eee yaz da geliyo

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
eee yaz da geliyo
bu demektir ki laptopun harrddiski, otomatik bakım nedeniyle 50dereceye dayanacak
elektronikten çok iyi anlayan samsung mekanikten hiç anlamıyor herhalde, harddisk kapağında delik yok :alkis

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
:hmmm
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Speccy Daha İyi Programı Sevmedim :zzz:

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
çekirdekler çok sıcak senin, aidaya lisans gircen ama cpuyu kullanıyor gereksiz yere o sıkıntısı var
şu an memleketteyim emektar e7400 cpu 37, çekirdek bir 37, çekirdek iki 34 derece

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
çekirdekler çok sıcak senin, aidaya lisans gircen ama cpuyu kullanıyor gereksiz yere o sıkıntısı var
şu an memleketteyim emektar e7400 cpu 37, çekirdek bir 37, çekirdek iki 34 derece
Benim E8200 Dibinden Beri Öyle Sıvı Soğutma Dayasan Bile Yine Aynı KAlır Heralde :D E7500 Var 2.91 Orjinal Hızı OC İle 3.71 GHZ Yapıyorum Bu Kadar ISınmıyor :D İşlemci İle Alakali MEsela E8200 11 Çarpan İle Kullanıyor E7500 u Tam Hatırlamıyorum Ama 20 Cıvarında 23 Cıvarında Bir Çarpan İle Kullanıyor Sanırım Bir Anlam Veremedim

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
benim 80 derece onu napacaz

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Benim E8200 Dibinden Beri Öyle Sıvı Soğutma Dayasan Bile Yine Aynı KAlır Heralde :D E7500 Var 2.91 Orjinal Hızı OC İle 3.71 GHZ Yapıyorum Bu Kadar ISınmıyor :D İşlemci İle Alakali MEsela E8200 11 Çarpan İle Kullanıyor E7500 u Tam Hatırlamıyorum Ama 20 Cıvarında 23 Cıvarında Bir Çarpan İle Kullanıyor Sanırım Bir Anlam Veremedim
Gecen bi 3ghz yaptım ama bisey farketmeyince geri aldım. E7500 2.93 galiba
benim 80 derece onu napacaz
Pentium 4 mü 80 derece gorurdum oyunda

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Gecen bi 3ghz yaptım ama bisey farketmeyince geri aldım. E7500 2.93 galiba

Pentium 4 mü 80 derece gorurdum oyunda
93 Olabilir 2.PC Var Kenarda Duruyor DDR2 Sistem O.Kullandığım DDR3 Şu Anda.Ama 2.9 Dan 3.7 Çıkartınca Isınma PekYok Çok Yoğun Yükte 50 60 Max Ama Farkı Hissediliyor Diyebilirim.Gözle GÖrülür Farkdan Ziyada Test Programlarıda Aynı Sonucu Veriyor

Baydırman

Baydırman

Moderator
Bırakın gelsin gel hele gel

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
2016 :hmmm:hmmm:hmmm:hmmm

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
e7400 37 derece beyler yazın 40 41 :zong:

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Yağmurlu hava en sevdiğim

Symbianist

Symbianist

Üye
Dolu da vardı şu an bu tarafta yok ama büyük ihtimal oralarda vardır yağış

Yolda tutuldum yağışa aman Tanrım dedim. Zor görünüyordu yol. Allah'tan dolu taneleri küçüktü.

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: Symbianist
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Angaradada Var Az Attı Bugun Arabanın Tavana 2 Tane Düştü Heralde Tavanı Delip İçeriye Düştüler Dedim Ama Yırtmışız :D

• Beğen
Tepkiler: Symbianist ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: Symbianist ve DarkredBlue61

Üst Alt