Ekran ışığı maksimum seviyede kullanma yardım...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
    Konu Sahibi
Ekran ışığı maksimum seviyede kullanma yardım...
Arkadaşlar ben bu gün sbp mobile yükledim karıştırırken ekran ışığı ile ilgili bir seçenek buldum ekran ışığını maksimum seviyede cok hoşuma gitti ama tuş kilidine aldıktan sonra ekran ışığı eski haline geri döndü sanırım ışık sensöründen kaynaklanan birşey

Acaba bu ışık sensörünü iptal edebileceğimiz bir uygulama varmıdır...

tuzluca76

tuzluca76

Üye
Oradaki seçenekte en sondakini seçersen sensör çalışır ve ortama göre ayarlanır ama ondan bir önceki ışığı seçersen ekran herzaman ışıkta klır belki sondakini seçmişsindir eğer böle değilse teledon ayarına gir oradan ekranı tıkla ve ışık zaman aşımını en sona getir bunu yapmazsan mesela 30 saniyede bırakırsan ekran ışık seviyesindeyken ekrana 30 saniye dokunmazsan otomatik olarak bir dahaki tıklayışına kadar güç tasarrufu için en düşük moda geçer ekran.

najanaja

najanaja

Üye
force control diye bi widget war onu kullan ekran ışığını kontrol edebiliyosun. sensörü etkisiz kılıyor. Ayrıca profil, bluetooth, wlan falan kontrol ediyosun.İşini görür. Yada mod yüklemelisin seçmeli yüklüyo yüklerken disable light sensor seçeneğini seçersen sensör etkisiz kalıyo. OK.

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
    Konu Sahibi
face control uygulamasını denedim telefondan arkadaşın söylediği ayarlarıda yaptım ama ikiside işe yaramadı araştırdığıma göre sensörü kapatmanın tek yolu modifikasyon ama konu açık başka bi fikri olan varsa yazsarsa sevinirim

najanaja

najanaja

Üye
kardeşim bu force control ü kullanıyorum ben ekran ışığını tam güç açıyo senin tel de problem war heralde

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
    Konu Sahibi
sbp mobile shell uygulaması sanırım ışığı gereğinden fazla acıyor cünkü oyunlarda veya videolarda gördüğüm kadarıyla beyaz dengesi baya yüksek

• Beğen
Tepkiler: ozggurr

kalbimdesiin

Üye
light control programını yükleyin telefona bütün ışıkları ele geçiriyo tuşları söndürüyo ekranı çok parlak hale getiriyo

PureFood

PureFood

Üye
Dostum SBP açılınca ışık sensörü en sona geliyor telefon ayarlarından tekrar elinle düzelttin mi sorun kalmıyor.

_ardaa

_ardaa

Üye
sen şu nokia'ya benden de elveda diye konu açan ve o konuda nokia telefonu satıp iphone aldığını söyleyen kişi değil misin?

SilentOne

SilentOne

Üye
yok illa hortlacaklar

kalbimdesiin

Üye
Var light control 1.52 yüklerseniz Ekran ışığını en yükseğe getirebiliyor ışık sensorunu iptal edebiliyor tuş ışıklarını söndürebiliyor ben c7 de kullanıyorum mükemmel bi program

[alikan]

[alikan]

Üye
Light Control programını nereden buluruz arkadaslar. Link var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt