En iyi i/o ve işlemci

• 12 Temmuz 2014
  • 1487 Okunma
  • 20 Cevap

1. En iyi i/o ve işlemci için hangilerini kullanmaliyim?

Yazan: cm10q
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Up

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Telefonu ne amaçla kullanıyorsun ? Yani gündelik olarak neler yapıyorsun telefonda ?

Samsung ile gönderdi
  4. msj, konuşma ve arada nete bağlanmak amacıyla kullanıyorum hocam önerin ne?

5. 1400+245 mhz
    hyper+row
    %18 zram
    ksm
    16 bit
    gecisler iptal
    butun animasyonlar kapali

bu ayar ile acilan oyunlar : fifa14,gta series,modern combat series,most wanted,asphalt 7

kullanilan rom G-wonder v1

Samsung ile gönderdi
    -Emre ve Bysalih41 bunu beğendi.
  6. Senin uzun şarj sürelerine ihtiyacın var anladığım kadarıyla senin için ondemand ve sio/noop yeterli olacaktır işlemci hızınıda minimumu en düşüğe maksimumu 1200-1300lü değerlere indirebilirsin

Samsung ile gönderdi
    clgnkral bunu beğendi.
  7. Sağolun hocam uzun şarj olması tabiki iyi ama takılma ve kasma yapmaması iyi olur. Akıcı geçişler yapmasını istiyorum. Şuan darkcm kullanıyorum cm11 in son sürümüne geçmedim.

lavasoft95 bunu beğendi.
  8. Bende darkcm kullanıyorum 416lık kernelle birlikte ondemand/sio kullanıyorum sıkıntı yok arada şişmeler oluyor ama o da telefonun kendi şeyinden normalde geçişler filan gayet akıcı yani.

Samsung ile gönderdi
    clgnkral bunu beğendi.
  9. 416 kerneli daha kurmadım da hocam bide darkcm de bi sorun var video oynatamıyor. Bazı videoları oynatmıyor sizde de bu sorun var mı?

10. Kernel degistir oynatir

Samsung ile gönderdi
    lavasoft95 ve clgnkral bunu beğendi.
  11. Öyle bi problem yok bende 720p'de dahil bütün videoları oynatabiliyorum.

Samsung ile gönderdi
  12. Sağolun hocam.

13. 245-1401 interactive/deadline ya da lulzactive/sio G-wonder v2de tavsiye ederim :) zram kullanmayın :oke:

Bysalih41 bunu beğendi.
  14. telefonun hemen sismemesi icin ne yapmaliyim

15. Şişmeden kasıt ?

Samsung ile gönderdi
  16. zamanla agirlasior ya dostum onu kastettim :)

17. Sürekli program indirip kaldırmamaya özen göster kaldırırken de uygulamanın tamamen ( artıklarıyla ) kalktığından emin olsun

Samsung ile gönderdi
    -Oruc bunu beğendi.
  18. cm 10 mu kullanmaliyim yoksa cm11 mi surekli telefonu internet konusma ve mesajlasma icin kullaniorum

19. Bence güncel olan yeni olan herzaman iyidir. Cm11 kullanmanı tavsiye ederim bir süre kullanırsan şarj kullanımıda tam oturuyor harkulade oluyor.

Samsung ile gönderdi
    -Oruc bunu beğendi.

20. SUAN SAF CM11 KULLANIORUM NE BIR SISME NE BIR KASMA OLDU SADECE ARADA BI DONMALAR YAPIO ONUDA TAKMIORUM SKINTI YOK SUAN STABILIYET SUPER

Yüklüyor...
16/10/2018 - 19:08