en iyi flash destekli browser?

Sponsorlu Bağlantılar

ilyas2107

Üye
    Konu Sahibi
en iyi flash destekli browser?
arkadaşlar ben iphone 4s kullanıyorumda bu flash destekli bende buffin varda oda takıla takıla gidiyo bi tuhaf başka varmı buna benzer bi browser sizim kullandıgınız birde ben bi indirme yöneticisi istiyorum pc de flashget varya onun tarzında birşey varmı tel için yeri geliyo vifiden pc programı falan indirmem gerekiyo yardımcı olursanınız sevinirim şimdiden teşekkürler

MrExpert

MrExpert

Üye
Puffinden daha iyisi yok malesef.

Symbianize

Symbianize

Üye
Puffin mükemmel her videoda kendi playerı ile oynatıyo

phasan

phasan

Üye
Puffın iphone 4 te bıraz kasıyor

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar ben iphone 4s kullanıyorumda bu flash destekli bende buffin varda oda takıla takıla gidiyo bi tuhaf başka varmı buna benzer bi browser sizim kullandıgınız birde ben bi indirme yöneticisi istiyorum pc de flashget varya onun tarzında birşey varmı tel için yeri geliyo vifiden pc programı falan indirmem gerekiyo yardımcı olursanınız sevinirim şimdiden teşekkürler

Telden pc için program ındırırsense karısık bıraz

-Emre

-Emre

Üye
4s için Flash yapılmamış miydi? Ben Faceden oyun bile oynuyorum;)ayrıca varsa photon browser hiç takilmadan meb internetinde film izliyorum proxyli olduğu için.

MrExpert

MrExpert

Üye
4s için Flash yapılmamış miydi? Ben Faceden oyun bile oynuyorum;)ayrıca varsa photon browser hiç takilmadan meb internetinde film izliyorum proxyli olduğu için.

Puffinde bu dediklerin Yapılıyor zaten ...

ilyas2107

Üye
    Konu Sahibi
evet arkadaşlar puffin tuhaf biraz takıla takıla gidiyo akıcı degil bundanda daha iyisi yok sanırım verilen cvplara göre

Symbianize

Symbianize

Üye
Puffin en iyisi ama nasıl takılıyo browser üstünde takılıyo hafif ama kendi playerı var orda oynatmıyomu sizde

phasan

phasan

Üye
İphone html 5 olan sıtelerde orjınal kendı açıyo ben youtube ve facebook vıdeo izledım

theanswerix3

Üye
ben puffin kullanıyorum ipadimde ve yeni güncelleme ile takılmalar baya giderilmiş. ayrıca bi flash oyunu oynamak istediğiniz zaman puffinin özel bi gamepad i bile war. Diğer uygulamaları da denedim ama puffin kadar başarılı olmadıklarını düşünüyorum. Puffini iphone 3gden beri takip ediyorum ve ilk çıktığında mouse pad i yoktu bişi yazmak istediğiniz zaman kırk saatte keyboard çıkıodu ama çalıştırıodu. gelişimsel olarak puffin çok başarılı bence.

Üst Alt