Ekran kaydı için mikrofon tavsiyesi

bunu kullanıyordum en son kalitesi fiyatına göre çok iyi

Konu Sahibi
Tamam la alıyom logitech i Bir de Benim pc nin ses kartı Realtek ALC850 ymiş. Sence bu ses kartıyla kalitelil bir sonuç alabilirmiyim ?

Moto_G

Üye
Kulaklığın sağ yada sol tarafı mikrofon özelliğine sahip dene bedava

Tepkiler: Bilişim Profesörü
    Konu Sahibi
Bir de internette araştırma yaptım ürün hakkında. Kullanım şekli: kAfa bantlı yazıyor. Kafa bantlı nasıl oluyor, biri bana anlatabilir mi

Bir de internette araştırma yaptım ürün hakkında. Kullanım şekli: kAfa bantlı yazıyor. Kafa bantlı nasıl oluyor, biri bana anlatabilir mi
takıyosun ya kafana takınca kafanın üst tarafta bir plastik oluyo o işte kafa bandı onu büyütüp küçültebiliyorsunkafana göre ayarlarsın yani

Tepkiler: Bilişim Profesörü

tam burası oluyo bak ztn hafif ayrık duran yerler var oralardan yavaşça çekince devasa kafaya uyacak kadar büyüyo birde sn nasıl öyle düşündün anlardın bu işlerden

Konu Sahibi

tam burası oluyo bak ztn hafif ayrık duran yerler var oralardan yavaşça çekince devasa kafaya uyacak kadar büyüyo birde sn nasıl öyle düşündün anlardın bu işlerden
Anlarım da ses sistemlerine yabancıyım biraz Normal pc olsa neyse de böyle kulaklık, mikrofon, hoparlör falan bunlardan anlamıyorum.Bizim mikrofon işi ertelendi beyler, tam bugün alacaktım taşınabilir HDD bozuldu Şimdi almaya gidiyorum kulaklığı bakalım Teknosadaki arkadaşımı aradım, stokta 1 tane kalmış, inşallah ben gidene kadar satılmaz

Tepkiler: SoulsEagle
1 tane mi

Konu Sahibi
Satılmış lan Yarından sonra vatana gideceğim. Orada varmış Arkadaşlar bugün aldım kulaklığı vatandan. Fiyatına göre gerçekten çok iyi. Sadece mikrofon değil, müzik performansını da başarılı buldum ben @SoulsEagle