Ekran koruyucular hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Ekran koruyucular hakkında
Arkadaşlar telefonu alır almaz ekran koruyucu taktırmıştım.Telefonu almamdan yaklaşık 1 ay geçti ve ekran filtresi S-Pen yüzünden saolsun baya çizildi :ehe

Şimdi sorum şu.Gorilla Glass 2 gerçekten güvenilirmidir? Ben bu koruyucuyu çıkartsam ekran kalem yüzünden yada ufak düşmelerden çizilirmi?

Artles

Artles

Üye
Sanmıyorum da elinin için sürekli terliyorsa sorun olabilir eski telde dokunmatik sapıtıyordu note 2 dede aynisi olabilir :P

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Elim normal şartlarda terlemiyor :)

badmus

badmus

Üye
gorilla glass 2 gercekten guvenilir degil. dusmelerde ufak tefek cizikler oluyor ama cok dikkatli bakinca belli oluyor.

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Hadi ya :/

Artles

Artles

Üye
Bizim bi arkadasta da var note 2. Almadan önce satış elemanı telefonun ekranını anahtarla falan baya bastıra bastıra çizmiş ama hiçbirşey olmamış. Baya sağlam diye biliyorum ben

enterneoll

enterneoll

Üye
bence parlak bir ekran koruyucu tak yine

Atacan-

Atacan-

Üye

Gorilla Glass Türkiye samsung cihazlarında kullanılmadığını duydum link üstte incele istersen.

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=56554585&p=1

Gorilla Glass Türkiye samsung cihazlarında kullanılmadığını duydum link üstte incele istersen.

Yok öyle bir olay.Uluslararası versiyon heryerde aynı.Türkiye dahil.

Kerim.

Kerim.

Üye
Kilcal cizikler olur.dursun benve

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Hmm korkuttunuz beni. :D tamam çıkarmıyorum kalsın :D

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada Note 2 kullanıcılarına bir sorum var.

3G kamerasının yanında sadece karanlıkta ve ekran kapalı iken görülebilen kırmızı bir ışık var.Bu ışık ne işe yarıyor :ehe

Artles

Artles

Üye
Bu arada Note 2 kullanıcılarına bir sorum var.

3G kamerasının yanında sadece karanlıkta ve ekran kapalı iken görülebilen kırmızı bir ışık var.Bu ışık ne işe yarıyor :ehe

Onu bende Çok merak ediyorum ögrenirsen banada aktar

MrExpert

MrExpert

Üye
Arkadaşlar telefonu alır almaz ekran koruyucu taktırmıştım.Telefonu almamdan yaklaşık 1 ay geçti ve ekran filtresi S-Pen yüzünden saolsun baya çizildi :ehe

Şimdi sorum şu.Gorilla Glass 2 gerçekten güvenilirmidir? Ben bu koruyucuyu çıkartsam ekran kalem yüzünden yada ufak düşmelerden çizilirmi?

Öncelikle Gorilla Glass 2 Mükemmel bi cam değil elbette İllaki çizilecek Benim tavsiyem Ekran filmi mutlaka kullan... (S-pen İlerde deformasyondan dolayı ekranı cizebilir.) Ama tabiki bu çizikler derin olmayacaktır kılcal çizikler eğer kılcal çizikleri dert etmeyeceksen Filmsiz kullanabilirsin.

Not: Youtubeda videodaki adama özenip Eski telefonun Ekranına Anahtarı sürtünce gorilla glass camını çizdim... :ehe Okadar Güvenilir camlar değil :D

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi

Öncelikle Gorilla Glass 2 Mükemmel bi cam değil elbette İllaki çizilecek Benim tavsiyem Ekran filmi mutlaka kullan... (S-pen İlerde deformasyondan dolayı ekranı cizebilir.) Ama tabiki bu çizikler derin olmayacaktır kılcal çizikler eğer kılcal çizikleri dert etmeyeceksen Filmsiz kullanabilirsin.

Not: Youtubeda videodaki adama özenip Eski telefonun Ekranına Anahtarı sürtünce gorilla glass camını çizdim... :ehe Okadar Güvenilir camlar değil :D

Tamam çıkartmıyorum bu filtreyi.Gerekirse yenisini taktırırım :) zaten mat filtre değil SAmoled HD neyse direkt gösteriyor :ehe

Ben hayatta öyle denemeler yapmam :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt