Ekran Kartı Güncelleme ?

Sponsorlu Bağlantılar

..::Riddick::..

Üye
    Konu Sahibi
Ekran Kartı Güncelleme ?
NVIDIA FX5200 128 mb Ekran kartı var 7-8 ay önce almıştım hiç güncelleme ıvır zıvır yapmadım nerden yapılır bu güncelleme ? :huhu: güncellemesek ne olur ?

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Güncellenmediği zaman ne olduğunu bilmiyorum ama güncellemek iyidir.

POWER

POWER

Üye
Originally posted by ..::Riddick::..@Nov 17 2005, 01:08 PM
NVIDIA FX5200 128 mb Ekran kartı var 7-8 ay önce almıştım hiç güncelleme ıvır zıvır yapmadım nerden yapılır bu güncelleme ? :huhu: güncellemesek ne olur ?
[post=210417]Quoted post[/post]​

Güncelleme önemli birşey örn yazılımda bazı hatalar düzeltilir.sana örneğin overlock yapabilmen için kendi programında kısayol oluşturur. güncellemesen birşey olmaz ama güncellesen zararı olmaz.nvidia nın sitesinden bulabilirsin.veya markaysa örn benimki winfast a360le fx5700 256mb ben biryıl önce aldım 2 defa sürücü güncelledim neyse umarım yardımcı olabilmişimdir :)

Üye
    Konu Sahibi
ok . bi güncelleyelim bakalım .... Ama bi ara güncelleyim dedim güncelledim Tüm oynadığım oyunlarda karışıklık oldu bazısına girmedi falan sonra cd sinden eski driverini yükledim ...

RockFord Fosgate

Üye
walla ben daha yenı aldım kartı guncellemeye gerek warmı acaba???

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Bende PC'ye format attım ekran kartının CD'sini yüklemedim CD'si kayıp modeli buydu herhalde

Ge Force 4 MX 440 N nVidia ---- Nerden bulurum 128mb

teenwolfx

Üye
<div class='quotetop'>(ChaLLenGeR &#064; Nov 17 2005, 07&#58;13 PM) [post=210685]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Bende PC&#39;ye format attım ekran kartının CD&#39;sini yüklemedim CD&#39;si kayıp modeli buydu herhalde

Ge Force 4 MX 440 N nVidia ---- Nerden bulurum 128mb
[/b][/quote]

a gir ve oradan driver ı nı indir... senin cd nin içindeki de oradan indireceğinin çok eski sürümüdür bir şey değişmez.... yada kartın hangi marka ise onun sitesine girip oradan indir. tabi bu kartın driver ı nı hala bulunduruyorlarsa.

hasisa

hasisa

Üye
asus a9550 gamer edition
bunun driver ını bulamadım elinde olan varsa
çok acil lütfen
yada nereden bulurum

mavikurt

Üye
<div class='quotetop'>(hasisa &#064; Nov 23 2005, 06&#58;59 PM) [post=213731]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
asus a9550 gamer edition
çok acil lütfen
yada nereden bulurum
[/b][/quote]

bu senin driver linki aşağıda bu son güncellenmiş halidir problem çıkarsa ve/veya çalışmassa adersinden de indirebilirsin bu aralar bir sorun var herhalde asus sitesinde dikkat et

ayrıca ekran kartı güncellemek iyi birşey bazı ekran kartlarında eğer güncellenmemiş bir driver kullanırsanız bazı iğrenç hata mesajları ile karşılaşabiliriniz(özellikle karşı markanın reklam verdiği oyunlarda). bunun dışında güncellemenin gerekli olup olmadığı sizin ruh halinizle alakalı bir durum olur.

birde eyer gerekli ise adresinde istediğiniz hertürlü parçanın driverını bulabilirsiniz
K.adı:drivers
şifre:all

MaxiCep&#39;e Not: Çok adres belirttim ama bu adreslerin sorun olmayacağını sanıyorum konu ile çok alakalı bir bilgi saygılar.

__Midas__

__Midas__

Üye
nvidia lar için son güncel sürüm 78.01 dir yüklemenizi kesinlikle öneririm,yeni driver herzaman iyidir.

hasisa

hasisa

Üye
<div class='quotetop'>(mavikurt &#064; Nov 23 2005, 09&#58;01 PM) [post=213794]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(hasisa &#064; Nov 23 2005, 06&#58;59 PM) [post=213731]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
asus a9550 gamer edition
çok acil lütfen
yada nereden bulurum
[/b][/quote]

bu senin driver linki aşağıda bu son güncellenmiş halidir problem çıkarsa ve/veya çalışmassa adersinden de indirebilirsin bu aralar bir sorun var herhalde asus sitesinde dikkat et

ayrıca ekran kartı güncellemek iyi birşey bazı ekran kartlarında eğer güncellenmemiş bir driver kullanırsanız bazı iğrenç hata mesajları ile karşılaşabiliriniz(özellikle karşı markanın reklam verdiği oyunlarda). bunun dışında güncellemenin gerekli olup olmadığı sizin ruh halinizle alakalı bir durum olur.

birde eyer gerekli ise adresinde istediğiniz hertürlü parçanın driverını bulabilirsiniz
K.adı:drivers
şifre:all

MaxiCep&#39;e Not: Çok adres belirttim ama bu adreslerin sorun olmayacağını sanıyorum konu ile çok alakalı bir bilgi saygılar.
[/b][/quote]
eyvallah kardeş sağol

teenwolfx

Üye
<div class='quotetop'>(__Midas__ &#064; Nov 23 2005, 10&#58;09 PM) [post=213825]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
nvidia lar için son güncel sürüm 78.01 dir yüklemenizi kesinlikle öneririm,yeni driver herzaman iyidir.
[/b][/quote]

yanılıyorsun son güncel sürümü 81.95 dir

Windows XP/2000 kullanıcıları ve kartları Ge-Force yada Tnt2 modelinden olanlar için son sürümü indirebilecekleri link:

loverman55

Üye
Arkadaşlar ben bir sorun yaşıyorum önceden çok rahat kaldırdıgı oyunlar simdi görsel hatalar meydana geliyor hatta interneteki 3 boyutlu oyunlarda bile sorun yaşıyorum lütfen acil yardım istiyorum ne yapabilirim ?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Güncelleme Derken Zaden Donanım İle Gelen Driverı Yüklediğinizde Orjinal Driveri İse Güncellemeye Ne gerek Var.

sscorpionn

Üye
ya arkadaşlar bazıları güncellemesek ne olur demişl, yeni çıkan oyunları oynamak için güncellemek gerek benim ATI Radeon X1200 series(0x791E) yardımcı olur musunuz ben nasıl güncelleyeceğim lütfen arkadaşlar ban da yardımcı olun:(

qweyasin

Üye
arkadaşlar bnm hiç ekran kartım yok almayı düşünüom hangisi daha ii (metin 2 yi kldıracak kadar olsun yeter):ehe

fear4141

Üye
arkadaşlar lütfen bana yardım ben pcye format attım driver cdsini bulamıorum :( bilgisayar cok yavaşladı lütfen bana yardımcı olun :(:( NVIDIA GEFORCE FX 5200 anakart cdsini falan yükleyemedim markasınıda bilmiorum acil cevap atın lütfennnn :agla

1sinan1993

Üye
yha asus indiremıyom gözatttan tıklayınca hangi dosyayı secıp ındırcezzz:S

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Arkadaşlar formu aramadan konu açmayınız... BURAYI kontrol ederseniz sorununuz çözülecektir...

gozelonaze

gozelonaze

Üye
arkadaşlar bende ati redeon 9250 ekran kartı war ekran kartı bagdaştırıcıdan gözükmüyo driverini yükledigim zamanda oyuna falan girdigimde ekran komple donuyo neden acaba arkadaşlar çokk acill!!!!!!!!!!!!!!!

Üst Alt