Eidos Mobile Championship Manager 2008 Çıktı !.. veeee hatta geldi bile :)

Sponsorlu Bağlantılar

alcatraz

Üye
    Konu Sahibi
Eidos Mobile Championship Manager 2008 Çıktı !.. veeee hatta geldi bile :)
Eidos Mobile Championship Manager™ 2008 Çıktı !..

Cm fanatiği arkadaşlar Cm'nin Mobile CM 2008 bu ay itibariyle çıktı. Oyunun kendisine ulaşamadım ancak oyunun ekran görüntüleri var.

Mobil cihazlar için geliştirilen oyun tutkunu haline gelen hayranlarını artık hiçbiryerde yalnız bırakmayacak. PC'de var olan tüm taktiksel özellikler mobil versiyonda da var olacak.

Öncelikle bir takım seçip başladığınız oyunda amaç, genç yetenekler keşfedip iyi transferler yaparak takımızı ve kariyerinizde başarıya ulaştırmak.

İşte oyunun görünümü;

ALpeRenBuGRa nın açmış olduğu konuyu gördüm. Dedim ki madem oyun çıkmış piyasaya, ben de bulayım :) ve öyle de oldu. Capsları vermiyorum. Çünkü zaten ALpeRenBuGRa nın konusunda görünüyor. Bana düşen şey ise paylaşmak ;)

her zaman dediğim gibi bir teşekkür yeter :oke:

paylaşıma devam:sn:

NOT:EĞER İSTEKLERİNİZ VARSA AÇTIĞIM KONUYA İSTEĞİNİZİ İLETEBİLİRSİNİZ. BU ARADA HAFTASONU EVDE OLMAYABİLİRİM. BU SEBEPLE İSTEKLERİNİZE CEVAP VEREMEYECEĞİM O ZAMAN ZARFINDA AMA GERİ GELİNCE HEPSİNİ TOPTAN ARADAN ÇIKARTIRIM :sn::sn:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: leogokhan19, sefa_19, by_suskun2323 ve 3 diğerleri

maxiburak

maxiburak

Üye
saol kardeş ben senden gerçekten güzel macera oyunları arıyorum bu arada süper mario oyunu war mı kardeş

TheBear

Üye
6300 de çalışıyor eline sağlık

shadowsluck

Üye
Kardes Hemen ındırıyorum ınsallah Samsung U600 Da Calısır..

--------------- Ekleme ---------------

Yukledım Ama Calısmadı Be Yaww..kardes Sana Zahmet Sunun U600 ıcın Olanını Koysana.hasta Oluyorum Managere..lıma Manager 2007 Var Ama Sevmedım Oyunu ıtıcı Geldı.. :-((

maxikerim

maxikerim

Üye
eyvallah kardeşim ellerine sağlık

alcatraz

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim ilgileriniz için

orhunonur

orhunonur

Üye
eyw. kardeş cm hastasıyım iiki koydun

canerbasar

Üye
Harikasınız :)) Teşekkürler

bytrex

Üye
paylaşım için teşekkürler

iiconium

Üye
ÇOK saGOL KARDEŞ::::::::::::::::::::::

--------------- Ekleme ---------------

çok danke

daniel1337

Üye
B ide bu oyunun türkçesi varmış onuda paylaşabilirmisiniz??

polat_ketur_76

Üye
saol kardeş ama çözünürlüğü ne bunun sgh e 250 için olur mu acaba paylaşım için saol.....

Exekatir

Üye
saol kardeş

ndb91

Üye
saol

zade_gan

Üye
kardeş bunun boyutu çok büyük yaw n70 için olanı yok mu bi zahmet eline sağlık güzel olmuş

Hatip18

Üye
Kardeş emeğine sağlık ama bunun içinde bissürü dosya var hangisini telefona atacam yardım...!

murat soyak

Üye
:sn:
ALpeRenBuGRa nın açmış olduğu konuyu gördüm. Dedim ki madem oyun çıkmış piyasaya, ben de bulayım :) ve öyle de oldu. Capsları vermiyorum. Çünkü zaten ALpeRenBuGRa nın konusunda görünüyor. Bana düşen şey ise paylaşmak ;)

her zaman dediğim gibi bir teşekkür yeter :oke:

paylaşıma devam:sn:

NOT:EĞER İSTEKLERİNİZ VARSA AÇTIĞIM KONUYA İSTEĞİNİZİ İLETEBİLİRSİNİZ. BU ARADA HAFTASONU EVDE OLMAYABİLİRİM. BU SEBEPLE İSTEKLERİNİZE CEVAP VEREMEYECEĞİM O ZAMAN ZARFINDA AMA GERİ GELİNCE HEPSİNİ TOPTAN ARADAN ÇIKARTIRIM :sn::sn:

g0khan_02

g0khan_02

Üye
kanka bunun ekran genişliği ne ona göre yüklesek

insoutenable

Üye
selam eline sağlık paylaşım için 3660 çalışıyormu çalışmıyorsa sana zahmet çalışan oyunu bulabılırmısın kolay gelsın

mexico_35

mexico_35

Üye
mükemmelsın dostum