En Çok Aranan WebOs Oyunları Güncel Linkler Bulamadığınız Oyunlar ;

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
drangela61

drangela61

Üye
FileBox'ta ayarlar kısmında "Enable Root Access" kısımını işaretleyin, teli resetleyin tamamdır... Selametle...:oke:

Eyvallah hocam senın sayende hallettim bu işi ama şimdi başka bir sorun var :(
çok sorunlu oldum ama ben de anlamadım gitti :S
ilk sorum bir oyun kaç dakikada yükleniyor ve yüklerken internete bağlı olmak mı gerekiyor ben akşam yatarken oyunu yüklemeye başladım sabah kalktım baktım hala yuvarlar sey donuyordu ben de ıptal ettim ama baktım yuklenmıs dıyor playe tıkladım real soccer oyununda dil bölümüne kadar geliyor orayı gecemıyorum
acaba ne yapmam gerekiyor..?
saygılar...

edit: hocam herhalde sorun real soccer oyununda cunku angry birds oyununu hemen kurdu ama bu oyunda sadece donup duruyor
neyse ben vazgecıyorum bu wgames programından dırekt deb formatlarını bulup yukleyecem hem daha basıt hem daha stabıl

yine de her şey için sağolun...

osmanayman

osmanayman

Üye
Eyvallah hocam senın sayende hallettim bu işi ama şimdi başka bir sorun var :(
çok sorunlu oldum ama ben de anlamadım gitti :S
ilk sorum bir oyun kaç dakikada yükleniyor ve yüklerken internete bağlı olmak mı gerekiyor ben akşam yatarken oyunu yüklemeye başladım sabah kalktım baktım hala yuvarlar sey donuyordu ben de ıptal ettim ama baktım yuklenmıs dıyor playe tıkladım real soccer oyununda dil bölümüne kadar geliyor orayı gecemıyorum
acaba ne yapmam gerekiyor..?
saygılar...

edit: hocam herhalde sorun real soccer oyununda cunku angry birds oyununu hemen kurdu ama bu oyunda sadece donup duruyor
neyse ben vazgecıyorum bu wgames programından dırekt deb formatlarını bulup yukleyecem hem daha basıt hem daha stabıl

yine de her şey için sağolun...

Aynı şeyi yaşamışız desene... :) Real Soccer sorunluydu bende de... Diğer bazı oyunları wgames ile yükledim sorun olmamamıştı... deb formatındakiler de sorun yoktur ama hawx ve castle magic oyunlarını webos ile yüklemenizi tavsiye ederim...:oke:

• Beğen
Tepkiler: drangela61

dogande

Üye
arkadaşlardan rican vermiş olduğunuz linkler çökmüş şayet elinde ipk dosyası olan var ise ; misal Bana acil fifa.ipk lazım linkleri yenilersenis makbule gececektir. sağolun

osmanayman

osmanayman

Üye
arkadaşlardan rican vermiş olduğunuz linkler çökmüş şayet elinde ipk dosyası olan var ise ; misal Bana acil fifa.ipk lazım linkleri yenilersenis makbule gececektir. sağolun

Buyur kardeşim torrentten çek...

Selametle...:oke:

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
hocam linkler ucmus yine :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt