en iyi erkek parfümü

Sponsorlu Bağlantılar

haltie

haltie

Üye
18 ayrı kişi yazmış:)sadece bende dahil bir kaç arkadaş konuyla ilgili beyin fırtınası yaptık.:ehe

djdeycan

djdeycan

Üye
    Konu Sahibi
tamam tamam saolun

zehircbbb

zehircbbb

Üye
߀nce shnL - Burb - prıvacy ( Let's Party ) GercekTen cok Hos en basTa yazdıgma KızLar BayıLıoLarr ;D Tek Tavsıye etMedıgım AVON 'DAN PARFUM ALMAYIN PISMAN OLMA OLASILIGINIZ COK YUXEK !! 2 Tane aLdım 2 sıde Berbaaaaaaaaaatttt ..

minoo

minoo

Üye
Avondan parfm almayn dyn da sen fullspeed ya da blue rush kullandn mi hc :D

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Parfümü bırakın gidin dus alın :ehe
Tuvaleti olmayan Avrupanın kokuyu gidermek amaçlı bir icadı diye biliyorum parfümü :)

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
dunlop

djdeycan

djdeycan

Üye
    Konu Sahibi
Avondan parfm almayn dyn da sen fullspeed ya da blue rush kullandn mi hc :D

ikiside güzel ama uçucu avanun tüm parfümleri öle armani yada ck dan bi parfüm alıp sıktınmı tüm gün ilk sıkmışsın gibi kokuyo ve ertesi gün yaklaştıkça insan hala kokusunu alıyor avonun parfümlerini bolca sıkıyom şişenin yarısı fln 2 saat gitmiyo

minoo

minoo

Üye
little white dress kullandm bn hala da kullanyorm awondan.baya sürüyo kokusu.bikac qün snra ble duruyo kokusu :D

zehircbbb

zehircbbb

Üye
yA Güzel kokuyo olsada ben almam bidaha :D gercekten bakın akşama parfümden eser yok. ßaska bi deodorant sıksam daha cok kalır ya :D

haltie

haltie

Üye
fullspeed o kadar değil güzel ve kalıcı ama bvlgari gibi calvin klein gibi arasında 100 lira var olsun o kadar :ehe

enes bu arada parfüm o yüzden bulunmuş doğru ama illa çirkin koku örtmeye yaramazya bakımlı olmak güzel zaten arada sıkmak iyi:ehe

EroL

EroL

Emekli Yönetici
yA Güzel kokuyo olsada ben almam bidaha :D gercekten bakın akşama parfümden eser yok. ßaska bi deodorant sıksam daha cok kalır ya :D
:aha::aha: hacı nooldu düzgün yazmışsın, hastamısın neyin var :D

zehircbbb

zehircbbb

Üye
Yeni açtığım konuya bak istersen kardeşim :)

minoo

minoo

Üye
ahahaha :D

zehircbbb

zehircbbb

Üye
Gülme beee :D Seninde düzgün konuşmanı istiyorum pınarcım :D Hizaya gel lütfen :D Yalnız siz farkında değilsiniz ama çok kasıyorum haaaaaaa :D

minoo

minoo

Üye
cıx bnm kodum bozuk düzqn konuşamıyorm anca bu kdr işte :D
aslnda dzqn knuşuyorm da dzqn yazamıyorm :D

Yağmur

Üye
calvin klein euphoria
givenchy insense ultra marine... ikiside süper kalıcı ve güzel kokuyor. erkek parfümlerini daha çok sevdiğim için tavsiye ederim

minoo

minoo

Üye
bzde bi sorun var sanırm yamır :D
neden bayan parfümü dururken erkek parfmlernden hoşlanıyorz :D

haltie

haltie

Üye
ben cevabı vermiştim unuttunmu kadın saat ve parfümleri çok dandik oluyor :ehe

minoo

minoo

Üye