Ekran Zaman Aşımı Ayarındaki Farklılıklar

Sponsorlu Bağlantılar

onder24

onder24

Üye
    Konu Sahibi
Ekran Zaman Aşımı Ayarındaki Farklılıklar
Arkadaşlar merhaba bende 925 var ve gayet memnunum sorum şu abimden 920 var ve onda tuş kilidi seçeneklerinde asla seçeneği var bende yok tanıdığım bi arkadaş ta 720 var onda da asla seçeneği yok abaca sadece 920 ye özel bi özellik bu ?

luckysleven

luckysleven

Üye
Bahsettigin ekran zaman asimi ayariysa kullandigim wp lerin hic birinde asla yazmiyordu simdikinde de yok

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Benim 920 de de vardı ama yeni aldığım 1020 de yok çok tuhaf.bu ms çok yanlış işler yapıyor çok.

symbianbelle

symbianbelle

Üye
920 kullanıyorum şimdi bir daha baktım asla yazıyor

erndrdyk

erndrdyk

Üye
Benim 1520de var :)

Emre

Üye
Bende Yok..

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Kullanılan yazılım sürümü ile alakalı olabilir mi?
Benim Lumia 920'de "Asla" seçeneği var şu an.

emz

emz

Üye
Benim 520-525 ikisinde de yok. Arkadaşın 525 de diğer 820'de de yok. Anlayamadım bu olayı. Niye bizde yok? Bende soracaktım ama hep unutuyorum. Başka sitelerde de hatta sınırsız olabiliyor diye yazıyor ama anlamadım. Niye acaba?

Bay H

Bay H

Üye
Kullanılan yazılım sürümü ile alakalı olabilir mi?
Benim Lumia 920'de "Asla" seçeneği var şu an.

Yok abi sürümden kaynaklı değil. 8.0 zamanında da bu şekilde 920 de mevcuttu diğer cihazlarda yoktu.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Iste buna sevindim baykusu kullanırken tek işime yaradı

skynet

Üye
Bari 15-30dk seçeneği olsaymış ama neyse zaten 30sn olarak kullanıyorum :)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Benim 920 de vardı yani aldığım 1020 de yok.çok enteresan bir durum.belki yazılım ile alakalıdır diye bu yüzden cihazı bile sıfırladım.Bu durum çok can sıkıcı örneğin haritaları yüklerken ekranın kapanmaması gerekiyor ama 1020 de bunu ayarlayamıyorsun.bu durumu ms ye iletmek gerek @bulutsuzgece @papakudioflu

Son düzenleme:
YkPkY

YkPkY

Üye
Benim 920. Ful artı full.hep vardı ve var hala.
Cidden saçmalık

bayon

Üye
930 da da var ki seçme goruntusu bile farklı

luckysleven

luckysleven

Üye
Bende 30,1,3,5 var sadece : )

Üst Alt