elektronik ile ugrasan pro arkadaşlar yardım edermisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Benim de HTC 10 var. Batarya yavaştan gidiyor gibi. Saç kurutma makinesinin ısısı yetiyor demek ki. Ekrani kaldırıp bataryayı değiştirmem gerekebilir ileride. Yapistirici kullandınız mı yoksa yine ısıtıp birleştirdiniz mi?

Led dışında da smd elemanlarla işiniz çok oluyor mu?
Ekranı 2 Kere Değiştirdim.Şaç Kurutma Makinesi İle Sabırlı Olmak Gerek Yalnız.Yavaş Yavaş Kaldırarak Çıkartmak Gerek YOksa Ekran Dağılabilir.Yine Şaç Kurutma Makinesi İle Aksiyon Kamerasınıda Isıtıp Sökmüştüm.Geri İşim Bİtince Isıttım Olduğu Gibi Yerleştirdim Biraz Bastırararak Soğumasını Bekledim Hepsi Bu Kadar.Daha Çıkma vsde Yapmadı.Bazıları Jel Filadna Sürüyor Tercih Meselesi

• Beğen
Tepkiler: Symbianist

sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
iyi iş cıkarmıssınız :) sanırım karar verdım class alıcam evde dursun ama yınede kararsızım :D

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
kardeş şimdi yaparız saç kurutma dayanmaz yakarız :D sonra 2 tane sıcak hava makınası almak zorunda kalırız bırı saç kurutmanın yerıne :)) smd elamanları bellı bır sıcaklık öllçüde sökülüyor onun ıcın saç kurutmaya modıfıye yapmak lazım :) dur bakalım belkı kulanan bırılerı cıkar yardımcı olurlar hepınızden ALLAH razı olsun elınızden geldıgı kadar yardımcı oldunuz bana :)

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve DarkredBlue61
Symbianist

Symbianist

Üye
Ekranı 2 Kere Değiştirdim.Şaç Kurutma Makinesi İle Sabırlı Olmak Gerek Yalnız.Yavaş Yavaş Kaldırarak Çıkartmak Gerek YOksa Ekran Dağılabilir.Yine Şaç Kurutma Makinesi İle Aksiyon Kamerasınıda Isıtıp Sökmüştüm.Geri İşim Bİtince Isıttım Olduğu Gibi Yerleştirdim Biraz Bastırararak Soğumasını Bekledim Hepsi Bu Kadar.Daha Çıkma vsde Yapmadı.Bazıları Jel Filadna Sürüyor Tercih Meselesi

Benim pilin de iyice işi bitince denerim bu yöntemi muhtemelen. Eliniz yatkın demek ki. Her telefoncu o kadar özenmiyor bile :spr
hangı konuya kardeşim lamba ıle ılgılı vıdeo onu ızledım

Şuradaki konu:
kardeş şimdi yaparız saç kurutma dayanmaz yakarız :D sonra 2 tane sıcak hava makınası almak zorunda kalırız bırı saç kurutmanın yerıne :)) smd elamanları bellı bır sıcaklık öllçüde sökülüyor onun ıcın saç kurutmaya modıfıye yapmak lazım :) dur bakalım belkı kulanan bırılerı cıkar yardımcı olurlar hepınızden ALLAH razı olsun elınızden geldıgı kadar yardımcı oldunuz bana :)

Saç kurutma makinesinin gücü smd lehimleri sökmeye yetmez 350-550 derece sıcaklık veriyor sıcak hava tabancalari. Saç kurutma makinesi o ısıyı verse kel eder adamı.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
@DarkredBlue61 mübarek artık işin kolayını buldun, tofaşın farı ile yaparsın lehimleri :ehe
Espri bir yana, folyo sarıp çakmak tutan, fırına süren bile var sökmek vs. için kullanılsada, yeni lehim montaj yapılmaz :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, Symbianist, DarkredBlue61 ve 1 kişi daha
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
@DarkredBlue61 mübarek artık işin kolayını buldun, tofaşın farı ile yaparsın lehimleri :ehe
Espri bir yana, folyo sarıp çakmak tutan, fırına süren bile var sökmek vs. için kullanılsada, yeni lehim montaj yapılmaz :)
Nasıl Far İle :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Symbianist
PALA.

PALA.

Üye
@DarkredBlue61 maşşallah hocam konuyu nereye getirdin :hmmm
Ben bundan bahsediyorum, oruç kafana mı vuruyor :bangin:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
@DarkredBlue61 maşşallah hocam konuyu nereye getirdin :hmmm
Ben bundan bahsediyorum, oruç kafana mı vuruyor :bangin:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ahahaha Bu Yöntem İyiymiş Tuttum Bunu :D Gerçekten İlk Defa Gördüm :kop::kop:

Oruç Mideye Vuruyo Sonra KAfaya :D adsfg

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve sado_27
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Class 5 yıldır kullanıyorum sorun çıkartmadı. Class tavsiye ederim.

• Beğen
sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
hepinize teşekkürler class 968d aldım kullandım çokta memnunum saygılar sevgilier yönetiden ricam konuyu silerse sevinirim saygılar

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
hepinize teşekkürler class 968d aldım kullandım çokta memnunum saygılar sevgilier yönetiden ricam konuyu silerse sevinirim saygılar
Hayırlı olsun.
Silinmesin başkalarınında işine yarar, bunun yerine kilitlenebilir :locked2:

• Beğen
Tepkiler: sado_27
sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
oda olabilir ben sadece belki işe yaramaz diye silinsin dedim konu yararlı olucaksa silinmeye bilir hayurlı sahurlar hepinize :)

• Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
İsteğinizi şikayet sistemi ile bildirimde bulunabilirsiniz.
İyi forumlar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: sado_27
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt