E900 U600 E250 D Serisi Telefonlara Java Oyun Yükleme * Resimli

Sponsorlu Bağlantılar

rayallen_79

Üye
u 600 de oyunu yükledim ama ücrete tabi fln diyo oyunu da oynamıyo bunun nedeni nedir lüyfenn yardımcı olunnnnn

Bora

Bora

Üye
Teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

u 600 de oyunu yükledim ama ücrete tabi fln diyo oyunu da oynamıyo bunun nedeni nedir lüyfenn yardımcı olunnnnn

Çünkü demo oyun yuklemişsin :)

burocktr12

burocktr12

Üye
güzel paylasım eline sağlık :)

kadir1919

Üye
oolmuyor kardeşim yav işte d900i de

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
Teşekkürler kardeş

saltunel

Üye
arkadaşlar merhaba benim de c5212 samsung telim var bu telefona msn kurdum aa hata veriyor nasıl bir yol uygulamalıyım yardımcı olabilir misiniz????
teşekkürler...

burakis15

Üye
ben herşeyi yapıorum seri yükleme ye basıorum tel kapanıp açlıo.yardım lütfen

ksk00

ksk00

Üye
Emege saygı herzaman ama bu E250 oyun yukleme anketi hatalı duzeldılmesini istiyorum...

yunusadil

Üye
*#52828378# gir

ALİADEMMEHMET

Üye
Slm ben çankırıdan mehmet ben e250 yeni çıktığında yeni aldıydım bende yüklemeye çalışıyorum yükleyemiyorum resimdekilerin aynısı yapıyorum hata veriyor bana bi yardımçı olan yoook mu???

Resimdeki her şifreye giriyorum hepsini ayarlıyorum ama olmuyooor

maliciklim

Üye
:bann:adamım softickte trojen var!!!!.....

kalpak719

kalpak719

Üye
ben d820 de uyguladım oldu oyunların bazıları java hatası veriyor java uygulama atmayın çalışmıyor :)

slxp_0

Üye
1. Telefonunuzda, Uygulamalar -> Java Dünyası -> Ayarlara gidin.

2. Seçenekler menüsünde ağ ayarlarına giderek bu ayarları aşağıdaki gibi değiştirin:
APN : Internet
Kullanıcı adı : Boş
Şifre : Boş
Proxy : Devre dışı

ben oyunları silmiştim ve java dünyası kısmına giremiyorum bu yüzden... bunun bir çözümü var mı arkadaşlar????

asi95

Üye
kardes bende ne bluetooth var nede kablo bunu hafız kartı ile yapamak mı

canaydin100

Üye
D900 ve D900i Sahibiym (D900i sahiplerine: D900'de denedim oluyor fakat D900i de olmuyor bboşuna denemeyin) Saoolll D900 de işime yaradı bu da bşy

sami_558

sami_558

Üye
D900i için geçerli değil bu yazdıkları. Boşuna çabalamayın. Zaten dikkate alan da yok...

funky_e

Üye
bende butun yorumlar okudum ve işe yarayan birset bulamadım ne yatıysam d900i için olmuyor pek yardımm edende yok sağolsunlar...

DrqqLL

Üye
d900İ de oLmuoR yha :S

ucuk44

Üye
2- Bu işlemden sonra data kablosunu çıkartıyoruz ve *#9998*5282# yapıyoruz orda karşımıza üç adet seçenek çıkıyor ve 3. sıradaki İnstall MIDlet'i seçiyoruz Bizden şifre isteyecek işte buraya 235282 yazıyoruz ve tüm türkiyenin girmeyi beklediği yere girmiş oluyoruz bu bilgiyi ilk defa

İyiyde yapıyorum ekrana hiç bir sey gelmıyor ıse yaramadı ya
:S :(

#*5737425# bunu yapıyorum serı yukleme ye tıklıyorum yukleme hatası dıyıyor

ya sadece d900i anlatımlı oyun yuklemeyı gosterırsenız çok ssevinecegım ya yoksa delıreceğım

devrekek

Üye
kardeş olmadı ama yine de saol

kardeş var *#52828378# yap ota typ öle bişey var ona gir gprs yap hem internetinde düzelir sonrageri yap ****** teste gir seri yüklemeye gir 4 tane telefonun oyunu çıkyo onlardan yap seç. launch yap indirir ama bunlar telefonun eski oyunları ben başka oyun bulamıyom

Üst Alt