Ebay siparişimi bekleyim mi şikayet mi edeyim ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Ebay siparişimi bekleyim mi şikayet mi edeyim ?
Merhaba babama saat siparişi verdik şimdi babam saati istiyo sikayet etsem oara iadesi olsa ürün gelmeyecek o olmaz babam istiyo baya yani :ehe gelirmi ürün bekleyiimmi yoksa şikayet ediyimmi 2014.22.12 de sipariş verdim 2014.23.12 de kargolamış satıcı satıcıya mesaj attım türkiyeye 30-35 günde geliyo bekleyin lütfen 28 ocağa kadar demiş gelmezse iletişime geçin demiş satıcı 50 bin küsür ürün satmış %99 olumlu yorum almış satıcı top seller ama ne yapsam bilemedim

exp_l0it

exp_l0it

Üye
ta amerika kıtasından geliyo sipariş bekle yani. adamın dediği gibi 28ini bekle. kalmış zaten 1 hafta

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
1 hafta kalmışken iptal etmek istiyorsan edebilirsin tavsiye ederim

The Pancar

The Pancar

Üye
Bekle iptal etme

legolas29

legolas29

Üye
Hocam kesin bekle şikayet etme . ben almanyadan telefon kılıfı almıştım 2 haftaya geliyor normalde adamı şikayet ettim filan 1 gün daha bekledim geldi sonra yazık oldu yani :D bekle sen orada yazan süreyi bekle

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Tracking yok işte olay dediği günde gelecekmi

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeşim bekle biraz. O süre en fazla 1 hafta daha uzar. Benim siparişlerimden bazıları 21 günde bazıları 40 günde geldi. Belli olmuyor yani biraz da geçtiği ülkeler ve ptt nin hızına bağlı. Bu aralar yılbaşı ve festivaller var diye biraz uzuyabilir. Bekle gelecektir.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Ürün bugün sabah geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt