Öneri Elinizdeki Lumia'ları nasıl değerlendiriyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
lumia 920 çöp oldu 520 kadar bile işe yarar halde değil şuanda sd kart yuvası olmadığından dolayı.

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Sırf şu Continuum özelliği için Lumia 950 alacağım, senelerdir içimde ukde kaldı, muhteşem bir özellik ya.

afwerker

afwerker

Üye
Sırf şu Continuum özelliği için Lumia 950 alacağım, senelerdir içimde ukde kaldı, muhteşem bir özellik ya.

Samsung note 8 note 9 ve üzeri serileri alip ayni özelliği da fazlası ile kullanabilirsin. Sektörde reklam yapan kazanır samsungta yapti reklami kazandı 😊

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
beyler ben tekrarsan lumia 925 ya da 830 almayı düşünüyorum, kendim için değil, annem ve babam için, tuşlu telefon yerine kullanılacak; yeni çıkan tuşlular o kadar iyi değil, ve yeni çıkan dokunmatikler de aşırı büyük.
elinde bunlardan bulunan var mı?

Wandeta

Wandeta

Üye
En basit yöntem kullanamıyorsan işine yaramadıgını hissettiysen birisine ver hayrına gıtsin ne yaparsa yapsın tabi ben bu halıylede kullanırım diyen birisine ben böyle yapıyorum çünkü durdukça zaten çöp olan alet iyice çöp oluyor ne senin nede verecegin kişinin işine yaramıyor

Verdigim cihazlar ( para vsss almadım )

casper tablet ekranı kırıktı -- Samsung S2 -- lumia 620 -- samsung ace -- yine bir samsung adını hatırlamıyorum

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Hasand.

Üst Alt