Emo Kızlarının Farklı Güzelliği

Sponsorlu Bağlantılar

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Emo Kızlarının Farklı Güzelliği

Genç kızların yeni akımı arkadaşlar. EMO... Yorum yapmıyorum. Bu da yeni özenti şeklimiz...

Consul9

Consul9

Üye
ya bunların neresi güzelll yüzlerine birsürü boya sürüyorlar burunlarına,kulaklarına bilmemem nerelerine zincir takıolar:ehe maymuna benziolar eşeğe altın piercing bağla eşşek gine eşek gine eşek:)
ama önemli olan iç güzelliktir bence daima;)

Pure Life

Pure Life

Üye
çirkin yaaa

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Niye yahu fena değiller aslında :ehe

Bora

Bora

Üye
Ben severim emoları genelde.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Emotional girls...

Bazıları var ki insan, "bunlar emoysa ben de emoyum arkadaş" diyebiliyor :ehe

Feel It

Feel It

Üye
Emolar böyle giyinip süslenir piercingler felan takıp kendilerini farkettirdiklerini sanıyorlar ama ben emo kızlara yaklaşamıyorum bile kendini beğenmiş havaları oldukları için beklediklerinin tam tersi oluor.

aynen amerikan oyunlarına gelmeyelim emo kızlar ve erkeklere sesleniyorum lütfen bu saçma yaşam tarzından dönün ve normal insanlar olun derim. bende duygusalım belki sizlerden daha fazla veya az ama bunu davranışlarınıza yansıtın görünüşünüze yansıtmayın :) insanlar arkanızdan kötü emeller düşünüyor ben bunları görerekten söylüyorum

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Allah akıl fikir versin ... Bunlardan ne hayırlı bir eş , ne de bir anne çıkar !

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Şaka bir tarafa bu saçma sapan şekilli kızların daha birsürü resmi var bende ama siteye koyarsam rtük kapatır. :) Çok havalı tipler. Ama birlikte olunacak tipler değil.

lovestar

lovestar

Üye
güzellik derken?

arslansem

arslansem

Üye
Diğer fotoların da hepsine baktım :D

atakan kır

atakan kır

Üye
7. resimdeki tatlı gözüküyor

Mic Jack

Mic Jack

Üye
ya bunların neresi güzelll yüzlerine birsürü boya sürüyorlar burunlarına,kulaklarına bilmemem nerelerine zincir takıolar:ehe maymuna benziolar eşeğe altın piercing bağla eşşek gine eşek gine eşek:)

Aynen :D :oke:

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Şaka bir tarafa bu saçma sapan şekilli kızların daha birsürü resmi var bende ama siteye koyarsam rtük kapatır. :) Çok havalı tipler. Ama birlikte olunacak tipler değil.
neyi hafalı allahınızı severseniz
ben havalı diye nişantaşı alsancak kızlarına havalı derim bunlar ne
burhan nediyo amannn bırt:coold:

wolfman16

wolfman16

Üye
farklı güzellik?Ya bırakın lütfen.ne bu böyle...aynen,havalı dediğin başka.Bunlar resmen...çapulcu..!

Mebuchadnezzar

Üye
Ben emocularin güzel olduğuna inanmıyorum aksine çok itici geliyolar bana bi çoğu cadı gibi zati bu akımdaki kızların çoğu paranoyak yalnız kalmış sosyal ortamı pek olmayan kızlarmis

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
one ya öyle bir bayan olmak istemem olmamda

alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
aslında bazıları güzel oluoyr ama genellikle çok huysuz oluyorlar ama 'duygusal boşluk felsefelerini eleştiremeyiz çünkü o onların düşünceleri

Üst Alt