En iyi erkek tıraş makinesi tavsiyeleriniz neler?

Sponsorlu Bağlantılar

Traş makinesinde hangi markayı tercih ediyorsunuz?

• Philips

Kullanılan: 5 50.0%
  • Remington

Kullanılan: 0 0.0%
  • Moser

Kullanılan: 1 10.0%
  • Braun

Kullanılan: 2 20.0%
  • Sinbo

• Goldmaster

• Panasonic

• King

• Raks

• Babyliss

• Fakir

• Rowenta

• Fonex

• Kullanılan toplam oy
    10
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
En iyi erkek tıraş makinesi tavsiyeleriniz neler?
Kadınların olduğu kadar erkeklerinde kişisel bakım ürünlerine önem verdiğini söylersek hata yapmayız. Erkek tıraş makineleri tavsiyelerini sizler için tek bir başlık altında toplarken, en iyi tıraş makinelerini tek bir başlık altında topladık.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Şu anda en çok beğenilen ve önerilen modeller arasında Braun MGK3040 tıraş makinesi yer alırken, çoklu bakım kiti ve şık tasarımıyla ilgileri üzerine çekiyor. Ülkemizde 199,99 TL seviyesinde satışa sunulan bu tıraş makinesi 8 saatte şarj olabilirken, 1 saat boyunca kesintisiz olarak şarj olabiliyor. Saç, sakal ve vücut için hazırlanan bu ürün ıslak ve kuru kullanım imkanı tanıyor.

Philips tıraş makinesi MG7720 erkek bakım seti 14 farklı başlığı tek 1 üründe topluyor. Ürünün şarj olma süresi 1 saatken, 120 dakika sorunsuz olarak kullanılabiliyor. Burun, saç, kulak, sakal, yüz ve vücut temizliğinde kullanılabilen bu ürün, ıslak ile kuru alanlarda kullanılıp 499,00 TL'lik resmi satış fiyatıyla karşımıza çıkıyor.

Philips BG105/11 tıraş makinesi 50 dakika boyunca kullanım süresi sunarken, 8 saat içerisinde şarj olabiliyor. Vücutunuzda kullanabileceğiniz bu ürün ıslak ve kuru kullanım ömrü sunuyor. Ülkemizde çeşitli fiyatlarla satışa sunulan bu ürünün resmi satış fiyatının 249,00 TL olduğunu belirtelim.

Braun tıraş makinesi BT5050 sadece sakal tıraşı için değil şekillendirme makinesi olarakta kullanılabiliyor. Kablosuz olarak kullanılabilen Braun tıraş makinesi 1 saatte şarj olurken, 40 dakika ıslak ve kuru alanlarda kullanabiliyor. Resmi satış fiyatı olarak ise ülkemizde 519,90 TL belirlenmiş.

Goldmaster tıraş makinesi Janti Gm-7141 erkek bakım seti olarakta kullanılabiliyor. 6 farklı başlığı bulunan ürün burun kılı alma, ince kılları çekme ve saç tıraş makinesi olarakta görev yapabiliyor. 2 saatte hızlı şarj edildikten sonra sorunsuz olarak 2 saat kablosuz olarak kullanılabilen ürün ayrılabilir ve yıkanabilir başlıklara sahip.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: one_useR_0007, Buğra ve ANIL

ANIL

ANIL

Admin
Braun BT5030 kullanıyorum. Konudaki BT5050 ile benzer.

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve Doğuş Pertez
Ozan

Ozan

Admin
Her iki markanın da Erkek traş makinesi üreticisi olarak cihazlarının iyi olduğunu düşünüyorum kullanan birisi olarak.

Konuya paralel bir tavsiye olacak ama, Vücut Bakım Traş makinesi olarak Philips bir adım daha önde diyebilirim.

• Beğen
Tepkiler: one_useR_0007 ve Buğra
Symbianist

Symbianist

Üye
Sakal için braun cruzer 6 kullanıyorum. Gerekirse de zaten Gilette. Ayrıca belirtmek isterim ki şimdiki fiyatlarına baktım benimkinin ve kesinlikle parasını haketmiyor. Bazen araya bir yere sakal takılıp zıplatabiliyor.

En iyisi kirli sakal için berberlerin kullandığı makinelerden. Mesela : daylink