En Güzel Masaüstü Yarışması [Oylama]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi

teşekkürler...

- - - Eklendi - - -

yorumun için Teşekkür ederim kardeşim. bide yarışmaya katılanlarda oy kullanabiliyomuydu bundan öncekinde kullanamıyodu sanırım o zaman bende kullanayım.
tabiki, kullanabiliyorsun :)

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
HacKLess: 10
MeLih_061: 8
07bilal : 6

:bottom:

najanaja

najanaja

Üye
o zaman bende wereyim puanlarımı :)

iyavuzoz 10 Puan

ikonlar güzel şeffaf bar güzel sadelik güzel duwarkağıdı da uyum sağlamış :)

Cezzbedici3 8 Puan

ben şeffaflık hastasıyım :) bar güzel sadelik sende de war güzel araba on nomero :) sadece 3 kısayolun war onlara farklı ikonlar atasaydın onlarda daha hoş görünürdü die düşünüyorum :)

MeLih_061 6 Puan

Alt bar hoşuma gitti ful :) resimde güzelmiş yakışmış. sende de cezzbedici gibi 3 kısayol onlarında ikonunu deiştirmeliymişsin :) açıkçası ben orjinal ikonları sewmiyorum ve pc mde hiç bi yerde orjinal ikon yok bütün ikonlarımı deiştirdim :)

Herkese Başarılar Arkadaşlar...

- - - Eklendi - - -

kusura bakmayın bu arada biraz geç kalmışım :) işten yeni geldim de :)

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve iyavuzoz
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
İşte benim masaüstümün canlı halinden örnekler :D

Canavarrr:dondum:

• Beğen
Tepkiler: najanaja
hidayet02

hidayet02

Üye
najanaja = 10 - Bir Önceki Masaüstü Yarışmasında da Aynı Puanı Vermiştim. Çok Güzel Tasarlamışsın, Bu Öncekinden Daha İyi Bence:)

Metin = 8 - Bir Önceki Yarışmadaki Masaüstünün Aynısı. Çöp Kutusu Hala Masanın Üstünde:D Yinede En İyi 2 inci Masa Üstü Bence.

07bilal = 6 - Çok Düşündüm 6 Puanı Kime Vermeye, Sana Kısmetmiş.

Arkadaşlar Puan Verdiğim 3 Arkadaşla'da Samimiyetim Yok Oyları Ölçüp Biçip Öyle Vermeye Çalıştım.

Burda Tasarımdan Çok Duvarkağıtlarına Önem Verilmiş. Ama Bence Tasarım Daha Önemli. Arkadaki Duvarkağıdının Güzelliğinden Ziyade İkonların Duvarkağıdıyla Uyumu Önemli.

Bilgisayar Kullanırken Duvarkağıdına Ayrı, İkonlara Ayrı Bakmak Zorunda Kalıyoruz. Ama Bence İkonlarda Arkadaki Duvar Kağıdıyla Bir Bütün Olmalı. Duvarkağıdı Arkaplanda Kalmamalı Sanki İkonlar Duvar Kağıdının Bir Parçasıymış Gibi Olmalı:)

Ben Oylarımı Bu Kritere Göre Vermeye Çalıştım:)

İyi Forumlar, Yarışmacı Arkadaşlara Başarılar:)

• Beğen
Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
kingmortal 10
melih061 8
furkan güneş 6

hayırlı olsunnnnnnn :)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869 ve Kingmortall
tempestshine

tempestshine

Üye
Najanaja 10 puan
nsekiz 8 puan
MeLih_061 6 puan (o duvar kağıdını istiyorum :D)

• Beğen
Tepkiler: najanaja ve ANIL
najanaja

najanaja

Üye
najanaja = 10 - Bir Önceki Masaüstü Yarışmasında da Aynı Puanı Vermiştim. Çok Güzel Tasarlamışsın, Bu Öncekinden Daha İyi Bence:)

Metin = 8 - Bir Önceki Yarışmadaki Masaüstünün Aynısı. Çöp Kutusu Hala Masanın Üstünde:D Yinede En İyi 2 inci Masa Üstü Bence.

07bilal = 6 - Çok Düşündüm 6 Puanı Kime Vermeye, Sana Kısmetmiş.

Arkadaşlar Puan Verdiğim 3 Arkadaşla'da Samimiyetim Yok Oyları Ölçüp Biçip Öyle Vermeye Çalıştım.

Burda Tasarımdan Çok Duvarkağıtlarına Önem Verilmiş. Ama Bence Tasarım Daha Önemli. Arkadaki Duvarkağıdının Güzelliğinden Ziyade İkonların Duvarkağıdıyla Uyumu Önemli.

Bilgisayar Kullanırken Duvarkağıdına Ayrı, İkonlara Ayrı Bakmak Zorunda Kalıyoruz. Ama Bence İkonlarda Arkadaki Duvar Kağıdıyla Bir Bütün Olmalı. Duvarkağıdı Arkaplanda Kalmamalı Sanki İkonlar Duvar Kağıdının Bir Parçasıymış Gibi Olmalı:)

Ben Oylarımı Bu Kritere Göre Vermeye Çalıştım:)

İyi Forumlar, Yarışmacı Arkadaşlara Başarılar:)
Teşekkür ederim kardeşim. Nihayet benim gibi düşünen biri çıktı :) ben öteki yarışmadan beri dile getiriyorum bu konuyu ama sanırım yanlış anlaşılıyorum bu yarışmalarda genel anlamda bakmıyor sanırım çoğu arkadaşımız bakıyolar waay resim süper tema yok ikon desteği yok wer puanı :) ama yine yanlış anlaşılmıyım kimsede üzerine alınmasın haa :) bu benim düşüncem ve bence doğrusu budur. bence dier yarışmadaki resmimde güzeldi ekrana çok yakışıyodu :) ama neymiş yok ramazandaymışız da görende +18 falan resim koyduk sanacak :)

- - - Eklendi - - -

Najanaja 10 puan
nsekiz 8 puan
MeLih_061 6 puan (o duvar kağıdını istiyorum :D)
teşekküler kardeşim.

- - - Eklendi - - -

istediğin resmi buluwerdim kardeşim artı bonuslarıyla pm den gönderiyorum :oke: adamın resimleri güzelmiş bu arada :)

Archonn

Archonn

Üye
najanaja 10 puan,
Hackless 8 puan
Melih_061 6 puan

• Beğen
haltie

haltie

Üye
Rabbace:10
iyavuzoz:8
HacKLess:6

• Beğen
Tepkiler: CABBAR ve iyavuzoz
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Rezil olduk :d:

doctorrr

doctorrr

Üye
najanaja 10
neskiz 8
rabbace 6

• Beğen
Tepkiler: CABBAR, najanaja ve ANIL
Süleyman

Süleyman

Üye
najanaja --- 10 (dizayn süper :))
metin ------- 8 (Seninde güzel fakat masanın üstündeki bilgisayar, geri dönüşüm kutusu vs. Onların adlarını sil. daha güzel olur.)
melih_061 -- 6

• Beğen
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

burakkk97

Üye

najanaja 10
MeLih_061 8
Kingmortall 6

amaç gıcıklık :naughty:

• Beğen
ismail

ismail

Üye
kimsede anlamadı zaten burak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt