Haber Ekranımı Paylaş Uygulaması Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

braayn

braayn

Üye
otg de gelir bence neden olmasın yani ?

System X

System X

Üye
Denetim masasından aygıtlar ve yazıcılara girip telefonunuzu kaldırın sonrasında program ekle kaldırdan tüm Nokia ve Microsoft un sürücüsünü kaldırın yeniden başlatıp programı bilgisayara kurun sonra Bi test daha atın bu şekilde ben sorunu
Çözdüm

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

capkino06

Üye
Keşke tv lerde felanda direk usbden yansıtabilsek süper :) Joe Belfiore'de tanıtımda bu özelliği kullanmıştı. :

YkPkY

YkPkY

Üye
Bu ne işimize yarayacak

Çırak ile gönderildi

capkino06

Üye
Bu ne işimize yarayacak

Çırak ile gönderildi
Joe Belfiore'nin yaptığı gibi telefonunu bağlayarak daha büyük ekranda sunum yapılabilir. Küçücük ekrana 50-100 kişi bakamayacağına göre bu şekilde basit bir yolla herkese sunum yapabilirsiniz. Resimleriniz videolarını ekrana yansıtabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: YkPkY
4MaGuS

4MaGuS

Üye
bu arada önceden varmıydı bilmiyorum ancak demin samsung tv ye telefonu bağladım sadece resim deposu olarak görüp resimlere bakmaya izin veriyor vidyolar müziklerde gelse iyi olur, acaba haberimiz olmadan ms otg yapıyorda söylemiyor mu ya bunu 8.1 den önce deneyen varmı hiç aranızda

Esendağlı

Esendağlı

Üye
O üçünü kaldır.
Kaldırırken "sürücüyü de sil" diye kutucuk çıkanları, kutucuğu işaretleyerek kaldır.
Ayrıca aşağıdaki "WP-Duran" yazanı da kaldır.
Kaldırmalar esnasında yeniden başlatma isterse iptal de.
Aygıt yöneticisini kapatmadan, telefonunu kablodan çıkar geri tak.
(Bu esnada Project My Screen uygulaması açık olsun)
Bunları uyguladım oldu özgür,çok teşekkürler.Hatta NSU cihazı görmüyordu bu 8.1 den sonra şimdi onuda gördü,onun için ayrıca teşekkürler:)

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
kahraman333333

kahraman333333

Üye
bende olmadı tekrar yükleme yapmıyor direk buluyor hepsini

csH

csH

Üye
fareyle telefonu kontrol edilebiliyor keşke klavye de çalışsa çok iyi olurdu

• Beğen
Tepkiler: Serhan
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
fare ile nasıl çalıştırdınız ?

Project My Screen uygulamasında fareyle yönlendirebiliyorsunuz.
Elbette telefon ekranında fareyi göremiyorsunuz.
Yalnızca menülere girme, uygulama açma v.s onları kastediyor arkadaşımız.

• Beğen
Tepkiler: SamilGoktas
csH

csH

Üye
evet onu kastediyorum :) acaba klavye desteği de gelir mi pc den yazmak isterim mesajları 5800dan kalma bi alışkanlık:)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
kullanamayorum ben çalışmıyor bunun için bir ayar mı gerekiyor, geri kalıyorum bu son günlerde forum baya aktif

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Son düzenleme:
liwestime1

liwestime1

Üye
bu konuda söylenen herşeyi yapmama rağmen yinede olmuyor :cnfsd: bir başka bilgisayarda da denedim ve yine sürücü bulunamadı hatasını aldım :stres:

• Beğen
Tepkiler: BomberMAn_01
_Shinku_

_Shinku_

Üye
Paylaşım için teşekkürler yaptım oldu işime yarayacak.

• Beğen
Tepkiler: SamilGoktas
YkPkY

YkPkY

Üye
Ben adım adım anlatayım:

0) Telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayara bağlayarak Project My Screen uygulamasını çalıştırın, bir yandan da bilgisayarım'da sağ tık özellikler dedikten sonra Aygıt yöneticisini açın.

1) Öncelikle aygıt yöneticinizde Evrensel Seri Yolu Cihazları altında yer alan Lumia XXX'leri kaldırın.
Kaldırırken yazılımını da sil kutucuğu çıkarsa onu işaretleyerek silin. Yeniden başlatmanızı isterse iptal deyin, yeniden başlatmayın.

2) Yine aygıt listesinde "Taşınabilir Aygıtlar" kısmında yer alan Windows Phone (veya telefona ne isim verdiyseniz) onu kaldırın.

3) Yine aygıt listesinde "Nokia USB Device" diye yazan yerdekini kaldırın ve kaldırırken kutucuğu işaretlemeyi unutmayın.

4) Aygıt yöneticisini kapatmadan yine aynı ekran dururken, telefonu kablodan çıkarın ve geri takın.

Artık telefonunuzun ekranında "Ekran yansıtmaya izin verilsin mi" sorusunu görebilirsiniz. :oke:

teşekkürler arkadaşım :oke:

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
bu konuda söylenen herşeyi yapmama rağmen yinede olmuyor :cnfsd: bir başka bilgisayarda da denedim ve yine sürücü bulunamadı hatasını aldım :stres:
sürücüleri manuel olarak kurmayı dene derim
Windows 7 İçin Nokia Lumia Usb Driver :

Kurulumu:
Resimdeki Evrensel Seri Yolu Cihazlarından Nokia Lumia XXX üzerine sağ tıklayın ve sürücüyü güncelleştir diyin. Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara deyin ve İndirmiş olduğunuz dosyayı gösterin. Bilgisayarınıza Windows Phone sürücüleri kurulmuş olacaktır.

Not:Bilgisayarınızda Evrensel Seri Yolu Cihazları altında Nokia Lumia yerine tanımlanmamış cihaz olarakta gözükebilir onlara sağ tıklayıp güncelleştir deyip aynı işlemi uygulayacaksınız.

OhMyDrogba

OhMyDrogba

Üye
benim sürücüler tam, telefonu görüyor, pc üzerinden ulaşabiliyorum ama telefonu bağlayınca bildirim gelmiyor ekrana. ve bu uygulama pcde sizde olduğu gibi değil tam ekran çalışıyor, kurduktan sonra restart mı yapmalıyım ? win 7 64 bit

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Bu ekranı yansıt olayı telefonun ekranındaki görüntüyü ekrana aktarma değilmi N8 de hdmi aracılığıyla tv ye aktarıyordum bunuda tv ye bağlarsam ekran görüntüsü alırmıyım acaba yada bu sistem nasıl çalışıyor

Hava kompresörüyle gönderildi

Üst Alt