Elveda Symbıan merhaba Android :)

• 11 Mart 2013
  • 1507 Okunma
  • 28 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar bugünden itibaren c6-01 imi satıp Galaxy s3 minimi almış bulunmaktayım :) İlk defa android cihaz kullanıyorum o yüzden bilmediğim şeyler mevcut baya. Yardımcı olacağınıza inanıyorum :) Hayırlı forumlar herkese :)

Yazan: V/RS
  2. Hayırlı olsun kardeş bende aynı şekilde s3 Mini aldım x6 yı satıp daha perşembe günü sipariş ettim geldi kargoda şuan yarın alacağım takıldığın bir yer olursa yardımcı olmaya çalışırım :)

3. Nokia'mı? Kalsın daha almam :D 3 aydır bende Android kullanıyorum, symbian artık anılarımızda yaşayacak :D

4. yaklasik 2 aydir S3 mini kullaniyorum iyi bir secim yapmissin yola devam :) Not: 5230 kullanicisiydim :-)

5. forumda bu uğurdan uzman kişiler baya vardır. bi sıkıntı olmaz :)

6. c6-01 i satıp 8 aydır android kullanıyorum s3 android candır

Dede bunu beğendi.
  7. Hayırlı olsun.

8. Hayirli olsun kardes bende 2 hafta oldu s3 mini alali.

9. iyi tercih bendede suan 701 var yazı bekliyorum s4 çıksın onu alacam lumia alacaktım ama çok sorun varmış açıkçası wp nin de en az 1-1.5 yılı var tam oturması için hatalar giderilmesi için nokia ya elveda :)

10. İyi yapmışsın bende e63te bıraktım symbianı kasımdan beri androiddeyip acayip memnunum

11. Hayırlı olsun ama alternatifi s2 vardı onada baksaydın iyi olurdu.

12. Symbian yüreklerde yaşayacak! :ehe :(

13. hayırlı olsun takıldığın bir mevzu olursa özel mesajdan ulaşabilirsin :)

14. Hepiniz çok çok sağolun :) Telefondan çoooook memnunum maşaallah subhanallah sabah saat 5 te ilk şarjdan çıkardım o kadar oynadım şu anda hala %49 şarj var çok sevdim ben bu telefonu ya özelliklerde bi o kadar güzel :) Şimdi birkaç sorum olacak benim sizlere. S3 te yüklediğim oyun uygulamalar telefon hafızasınamı yükleniyor otomatikman eğer öyleyse hafıza dolduğunda ne yapacağım ? 2.si video modunda sanırsam macro mod yok ilerde yazılımla bu halledilebilinirmi? Şimdiden teşekkür ediyorum hepinize :)

15. aynen usta symbian günlerimiz mazide kalacak iyi anımı kötü anımı siz karar verin artık :D

16. V/RS ..
    Bi yerden tanıdık geliyorsun ama :hmmm

~N.A.W.Y~ ve Dede bunu beğendi.
  17. Forumdamı ?

18. Evet forumda

19. isteseler yazilimla halledebilirler ben bir progala videoyu s3 mini de makro modda cekebiliypdum da prog. adini unuttum

20. sybiyan iyi degil bence

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 21:42