Emo Kızlarının Farklı Güzelliği

Sponsorlu Bağlantılar

by_demiryurek

by_demiryurek

Üye
ya bunların neresi güzelll yüzlerine birsürü boya sürüyorlar burunlarına,kulaklarına bilmemem nerelerine zincir takıolar:ehe maymuna benziolar eşeğe altın piercing bağla eşşek gine eşek gine eşek:)
ama önemli olan iç güzelliktir bence daima;)
sana katılıyorum kardeşim sonuna kadar haklısın

Feel It

Feel It

Üye
Kızların üstüne fazla gitmeyelim arkadaşlar sanırım yeterli tepkiyi mesajlarımızda yeterince gösterdik; yeni açacağım konuda Erkek emolar hakkında yorumlarınızı bekliorum :)

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
hiç sevmediğim ve hosLanmadığım bir bayan tipi :P

byderebey

Üye
dünyada bi bunlar bide ben kalsam bakmam... gençlik nereye gidiyor yaa

turkordu

turkordu

Üye
:islik

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
ne bayanı hocam ne bayanı...çapulcu bunlar..!

Fotoğraflardaki kişilerin giyim kuşamlarını ve benimsedikleri akımı sevmiyor olabilirsiniz. Ancak, bu size onlara hakaret etme veya aşağılama hakkını vermez.

aLone

aLone

Üye
renkli gzlü olanlar güzel geldi gözüme:D

Salihyet

Salihyet

Üye
Etiket de gelmiş konuya :ehe :D

pisicik_seda

pisicik_seda

Üye
benjede heç hoş deil kız emolar ama erkeklere bişe diemem:hehe:

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bir daha EMO falan dersem iki olsun. Yakalandım işte kaç gündür çimdik yiyorum. Çimdik yedikçe EMO yok diyorum. Mosmor oldum ya. İstemiyorum EMO falan. :ehe

Cynical

Cynical

Üye
Ooh oh, yarasın. :ehe

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
:ehe

FirstClasss

FirstClasss

Üye
Kişi kendine yakıştırıyorsa İsteyen istediği şekle bürünür, aşırı şekilde olup ve emo olarak adlandırılmasına bende karşıyım. Hele erkeklere daha da bi karşıyım bazen hoş olabiliyorlar ama zaten yakışıklı yakışıklıdır bu şekilde aşırıya kaçmaya gerek yok bence :)

Penelope

Penelope

Üye
Hele bir iste ama ne renge döneceğini önce düşün istersen yakısan bir renk olsunda dışarı çıkınca zorda kalma hehe ( saka bi yana cok güvenirim ben aşkıma ) :ehe

Üst Alt