oynadı böyle oynadı diye. kaybeden olarak hatırlanırsın. istatistikler daha önemlidir her zaman.

tabi burak yılmaz olunca mesele kabullenemiyorsunuz bu da bir gerçek..

canko13

canko13

Üye
Burak yılmaz, avrupada 2 lig takımına bedava ver hiçbir kulüp almaz,bizim ülkede adamcılık bitmediği sürece hep yerimizde sayarız. .

• Beğen
Tepkiler: Dede
-India-

-India-

Üye
kendinizle çelişmeyin.. o zaman şu yabancı kuralı saçmalığını kaldırsınlar. buraklarla, selçuk inanlarla uğraşmayalım daha kalitelisi gelip oynasın

Fatic

Fatic

Üye
futbolda herşey goldür. tabelada ne yazıyorsa o. senin desteklediğin takım dünyanın en iyi takımına 90 dk. baskı kuruyor diyelim bir maçta. son dakikada gol yeyip kaybediyorsun 1-0. kimse demez bu takım şöyle oynadı böyle oynadı diye. kaybeden olarak hatırlanırsın. istatistikler daha önemlidir her zaman.

tabi burak yılmaz olunca mesele kabullenemiyorsunuz bu da bir gerçek..
Senin mantıgina bakarsak o zaman dünya 2005 yılına dönsun herkes yunanistan gbi oynasin ve izleyenler futboldan zevk almasin ama takimin kazansin futbola boyle bakanlar ancak 100 yilda bir başarili olur bkz.yunanistan. Burak yilmazi niye cekemeyim onunla yarismiyorum izleyip gordugumu soyluyorum

-India-

-India-

Üye
Senin mantıgina bakarsak o zaman dünya 2005 yılına dönsun herkes yunanistan gbi oynasin ve izleyenler futboldan zevk almasin ama takimin kazansin futbola boyle bakanlar ancak 100 yilda bir başarili olur bkz.yunanistan. Burak yilmazi niye cekemeyim onunla yarismiyorum izleyip gordugumu soyluyorum

zaten bir kaç tane (bayern münih,barcelona) gibi kendi oyununu oynayan takımlar dışında tüm takımlar savunmaya dayalı oynuyor chelsea'sinden real madridine, atletico madrid'ine kadar. futbolun içine etmeye başlamışlardı ki uefa kuralları çıktı artık kafalarına göre para harcayamıyorlar en azından. ama göze goş gelen futbol oynayayım, insanları eğlendireyim diyen 1 tane takım yoktur dünyada.

muhammet ali çolak

Üye
burak iyi futbolcu ama yetersiz bu sene gördük zoraki oynadı webo veya emenike bu sene gs de olsa en az 25 gol atardı

Fatic

Fatic

Üye
zaten bir kaç tane (bayern münih,barcelona) gibi kendi oyununu oynayan takımlar dışında tüm takımlar savunmaya dayalı oynuyor chelsea'sinden real madridine, atletico madrid'ine kadar. futbolun içine etmeye başlamışlardı ki uefa kuralları çıktı artık kafalarına göre para harcayamıyorlar en azından. ama göze goş gelen futbol oynayayım, insanları eğlendireyim diyen 1 tane takım yoktur dünyada.
uefa kurallari sadece gücsuz kuluplere isler bale 100milyona transfer oldu fairplaye tamamen aykiri veya gecen sene monaco moutinho ve james rodrigezi alirken kara para hakladi resmen uefanin gözü önunde kimse birsey yapamadi m.city ve psgden bahsetmiyorum daha

• Beğen
Tepkiler: -India-
-India-

-India-

Üye
haklısın. ama şu uefa kuralları güçsüz kulüplere işler lafına katılmıyorum:

Fatic

Fatic

Üye
haklısın. ama şu uefa kuralları güçsüz kulüplere işler lafına katılmıyorum:
yani kastm o adamlar için 60milyon 100milyon para değil 3-5 sezon transfer yasagi koyarsa onlara ceza olur barselona ceza aldi neymar yüzünden ama kadrosunu yenilemek zorunda oldugu icin cezasi ne hikmetse ertelendi Türkiye liginde uefaya gitcek takimlar ceza aldi bi sezonluguna ertelemiyor hicbirini neden acaba

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Şimdi neye göre oy vereceğiz ...
Bir defans yazılmış , bir orta saha , bir de forvet yazılmış . Hangi mantığa göre bunlardan birine iyi oyuncu diyeceğiz. :)
Alayı farklı yerler de oynuyor yani . Mantıksız bir tercih olur .

Üst Alt