Ekranı Kırık Telefonu Tekrar Düşürürseniz Ne Olur?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Ekranı Kırık Telefonu Tekrar Düşürürseniz Ne Olur?
Ben Denedim Telefonsuz Kaldım Siz Denemeyin :) Nasılsa Ekran Kırık Diye Umursamıyordum Fakat Daha Önceden Kırık Olan Dokunmatik Bu Sefer Ana Ekrana Zarar Verdi :)

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Üzüldüm
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı, bilisimler ve ömer talat katı

bilisimler

bilisimler

Üye
Geçmiş olsun üzüldüm :|:(

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: bilisimler ve gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
  • Beğen
Tepkiler: bilisimler ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
elimde nokıa x2-00
n8 ve c6 var
bi 808 eksik bulursan bi tane de bana al kargo ücretini öderim sana
sende bana 1020 bul kargo parasının 5 katını öderim sana :D 808 ide çok kullanmıyorum. bendeki zaten arızalı ses tuşları filan başka bişeyide vardı galiba ama hatırlamıyorum. alırken kusurlu aldım foto çeksin yeter hesabı arada videoda çekiyorum

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
sende bana 1020 bul kargo parasının 5 katını öderim sana :D 808 ide çok kullanmıyorum. bendeki zaten arızalı ses tuşları filan başka bişeyide vardı galiba ama hatırlamıyorum. alırken kusurlu aldım foto çeksin yeter hesabı arada videoda çekiyorum
Sen bana var 808'ini . Anakart arızalı var bende. Kamera modülü de çalışmıyordu . İkisinden bir telefon yaparım :)

808 Video kalitesi çok iyi ya oturduğum yerden derinlikli videolar çekebilmek mümkün . Çoğu kişi buna inanamıyor. Optik mekanik sistem şeklinde çalışıyor diyorum. Oturup ağlayacaklar.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Sen bana var 808'ini . Anakart arızalı var bende. Kamera modülü de çalışmıyordu . İkisinden bir telefon yaparım :)

808 Video kalitesi çok iyi ya oturduğum yerden derinlikli videolar çekebilmek mümkün . Çoğu kişi buna inanamıyor. Optik mekanik sistem şeklinde çalışıyor diyorum. Oturup ağlayacaklar.
808 de tek olumsuz olarak odak motorunun sesi diyebiliriz. bence hem zoom hemde kalite konusunda gayet iyi. aktif videoda flaş açıp kapatma yada odak değiştirme tarzı şeyler çok verimli ve o yüzden android cihaz yerine you tube videolarını 808 ile çekiyorum :D

aslında düzgün temiz bulsam alırım. şimdiye kadar 2 3 tane iade ettim galiba :D kronik sorunu bilmem ne derken bilsem saklardım geri vermzdim valla. şu an sıfırını bulmak imkansız. 2 tane filanda 1020 geçti elimden

bunu v7 ile çektim odaklamadı bir türlü elle odaklama zaten yok.otomatik odaktada odaklamıyor saçma sapan şeyler.videoya bak odak sürekli yanliş yerde anlıyorsun bende uğraşamadım çektim attım videoyu :D

dediğim odak seside burada belli oluyor

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve gonyalı

Üst Alt