Xperia Z Ultra Arayüzü, Android 4.1 ve Üzere Telefonlara Uyarlandı, Hemen Yükle!

Sponsorlu Bağlantılar

kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Z Ultra Arayüzü, Android 4.1 ve Üzere Telefonlara Uyarlandı, Hemen Yükle!

Sony, ocak ayında duyurduğu Xperia Z modeli ile dört çekirdekli ilk telefonunu kullanıcıların beğenisine sunarken, cihazda yer alan yeni nesil Xperia arayüz ve suya karşı dayanıklı yapı birçok kesimin takdirini kazanmıştı. Japon üretici Xperia Z modelinde yer verdiği arayüzü Xperia Z Ultra modelinde daha özelleştirerek birçok noktada daha kullanışlı bir arayüz karşımıza sundu. Söz konusu arayüzün kod adı Honami olan modelde de yer alacağını belirtelim.

XDA Forum üyeleri ise Xperia Z Ultra ile daha fazla beğeni toplayan arayüzü APK dosyası şeklinde Android kullanıcılarına sundu. Launcher şeklinde çalışan uygulama ile arayüz noktasında özelleştirmeler sağlanabilmekte.
Geliştiriciler, ayrıca arayüzde yer alan widget’ları da yüklenebilir hale getirdi. Xperia Z Ultra arayüzünü aşağıdan direk indirebilirsiniz, bunun yanı sıra saatler, hava durumu, fotoğraf ve video, son aramalar, araçlar, WALKMAN ve notlar için widget APK dosyalarını alt bölümde yer alan linklerden indirerek Android 4.1 ve üzeri telefonunuzda tecrübe edebilirsiniz. Arayüz uygulamasının nasıl çalıştığına dair daha fazla detay için aşağıda yer alan videoya göz atabilirsiniz.

<span style="font-size: medium; line-height: 24px;">[video=youtube_share;UxYU1lg46lw]http://youtu.be/UxYU1lg46lw[/video]

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: akflat, ÇaRşI 2387, sevinc KARACA ve 9 diğerleri

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: kraldost
SlimmShadyyTR

SlimmShadyyTR

Üye
:tşk:

kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
benim çok hoşuma gitti nasıl sizinde hoşunuza gittimi

Buhara15

Üye
Teşekkürler. .. yapanlar ekran görüntüsüde koysa daha güzel olur....

kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
videoda var izlersen videoyu görürsün

kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar s4 te güzel çalışıyor farklı modellerde nasıl çalışıyor duyumlarınızı alabilirmiyim

smh60

smh60

Üye

qwerty1234qwert

Üye
lg l5 kullanıyorum widgetler iyi fakat launcherın tema desteği ve icon değiştirme özelliği yokmu?çünkü uygulama menüsü ve iconları(yani kendi tel iconlarını kulanmasını) sevmedim.bunun yerine xperia_launcher_2 yi kullanıp yanında da widgetleri kullanıyorum...

comando_legend

comando_legend

Üye

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye

• Beğen
Tepkiler: kraldost
kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

- - - Eklendi - - -

lg l5 kullanıyorum widgetler iyi fakat launcherın tema desteği ve icon değiştirme özelliği yokmu?çünkü uygulama menüsü ve iconları(yani kendi tel iconlarını kulanmasını) sevmedim.bunun yerine xperia_launcher_2 yi kullanıp yanında da widgetleri kullanıyorum...
var nasıl yok siz launcerin yanın paylaşılanların hepsini indirip yükleyeceksiniz işte o zaman program tamamlanıyor

• Beğen
Tepkiler: ŞenolTÜRK
kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
biraz daha farklı bişey yapayım dedim yapamadım :hih:

Secret26

Secret26

Üye
Discovery'ye yapsak çok ram yer mi?

• Beğen
Tepkiler: Buğra

bilalusta1625

Üye
eline saglık deniyorum

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
teşekkürler

kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi

bizim telefon için xperia rom var onu kurun buna gerek yok :)
bu room değilki sadece launcer orjinal romunu bozmadan bunu kurabilirler hiç bir sıkıntı olmaz üstelik garantiye de zarar vermez istediği an da kaldırabilir..

Invoke

Invoke

Üye
Ama aynı zaman da kendi launcher duruyor olacak gereksiz yere sisteme yük binecek değil mi? Görsellik olsun değişiklik olsun biz de ram var zaten, fazla zorlamıyorum ki sadece launcher diyenler ya da istediğim kadar zorlarım kasarsa kassın, batarya benim değil mi biterse bitsin diyenler, kurabilirsiniz :D

nokia 603

Üye
bu apk ları tek bir apk da birleştiremez miyiz

Üst Alt