Efsane Film dünyayı Kurtaran Adam Oğluyla Beraber Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kikaksk

kikaksk

Üye
    Konu Sahibi
Efsane Film dünyayı Kurtaran Adam Oğluyla Beraber Geliyor

Efsane film ‘Dünyayı Kurtaran Adam’ oğluyla beraber geliyor…

Usta oyuncu kadrosu ile Türk sinema tarihine efsane film olarak gecen Dünyayı Kurtaran Adam (Cüneyt Arkın),bu kez oğluyla beraber (Mehmet Ali Erbil) 2006 da dünyayı kurtarmaya geliyorlar...

Filmin doğuşu; Orta Asya steplerinde ejderhalarla savaşan, Çin Seddi’ni aşan, dağdan indirdiği gemilerle Bizans’ı dize getiren, her Şampiyonlar Ligi öncesinde Avrupa’da destan yazmaya hazırlanan Türk insanının bir uzay destanı mutlaka olmalıdır fikriyle başlar.
Türk insanının algılama, düşünme ve davranış biçimlerimden yola çıkarak, uzayın fethedilerek Türkleştirilmesi hikayesini anlatır...

Filmin oyuncu kadrosu şöyle: CÜNEYT ARKIN, M.ALİ ERBİL, DENİZ SEKİ, BURCU KARA, İSMAİL İNCE KARA, BURAK SERGEN, HALDUN BOYSAN, EGEMEN GÜNEŞ ERBAY, AYŞEN GRUDA, PASCALNOUMA, YAVUZ SEÇKİN, VEYSEL DİKERALİ, ERKAZAN MİSAK TOROS, BURAK HAKKI, ALP KIRŞAN, PAKİZE SUDA, SİNEM KOBAL, HINCAL ULUÇ, FERDİ KURTULDU, ŞEBNEM SCHEFFER, DERİN SU, DiLEK AKSOY

Filmin tanıtımı 12 Nisan’da yapılacak, çekimler 16 Nisan’da başlayacak, filmin vizyona girme tarihiyse 20 Ekim 2006...

irun

irun

Üye
türü ne olacak acaba, aksiyon mu yoksa komedi mi?

kikaksk

kikaksk

Üye
    Konu Sahibi
karşık bişiyler oacak herhalde ...

Salihyet

Salihyet

Üye
yav 1.cd'yi izledim zorda olsa 2. izleyemedim heralde izleseydim rekor olurdu baştaki sosyal bilgiler desrside kanser etti beni.

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
amerikada en çok satılan dvd ler arasında bulunmaktaydı

_BECK_HAM_

Üye
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
Dünyayı Kurtaran Adam

Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu filmi oyuncu kadrosuyla çekimler başlamadan tüm dikkatleri üzerine çekti. Film için hazırlıklar son hızıyla sürüyor...

Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu filminin müzikleri büyük usta Garo Mafyan tarafından yapılıyor. Çekimlerine karar verildiği ilk günden itibaren büyük yankı uyandıran Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu'nun müziklerini müzik dünyasının büyük ismi Garo Mafyan üstlendi.

ewet bu da son haberler filme ilgili

yitik savaşçı

Üye
Mehmet Ali Erbil'i bir kez daha sulu şovmen tiplemesiyle izlerse bu Türk milleti, inanın istifra edeceğim.

Salihyet

Salihyet

Üye
<div class='quotetop'>(yitik savaşçı &#064; May 14 2006, 04&#58;00 PM) [post=334263]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Mehmet Ali Erbil&#39;i bir kez daha sulu şovmen tiplemesiyle izlerse bu Türk milleti, inanın istifra edeceğim.
[/b][/quote]
süper yaa çok haklısın

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
1982 yapımı "Dünyayı Kurtaran Adam" filminin devamı niteliğindeki "Dünyayı Kurtaran Adam&#39;ın Oğlu"nun çekimleri önceki gün Kapadokya&#39;da başladı.
Kartal Tibet&#39;in yönettiği filmin oyuncu kadrosunda, ilk filmin kahramanı Cüneyt Arkın&#39;ın yanı sıra Mehmet Ali Erbil, Burcu Kara, Deniz Seki, Burak Sergen, Pakize Suda ve Ayşen Gruda da var.
İki ayrı karakter
Senaryosunu Murat Boyacıoğlu&#8217;nun yazdığı "Dünyayı Kurtaran Adam&#39;ın Oğlu"nda asıl ağırlık, Mehmet Ali Erbil&#39;de.
Erbil, filmde "Dünyayı Kurtaran Adam"ın yani Cüneyt Arkın&#39;ın ikiz oğulları Kartal ile Zaldabar&#39;ı canlandırıyor.
0 Projede şimdiye kadar hiçbir Türk filminde kullanılmayan animasyon ve efektlere yer verileceği de açıklandı.
Modern robotlar
Setin ilk gününü izleyen Onur Baştürk, Mehmet Ali Erbil&#39;le dövüş sahnesinde yer alan robotlarla da fotoğraf çektirdi.
Figüranlar, ellerindeki beyaz silahların rezervuar parçalarından yapıldığını söyledi.

Zamanında az turist götürmedim
Önceki gece kendi sahnesi olmadığı halde ekibi motive etmek için sete gelen Cüneyt Arkın, ilk filme dair anılarını anlattı.
Arkın, bir gazetecinin "Yurtdışında filmi izleyenler sonradan sırf sizi ve Kapadokya&#39;yı görmek için buralara gelmiş" sözlerine de "Evet öyle. Ben de o sayede az turist götürmedim" diye karşılık verdi.

Filmde kullanılması için Cüneyt Arkın&#39;ın balmumundan bir de maskesi hazırlandı.

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
acaba bizim pascal hangi rolde oynayacak???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt