Ekranı Kilitleyince Wi-fi Kapanıyor ??

• 30 Eylül 2013
  • 14982 Okunma
  • 10 Cevap

1. Arkadaşlar telefonum HTC One V . Android 4.0 sürümü yüklü. Sorunum ise Wi-Fi açık iken ekranı kilitlediğimde Wi-Fi kapanıyor kendi kendine.. Aslında tam olarak kapanmıyor, ekranı açtığımda geri geliyor.. Yani sadece ekranı kilitlediğimde şarj tasarrufu için sinyali düşürüyor fakat böyle olunca ekran kilitliyken Whatsapp-Facebook-Viber gibi sosyal uygulamalardan bildirim alamıyorum yardımcı olun lütfenn :duvar2:

Yazan: OnurAYDN
  2. Kablusuza gir gelismis ayarlardan kablosuz uyku politakisini hicbir zaman olarak ayarla

ygtarsln bunu beğendi.
  3. Oldu hocam galiba çok teşekkürler benim gelişmiş seçeneklerinde ona benzer bir seçenek vardı bende ona hep sürekli diyodum şimdi mantık olarak Sürekli diyoruz ya bende sürekli açık kalacağını düşünmüştüm fakat öyle değilmiş yeniden :tşk:

4. Önemli değilde ben senden küçüğüm :)

5. 1 yaştan ne olcak sanki , ayrıca sana abi falan demedim ki hocam dedim sadece :D

6. 1 mi ok ben hocanim :)

7. Hocam bende kablosuz ayarları yok? Doğal Kahramanların obb dosyasını indirirken ekran kilitlenincede wifi açık kalsın diye bir seçeneğe yolllamıştı beni.Telefon Lg-P705

8. Yaptım,sağolun. :)

9. Önemli degil

10. Konuya kilit pls.. :oke:

Yüklüyor...
14/11/2018 - 12:28