En iyi i/o ve işlemci

Sponsorlu Bağlantılar

cm10q

Üye
    Konu Sahibi
En iyi i/o ve işlemci
En iyi i/o ve işlemci için hangilerini kullanmaliyim?

cm10q

Üye
    Konu Sahibi
Up

lavasoft95

Üye
Telefonu ne amaçla kullanıyorsun ? Yani gündelik olarak neler yapıyorsun telefonda ?

Mücteba

Mücteba

Üye
1400+245 mhz
hyper+row
%18 zram
ksm
16 bit
gecisler iptal
butun animasyonlar kapali

bu ayar ile acilan oyunlar : fifa14,gta series,modern combat series,most wanted,asphalt 7

kullanilan rom G-wonder v1

• Beğen
Tepkiler: -Emre ve Bysalih41

lavasoft95

Üye
msj, konuşma ve arada nete bağlanmak amacıyla kullanıyorum hocam önerin ne?
Senin uzun şarj sürelerine ihtiyacın var anladığım kadarıyla senin için ondemand ve sio/noop yeterli olacaktır işlemci hızınıda minimumu en düşüğe maksimumu 1200-1300lü değerlere indirebilirsin

• Beğen
Tepkiler: clgnkral
clgnkral

clgnkral

Üye
Senin uzun şarj sürelerine ihtiyacın var anladığım kadarıyla senin için ondemand ve sio/noop yeterli olacaktır işlemci hızınıda minimumu en düşüğe maksimumu 1200-1300lü değerlere indirebilirsin
Sağolun hocam uzun şarj olması tabiki iyi ama takılma ve kasma yapmaması iyi olur. Akıcı geçişler yapmasını istiyorum. Şuan darkcm kullanıyorum cm11 in son sürümüne geçmedim.

• Beğen
Tepkiler: lavasoft95

lavasoft95

Üye
Sağolun hocam uzun şarj olması tabiki iyi ama takılma ve kasma yapmaması iyi olur. Akıcı geçişler yapmasını istiyorum. Şuan darkcm kullanıyorum cm11 in son sürümüne geçmedim.
Bende darkcm kullanıyorum 416lık kernelle birlikte ondemand/sio kullanıyorum sıkıntı yok arada şişmeler oluyor ama o da telefonun kendi şeyinden normalde geçişler filan gayet akıcı yani.

• Beğen
Tepkiler: clgnkral
clgnkral

clgnkral

Üye
Bende darkcm kullanıyorum 416lık kernelle birlikte ondemand/sio kullanıyorum sıkıntı yok arada şişmeler oluyor ama o da telefonun kendi şeyinden normalde geçişler filan gayet akıcı yani.
416 kerneli daha kurmadım da hocam bide darkcm de bi sorun var video oynatamıyor. Bazı videoları oynatmıyor sizde de bu sorun var mı?

Bysalih41

Bysalih41

Üye
Kernel degistir oynatir

• Beğen
Tepkiler: lavasoft95 ve clgnkral

lavasoft95

Üye
416 kerneli daha kurmadım da hocam bide darkcm de bi sorun var video oynatamıyor. Bazı videoları oynatmıyor sizde de bu sorun var mı?
Öyle bi problem yok bende 720p'de dahil bütün videoları oynatabiliyorum.

-Emre

-Emre

Üye
245-1401 interactive/deadline ya da lulzactive/sio G-wonder v2de tavsiye ederim :) zram kullanmayın :oke:

• Beğen
Tepkiler: Bysalih41
-Oruc

-Oruc

Üye
telefonun hemen sismemesi icin ne yapmaliyim

-Oruc

-Oruc

Üye
zamanla agirlasior ya dostum onu kastettim :)

lavasoft95

Üye
zamanla agirlasior ya dostum onu kastettim :)
Sürekli program indirip kaldırmamaya özen göster kaldırırken de uygulamanın tamamen ( artıklarıyla ) kalktığından emin olsun

• Beğen
Tepkiler: -Oruc
-Oruc

-Oruc

Üye
Sürekli program indirip kaldırmamaya özen göster kaldırırken de uygulamanın tamamen ( artıklarıyla ) kalktığından emin olsun
cm 10 mu kullanmaliyim yoksa cm11 mi surekli telefonu internet konusma ve mesajlasma icin kullaniorum

lavasoft95

Üye
cm 10 mu kullanmaliyim yoksa cm11 mi surekli telefonu internet konusma ve mesajlasma icin kullaniorum
Bence güncel olan yeni olan herzaman iyidir. Cm11 kullanmanı tavsiye ederim bir süre kullanırsan şarj kullanımıda tam oturuyor harkulade oluyor.

• Beğen
Tepkiler: -Oruc
-Oruc

-Oruc

Üye
Bence güncel olan yeni olan herzaman iyidir. Cm11 kullanmanı tavsiye ederim bir süre kullanırsan şarj kullanımıda tam oturuyor harkulade oluyor.

SUAN SAF CM11 KULLANIORUM NE BIR SISME NE BIR KASMA OLDU SADECE ARADA BI DONMALAR YAPIO ONUDA TAKMIORUM SKINTI YOK SUAN STABILIYET SUPER