Efsane geri döndü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi
Ban rekortmeni çilgin çicuk geri döndü :mahcup:yazacak bisi bulamadım siz anlayın işte;)

elmyra

Üye
eyvah eyvah :kac::kac:

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi
:agla:@

--------------- Ekleme ---------------

ben g eldim kimse yok

Sergio_Aguero

Sergio_Aguero

Üye
hoş geldin neden banlanmıştın

schumici

schumici

Üye
hoşgeldin yararlı paylaşımlarını bekliyoruz;)

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi
Hosgördük;)

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
hoşgeldin

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi
hosbul

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Hakikaten efsane geri dönmüş :ehe
Yakında yeni yeni bambalar patlar :ehe

Salihyet

Salihyet

Üye
ii gel bakalım..

:)

Sergio_Aguero

Sergio_Aguero

Üye
gerçektende bişi anlamdım bu forum asıl efsanesi kim meraklandım...yani göze en çok batan üyesi x-furkan mı yani.tebrik ederim arkadaşı

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Gel bakalım..Akıllı olman dileklerimle kardeş;)

Ne efsanesi bu arada? Bizim neden haberimiz yok ne iş?

xkadir61

xkadir61

Üye
furkancım geldiğin iyi oldu. yokluğunu hissediyorduk. umarım birdaha kaybolmazsın biryere.:ok2:

xkadir61

xkadir61

Üye
yaw tamam üstüne gitmeyin bu kadar. neden banlandıysa banlandı. aramızda olduğuna göre sorun yoktur.
hapisten çıkan insanlar gözüyle bakılmaz banı kalkan üyelere.

omayra

Üye
x furkan son olarak banlı değildi. kendi isteği ile girmiyordu siteye :)

hoşgeldin kardeş

xkadir61

xkadir61

Üye
evet 25nisan'dan bu güne bir vukuatı yok. ama siz üzüyorsunuz kardeşimizi. sizi bilmem ama benim çok sevdiğim bir kardeşimizdir kendisi.

XMEN_43

XMEN_43

Üye
hoş geldin kanka:):sn:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt