Ekran Kartı Güncelleme ?

Sponsorlu Bağlantılar

gozelonaze

gozelonaze

Üye
acilllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ardahan26

Üye
arkadaslar bnim GeForce 7300 SE /7200 GS Yazıo Bende Güncellemek İstiorum Ekran Kartımı Bi Yardımcı Olrsanız..

sarikaplani

Üye
abiler bana intel celeron cpu ekran kartı nerde bulabilirim:aha:

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
NVIDIA FX5200 128 mb Ekran kartı var 7-8 ay önce almıştım hiç güncelleme ıvır zıvır yapmadım nerden yapılır bu güncelleme ? :huhu: güncellemesek ne olur ?

Eğer ekran kartını güncellemezseniz, kartdan verim alamazsınız. Güncellerseniz grafik ayarlarları ile oynayabilir ve performans artışı yakalarsınız. Ekran kartınızı güncellemek için İşletim Sisteminizi yazmamışsınız. Büyük bir eksi... Onun için Nvidia'nın ana Download Driver sitesinden, ekran kartınızın güncel Driver kurulumlarını indirebilirsiniz. Fakat İşletim Sisteminize göre indirin. İndirdikten sonra setup'a tıklayın ve kurulumu yapın. Kurulum bittikten sonra Ekran kartı güncellenmiş olacaktır. Ekran kartını Güncelledikten sonra bilgisayarınızı baştan başlatın.

----------Eklendi @ 18:27:54 ---------- Yazıldı @ 18:20:36 ----------

arkadaslar bnim GeForce 7300 SE /7200 GS Yazıo Bende Güncellemek İstiorum Ekran Kartımı Bi Yardımcı Olrsanız..

Buradan İşletim Sisteminize uygun olanı indirin. İndirdikten sonra setup'a tıklayarak kurulumu yapın. Ekran kartı güncellenmiş olacaktır. Ekran kartını güncelledikten sonra bilgisayarınızı baştan başlatın. Bu Driverlar 18.04.2011'de çıkmıştır. Yani iki gün önce ve günceldir.

toccot

Üye
nvidia ekran kartm var 8500 GT nasıl güncelleyeblrm acl cevap verirseniz sevinirim

----------Eklendi @ 16:44:03 ---------- Yazıldı @ 16:43:13 ----------

32 bit xp pro. nvidia 8500 GT şimdiden teşekkürler

----------Eklendi @ 16:44:58 ---------- Yazıldı @ 16:44:03 ----------

indirdim fakat güncellenmiyor failed yazyor

Üst Alt