e900 bilinmeyen Özelliği İçerde!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lord_danger

lord_danger

Üye
    Konu Sahibi
Evet beyler Byanlar e900 da mobil izleyici var.Hırsızlık v.s gibi olaylarda çok işe yarayacağını düşünüyorum.Bu mobil izleyici sayesinde sim kartınız telefondan çıkınca orda belirlediğiniz telefona otomatik mesaj atıyor.bizzat kendim denedim.Bumbil izleyici sayfasına gitmekiçin menüye geliyoruz ve 9-8-9 yapıyoruz.Orda sizden şifre isticek eğer telefonu aldığınızdan beri değiştirmediyseniz 8tane 0(sıfır) yazıyoruz.ve numarayı belirliyoruz,sonrada çıkış yapıyoruz.Sorunlarınız olursa sorunuz.
:oke:Anlatım tamamen bana aittir..
 
EMİRHAN06900

EMİRHAN06900

Üye
Arkadaşım bunu bilmeyen oktur heralde ama yinede paylaşmış ugraşmışssın tskkurler..:)
 

hangah

Üye
Ben bilmiyordum. İyi ki paylaşmışsın :D

--------------- Ekleme ---------------

Sifreyi bilmeyenler veya unutanlar ne yapsın?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt