Eb Ra Hm karşı tarafın telefonunu resetleyin...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cambaz

cambaz

Üye
    Konu Sahibi
Eb Ra Hm karşı tarafın telefonunu resetleyin...
Bilgi paylaştıkça güzeldir (yok böyle bişe inanmayın ) turgay ı dinleyin daha ne diyim

<span style="font-size:14pt;line-height:100%">Adam Bu Yaşta Yalancıda Yaptı Bizi</span>

ibonline

ibonline

Üye
aga bir deneyeyim
umarım atmıyorsun :DD
sakın alınma ok

dustqm

dustqm

Üye
Originally posted by cambaz@Oct 31 2005, 05:00 PM
EB RA HM
bu hikayeyi duymuşmuydunuz. yukardaki yazıyı kopyalayın bir txt dosyasına yapıştırın ve txt dosyasını telefona gönderin not olarak açılacaktır sonra orda çıkan EB RA HM yazısını buluetoot ismi yapın artık olduğunuz yerde buluetoot telefon araması yapan olursa telefonu resetlenecektir arayan kişinin ;;)
[post=202873]Quoted post[/post]​

doğru mu yoksa kek bi hikaye mi bu

cepix

cepix

Üye
Deneyelim Bakalım :)

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
deniyorum ;;)

cepix

cepix

Üye
deneyen warsa yazsın yaw

wampir

Üye
yok mu deneyen :huhu:

ibonline

ibonline

Üye
karşı telefona bişey olduğu yok olan bizim telefona oluyor kitleniyor

cepix

cepix

Üye
Olay Olay Olay :D

Yine CepiX Farkı İle:

" © "

yazıyosunuz txt dosyası ile tele atıosunuz ve bt adınızı bu verdiğim gibi yapıosunuz...Oluyor...

Bizzat kendim denedim ;)

symbianboy

Üye
iyi yaw arkadaş 2 gündür tele reset atıcaktı onda denerim yarın

ibonline

ibonline

Üye
ee bakalım

cambaz

cambaz

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Bu şu anda kendi telimde de var bahsetiğiniz gibi bir kitlenme falan yapmıyor ayrıca çalışmıyor bu diye b... atmayın beceremiyoruz diyin anlıyalım.
şahsen şu anda telimde var ve yanımdaki diğer tellerle deniyorum karşı telefon resetleniyor. Bunun atılacak yada yalan söylenecek bir şeyi yok. :off:

Usta_AsH

Üye
acaba resetlenen telefonlar nedir yazabilirmisin arkadaşım yada resetlenmeyen telefonlr nedir

cambaz

cambaz

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım nokia ve siemens denedim oluyor amam çok büyük bir deneme yapmadım hangi modelerde çalışıyor diye.

turgay89

turgay89

Üye
yav arkadaslar yok oyle bisey yalan hepsi....

ben daa once denemistim olmadı hatta simdi yine denedik arkadasın 6630 u benim sx1 i aradı hic bisey olmadı gayet guzel bi sekilde eslestik bile...

inanmayın boyle bos seylere....

dark_akhyls

Üye
usta ben de denedim ama bişey olduğu yok....

cepix

cepix

Üye
Oluyor Yalan mı söylüyoruz dediklerimi sırasıyla yapın

cambaz

cambaz

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(turgay89 &#064; Jan 4 2006, 02&#58;19 PM) [post=244607]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

ben daa once denemistim olmadı hatta simdi yine denedik arkadasın 6630 u benim sx1 i aradı hic bisey olmadı gayet guzel bi sekilde eslestik bile...

[/b][/quote]

Çok Enteresan adam beceremeyince yalan oluyor tekrarlıyorum ortadi ip ucu ebrahım yada hasan olamsı değil 3 adet tab tuşunun yaratığı boşluk telefonun tanıyaadı bir karakter bundan dolayı resetleniyor birdaha bo... atılırsa olmuyor yalan diye moderatorlerden ricam bu formu silmeleri olacak adamlar ya biz beceremdeik nasıl bişe bu demiyorda yalan bu diyor kafayı yicem

turgay89

turgay89

Üye
<div class='quotetop'>(cambaz &#064; Jan 7 2006, 10&#58;22 PM) [post=247810]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(turgay89 &#064; Jan 4 2006, 02&#58;19 PM) [post=244607]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

[/b][/quote]

Çok Enteresan adam beceremeyince yalan oluyor tekrarlıyorum ortadi ip ucu ebrahım yada hasan olamsı değil 3 adet tab tuşunun yaratığı boşluk telefonun tanıyaadı bir karakter bundan dolayı resetleniyor birdaha bo... atılırsa olmuyor yalan diye moderatorlerden ricam bu formu silmeleri olacak adamlar ya biz beceremdeik nasıl bişe bu demiyorda yalan bu diyor kafayı yicem
[/b][/quote]

usta ne dersen de olmuyo iste.. yalan borcum mu var size.. harbi harbi denedim.. 6230i le de aradım benim tel i, yine tık yok....

cambaz

cambaz

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar hotmail hesaplarınız her yere yazmayın karşı tarafı kızdırırsanız çabuk kapatılıyor dediğimdede senin gibi elemanlar inanmayıp çok uğraşmştı sende uğraş şimdi turgay.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt