ekran kartı kullanımı %0 ama sıcaklık 36 derece

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
ekran kartı kullanımı %0 ama sıcaklık 36 derece
bu neden olabilir?

M.F.E

Üye
36 derece bekleme modunda normal bence oda sıcaklığı nedir?

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
Cihaz tozlanmış olabilir. Ayrıca Nvidia ekran kartına sahipseniz güç yönetiminde maksimum performansı tercih et açık kalmış olabilir. Ayrıca video izlerken de kullanıyor olabilir. Aslında çok abartı bir sıcaklık değil gibi.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147 ve Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
36 derece bekleme modunda normal bence oda sıcaklığı nedir?
oda sıcaklığı 18-21 derece. ilk defa dikkatimi çekince merak ettim.
Cihaz tozlanmış olabilir. Ayrıca Nvidia ekran kartına sahipseniz güç yönetiminde maksimum performansı tercih et açık kalmış olabilir. Ayrıca video izlerken de kullanıyor olabilir. Aslında çok abartı bir sıcaklık değil gibi.
2 ekran kartı var. inteli masaüstünde, amdyi oyunlarda kullanıyor. masaüstünde amd 36 derece görünce merak ettim. ilk defa dikkatimi çekti.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Normal.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318 ve Silinen Üye 777448
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bende 38 -40 C° arasında bekleme modunda. Gayet normal bir değer. İşlemci ısıtıyor , power ısıtıyor eee normal yni

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ekran Kartından Kaynaklı Tamamen. Bende Amd Var DDR5 ve Güç Beslemesiz 19 20 Derece Boşta.İlk Kez Bu Kadar Serin Çalışan Bir Kart Görüyorum Hayatımda.Senin Değerde Normal Sayılır Anormallik Yok.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, Silinen Üye 2553318, MAERKEK ve 1 kişi daha
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Böyle şeylere takılma. Boşta benimki de 20 30 arası geziyor. Bende bir ara takmıştım bu sıcaklık olayına da şimdi kafam rahat kullanıyorum. 36 derece gayet normal. Ama için rahat etmiyorsa temizlettir kasayı.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318, MAERKEK ve Silinen Üye 777448
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Böyle şeylere takılma. Boşta benimki de 20 30 arası geziyor. Bende bir ara takmıştım bu sıcaklık olayına da şimdi kafam rahat kullanıyorum. 36 derece gayet normal. Ama için rahat etmiyorsa temizlettir kasayı.
Ekran kartı marka model üretim yılı da çok öenmli. Soputucu bloğu

• Beğen
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Gaming Laptop değilse CPU ve GPU aynı soğutucu bakır borulara bağlı olduğu için 36 derece çok normal bir değer.
Masaüstü PC ise yine bir anormallik yok. :D

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Gaming Laptop değilse CPU ve GPU aynı soğutucu bakır borulara bağlı olduğu için 36 derece çok normal bir değer.
Masaüstü PC ise yine bir anormallik yok. :D
iş laptobu. teşekkürler cevap için. :)

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA

Üst Alt