Elveda Symbıan merhaba Android :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
Elveda Symbıan merhaba Android :)
Arkadaşlar bugünden itibaren c6-01 imi satıp Galaxy s3 minimi almış bulunmaktayım :) İlk defa android cihaz kullanıyorum o yüzden bilmediğim şeyler mevcut baya. Yardımcı olacağınıza inanıyorum :) Hayırlı forumlar herkese :)

Emre Arık

Emre Arık

Üye
Hayırlı olsun kardeş bende aynı şekilde s3 Mini aldım x6 yı satıp daha perşembe günü sipariş ettim geldi kargoda şuan yarın alacağım takıldığın bir yer olursa yardımcı olmaya çalışırım :)

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Nokia'mı? Kalsın daha almam :D 3 aydır bende Android kullanıyorum, symbian artık anılarımızda yaşayacak :D

firat1231

firat1231

Üye
yaklasik 2 aydir S3 mini kullaniyorum iyi bir secim yapmissin yola devam :) Not: 5230 kullanicisiydim :-)

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Arkadaşlar bugünden itibaren c6-01 imi satıp Galaxy s3 minimi almış bulunmaktayım :) İlk defa android cihaz kullanıyorum o yüzden bilmediğim şeyler mevcut baya. Yardımcı olacağınıza inanıyorum :) Hayırlı forumlar herkese :)

forumda bu uğurdan uzman kişiler baya vardır. bi sıkıntı olmaz :)

SilentOne

SilentOne

Üye
c6-01 i satıp 8 aydır android kullanıyorum s3 android candır

• Beğen
Tepkiler: Dede
PriZm

PriZm

Üye
Hayırlı olsun.

Yigit315

Yigit315

Üye
Hayirli olsun kardes bende 2 hafta oldu s3 mini alali.

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
iyi tercih bendede suan 701 var yazı bekliyorum s4 çıksın onu alacam lumia alacaktım ama çok sorun varmış açıkçası wp nin de en az 1-1.5 yılı var tam oturması için hatalar giderilmesi için nokia ya elveda :)

skywalker06

skywalker06

Üye
İyi yapmışsın bende e63te bıraktım symbianı kasımdan beri androiddeyip acayip memnunum

MrExpert

MrExpert

Üye
Hayırlı olsun ama alternatifi s2 vardı onada baksaydın iyi olurdu.

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Symbian yüreklerde yaşayacak! :ehe :(

furkey

Üye
hayırlı olsun takıldığın bir mevzu olursa özel mesajdan ulaşabilirsin :)

V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
Hepiniz çok çok sağolun :) Telefondan çoooook memnunum maşaallah subhanallah sabah saat 5 te ilk şarjdan çıkardım o kadar oynadım şu anda hala %49 şarj var çok sevdim ben bu telefonu ya özelliklerde bi o kadar güzel :) Şimdi birkaç sorum olacak benim sizlere. S3 te yüklediğim oyun uygulamalar telefon hafızasınamı yükleniyor otomatikman eğer öyleyse hafıza dolduğunda ne yapacağım ? 2.si video modunda sanırsam macro mod yok ilerde yazılımla bu halledilebilinirmi? Şimdiden teşekkür ediyorum hepinize :)

emreli01

emreli01

Üye
Nokia'mı? Kalsın daha almam :D 3 aydır bende Android kullanıyorum, symbian artık anılarımızda yaşayacak :D

aynen usta symbian günlerimiz mazide kalacak iyi anımı kötü anımı siz karar verin artık :D

Şehriyar

Şehriyar

Üye
V/RS ..
Bi yerden tanıdık geliyorsun ama :hmmm

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~ ve Dede
Şehriyar

Şehriyar

Üye
Evet forumda

firat1231

firat1231

Üye
Hepiniz çok çok sağolun :) Telefondan çoooook memnunum maşaallah subhanallah sabah saat 5 te ilk şarjdan çıkardım o kadar oynadım şu anda hala %49 şarj var çok sevdim ben bu telefonu ya özelliklerde bi o kadar güzel :) Şimdi birkaç sorum olacak benim sizlere. S3 te yüklediğim oyun uygulamalar telefon hafızasınamı yükleniyor otomatikman eğer öyleyse hafıza dolduğunda ne yapacağım ? 2.si video modunda sanırsam macro mod yok ilerde yazılımla bu halledilebilinirmi? Şimdiden teşekkür ediyorum hepinize :)

isteseler yazilimla halledebilirler ben bir progala videoyu s3 mini de makro modda cekebiliypdum da prog. adini unuttum

emreolol

Üye
sybiyan iyi degil bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt