en çok kazanan isim Mourinho!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
İnter'in başına geçen Jose Mourinho'nun kazancı, Türkiye'nin 4 büyüklerinde görev yapan hocaların toplamından daha fazla...
Dünyada en çok kazanan teknik adam 8,5 milyon Euro´yla Jose Mourinho... Türkiye´de ise 4 büyüklerin hocalarının aldığı toplam para sadece 5 milyon

Scolari ikinci sırada
Avrupa'da üstdüzey teknik adamlar büyük paralar kazanıyor... Portekiz'in futbolfinance.com adlı internet sitesinde 2008/2009 sezonunda en çok para kazanacak olan hocalara yer verildi.

İlk 4'e baktığımızda ise zirvede İnter'in başına geçen Portekizli Jose Mourinho yer alıyor. Mourinho'nun senelik alacağı ücret tamı tamına 8.5 milyon Euro.

4 büyüklerin teknik adamlarının yıllık kazançlarını topladığınızda ise ancak 5.9 milyon Euro yapıyor.

Türkiye'de en yüksek ücrete sahip olan kişi 2,5 milyon ile Fenerbahçe'den Luis Aragones. En az kazanan 950 bin Euro'yla Beşiktaş'tan Ertuğrul Sağlam.

DÜNYADA EN ÇOK KAZANANLARTÜRKİYE'DE DÖRT BÜYÜKLER

 


schumici

schumici

Üye
vay be ne paralar dönüyo topçu olamadık bari teknik direktör olsaydık:D:D:D:D
 
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
vay be ne paralar dönüyo topçu olamadık bari teknik direktör olsaydık:D:D:D:D
zor ya kolay değil. aslında fenerbahçenin altyapısına girecektim ama olmadı. 1300 YTL istediler. bunda da bir hayır vardır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt