Eb Ra Hm karşı tarafın telefonunu resetleyin...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
turgay89

turgay89

Üye
ugrasıcak bisey yok yaptım olmadı iste.. zaten calıssa da nolucak sanki.. resetleyip rahatlıyosan ne mutlu sana..

cambaz

cambaz

Üye
    Konu Sahibi
yaw bunu bile anlıyamıyacak kadar ..... ne diyim uğraşacağın geri almak için mail olacak baydar bey

turgay89

turgay89

Üye
<div class='quotetop'>(cambaz &#064; Jan 7 2006, 11&#58;17 PM) [post=247865]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yaw bunu bile anlıyamıyacak kadar ..... ne diyim uğraşacağın geri almak için mail olacak baydar bey
[/b][/quote]

usta nie heyecan yapıyosun ki... tamam resetlenio olabilir de maili carpmanın ne anlamı var..

xrz

Üye
alt modellerde oluyor 6630&#39;da denedim olmuyor arkadaşlar ama 7650,3650,n-gage,6600,6670,7610 gibi cihazlarda oluyor

cepix

cepix

Üye
6230i ile tabiki olmaz 6230i S40 tabanlı bir cep telefonudur..
Yazdıklarım Symbian serisi için gecerli

jkomando

Üye
Bu forumu ilkez okumama ve buraya ceptelenuyla girdigim halde, ilk denememde yaptim bu olayı ama arkadaşlar reset atiyor demis ama ona reset denmez restart denir yani telefon kapanıp tekrar acılıyor olay bu yani, emegi gecen arkadaşlara teşekkür ederim

canpolat_21

Üye
iyide arkadaşlar biraz anlatın ne yazıyorsunuz

mymoon

mymoon

Üye
yaauuu hakkaten naaptıınızı doru dürüst bi anlatsanız.hiçbişey anlamadm Kim ne yazıo ne resetlenio???Lütfen bi açıklama Saygılar...

cenkozgen

cenkozgen

Üye
şimdi anladığım kadarıyla bunun için ileri sürülen 2 yöntem var (yani bluetoth adından karşı tarafın yani seni bluetoth la arayan cihazın reset yada restart olması için)
1incisi cambazın dedigi eb ra hm (burda tab tuşuyla aradaki boşluk yapılması lazım), 2ncisi cepix dediği sekilde yine bluetoht adını " © " yapma seklinde oluyor. ikisinde de mantık aynı. telefonun tanımlayamadığı karakter yüzünden telefon reset/restart oluyo. ve yine anladığım kadarıyla s40o larda ve yeni seri s60 larda calışmıyor... ama henüz deneme sansım olmadı hiç...

mymoon

mymoon

Üye
ok bi deniyelim bakalım ama olacağını sanmıorm.ilgine tşk..

hidayet

hidayet

Üye
<div class='quotetop'>(cenkozgen &#064; May 25 2006, 07&#58;15 PM) [post=342545]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
şimdi anladığım kadarıyla bunun için ileri sürülen 2 yöntem var (yani bluetoth adından karşı tarafın yani seni bluetoth la arayan cihazın reset yada restart olması için)
1incisi cambazın dedigi eb ra hm (burda tab tuşuyla aradaki boşluk yapılması lazım), 2ncisi cepix dediği sekilde yine bluetoht adını " © " yapma seklinde oluyor. ikisinde de mantık aynı. telefonun tanımlayamadığı karakter yüzünden telefon reset/restart oluyo. ve yine anladığım kadarıyla s40o larda ve yeni seri s60 larda calışmıyor... ama henüz deneme sansım olmadı hiç...
[/b][/quote]
bravo konuyu iyi toparlamışsın

cambaz

cambaz

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşım aynen öyle benim orda anlatığım hikaye illede ebrahm olacak diye bişe yok ben kendi telefonumda CA MB AZ şeklinde kullanıyorum yani dediğin gibi aradaki tab tuşunun yaratığı karakteri göremediği için karşı teli kapatıyor. Olay bukdar basitte işi beceremeyen akdaşalar yok olmuyor böyle bişe yok diyip karşı tarafa ..... atıyorlar ben ona hasta oluyorum.

burdamiyim

Üye
ben yaptımda bu sefer ben kendi ytelefonumda bluetooth kısmına giremiyorum bir bilen varsa yardım etsin, nasıl düeltecem bu işi..

Bu arada ben bluetooth adı olarak m h m t şeklinde yazdım...

acele yardım bekliyorum...

cambaz

cambaz

Üye
    Konu Sahibi
o nasıl iş adını yazdıktan sonramı bluetooth kısmına giremedin enteresan

ben_daha_yeniyim

Üye
dene ve gör :)

burdamiyim

Üye
evet bluetooth a girdim, "bluetooh adı" yazan yere bilgisayardan tab tuşu kullanarak yazdığım ismi yazdım ve bu durumdayım işte...
siz siz olun yapmayın ama banada yardım edin, hem bluetooth açık kaldı hemde bunu nasıl kaldıracağım???
işte telefonun hali;

burdamiyim

Üye
yok mu arakdaşlar buna bir çare düşünen...

Exalans

Exalans

Üye
bi deneyelim emeğine sağlık

Exalans

Exalans

Üye
burdamiyim' Alıntı:
yok mu arakdaşlar buna bir çare düşünen...
kardeş kolay gelsin seni format kurtarır. Allah kurtarsın :megafon:

cenkozgen

cenkozgen

Üye
evet arkadsım aynı sey benim de basıma geldi. Allahtan sistem geri yüklemesiyle kutardım.. ben ce bütün vberilerini yedekle ve format at.. bask abi çözüm yok. yani ben ugrastım ama bulamadım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt