Ekran koruyucular hakkında

• 2 Nisan 2013
  • 1604 Okunma
  • 30 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar telefonu alır almaz ekran koruyucu taktırmıştım.Telefonu almamdan yaklaşık 1 ay geçti ve ekran filtresi S-Pen yüzünden saolsun baya çizildi :ehe

Şimdi sorum şu.Gorilla Glass 2 gerçekten güvenilirmidir? Ben bu koruyucuyu çıkartsam ekran kalem yüzünden yada ufak düşmelerden çizilirmi?

Yazan: PriZm
  2. Sanmıyorum da elinin için sürekli terliyorsa sorun olabilir eski telde dokunmatik sapıtıyordu note 2 dede aynisi olabilir :P

3. Elim normal şartlarda terlemiyor :)

4. gorilla glass 2 gercekten guvenilir degil. dusmelerde ufak tefek cizikler oluyor ama cok dikkatli bakinca belli oluyor.

5. Hadi ya :/

6. Bizim bi arkadasta da var note 2. Almadan önce satış elemanı telefonun ekranını anahtarla falan baya bastıra bastıra çizmiş ama hiçbirşey olmamış. Baya sağlam diye biliyorum ben

7. bence parlak bir ekran koruyucu tak yine

8. Yok öyle bir olay.Uluslararası versiyon heryerde aynı.Türkiye dahil.

9. Bilemem adamada yok demişler :)

10. Yanlış bir bilgi o.Malum bir siteden yayıldı kulaktan kulağa herkes böyle öğrendi.Ama alakası bile yok.

11. Kilcal cizikler olur.dursun benve

12. Hmm korkuttunuz beni. :D tamam çıkarmıyorum kalsın :D

13. Bu arada Note 2 kullanıcılarına bir sorum var.

3G kamerasının yanında sadece karanlıkta ve ekran kapalı iken görülebilen kırmızı bir ışık var.Bu ışık ne işe yarıyor :ehe

14. Onu bende Çok merak ediyorum ögrenirsen banada aktar

15. Telefonun açık olduğunu gösteriyor bence. :ehe

16. Nasil yani la :D

17. Basbaya.Telefon "ben çalışıyorum" diyor yani :ehe

18. Öncelikle Gorilla Glass 2 Mükemmel bi cam değil elbette İllaki çizilecek Benim tavsiyem Ekran filmi mutlaka kullan... (S-pen İlerde deformasyondan dolayı ekranı cizebilir.) Ama tabiki bu çizikler derin olmayacaktır kılcal çizikler eğer kılcal çizikleri dert etmeyeceksen Filmsiz kullanabilirsin.

Not: Youtubeda videodaki adama özenip Eski telefonun Ekranına Anahtarı sürtünce gorilla glass camını çizdim... :ehe Okadar Güvenilir camlar değil :D

19. Tamam çıkartmıyorum bu filtreyi.Gerekirse yenisini taktırırım :) zaten mat filtre değil SAmoled HD neyse direkt gösteriyor :ehe

Ben hayatta öyle denemeler yapmam :ehe

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 02:26