E72 Sertifika Hatasını Nasıl Engelleyebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

h4f1z

h4f1z

Üye
    Konu Sahibi
E72 Sertifika Hatasını Nasıl Engelleyebilirim?
e72 telefonumda çoğu uygulamada sertifika hatası veriyor. Bu hata çözümlenebilir mi? Acil destek..

marist

marist

Üye
Telefonunu hackleyerek.

Rakbenadam54

Rakbenadam54

Üye
nasıl hacklenıyor link atabilirmisiniz ?

Rakbenadam54

Rakbenadam54

Üye
bu linktekini denedim ama olmadı daha dogrusu :)
1'de kurduğumuz program varya hani (menüde kırmızı ikon çıkar zaten) ona girinoptions-Quarantine list'i açın ve içindeki herşeyi seçip Restore'ye basın.
Quarantine list boş çıkıyor hiç birşeyi secemiyorum ?

Emrgncy

Emrgncy

Üye
bu linktekini denedim ama olmadı daha dogrusu :)
1'de kurduğumuz program varya hani (menüde kırmızı ikon çıkar zaten) ona girinoptions-Quarantine list'i açın ve içindeki herşeyi seçip Restore'ye basın.
Quarantine list boş çıkıyor hiç birşeyi secemiyorum ?
soft format atıp en baştan tekrar dene..soft format = *#7370#

yedek almayı unutma!

tirintaz

tirintaz

Üye
Telefonu hackledim hatta Ram Yöneticisi adlı bir program da kurdum. Sürekli çalışan uygulamaları kapatmama rağmen sorun devam ediyor. Ve dikkatimi çeken telefon internete bağlıyken bu uyarıyı veriyor.
Tam olarak bu uyarının sebebini bilen biri var mı?

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Telefonu hackledim hatta Ram Yöneticisi adlı bir program da kurdum. Sürekli çalışan uygulamaları kapatmama rağmen sorun devam ediyor. Ve dikkatimi çeken telefon internete bağlıyken bu uyarıyı veriyor.
Tam olarak bu uyarının sebebini bilen biri var mı?
:hmmm nasıl bir uyarı..

tirintaz

tirintaz

Üye
Yazmayı unutmuşum çok pardon.
"Hafıza dolu, bazı uygulamaları kapatın" uyarısı veriyor.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Yazmayı unutmuşum çok pardon.
"Hafıza dolu, bazı uygulamaları kapatın" uyarısı veriyor.
o uyarıyı ram sıkıntısı yüzünden verir, özellikle nette dolaşırken..
tarayıcı olarak opera mini kullan, o sorundan bir nebze olsun kurtulursun...

tirintaz

tirintaz

Üye
maalesef opera mini kullanırken bu hatayı veriyor orjinal tarayıcı hata vermiyor
whatsapp kullanıyorum ve telefon hafızasına yüklü bundan kaynaklandığını düşünüyorum ben
whatsappı kapatıyorum ama tekrar açılıyor onu geçici olarak devre dışı bırakmanın yolu yok mudur acaba?

tirintaz

tirintaz

Üye
Hemen denedim ama işe yaramadı. Programı açınca exit dışında hiçbir işlev yok:

Emrgncy

Emrgncy

Üye
normalde bu uygulama v5 ler için ortadaki start/stop yazan yere dokunursan aktif veya deaktif olur, v3 lerde çalışıyor mu bilmiyorum

tirintaz

tirintaz

Üye
Maalesef çalışmadı. Tekrar tekrar denedim ama sağ navi tuşu dışında hiçbir tuş işe yaramadı

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Maalesef çalışmadı. Tekrar tekrar denedim ama sağ navi tuşu dışında hiçbir tuş işe yaramadı
dediğim gibi bu uygulama dokunmatikler için..
biraz araştırayım başka bir uygulama bulursam mesaj atarım..şu uygulamayı dene, uygulamayı çalıştırdığın an whatsapp ı kapatıyor, inşallah çalışır.
küçük bir hatırlatma telefonun hackli olması gerekiyor, yamaları aktif et ondan sonra yükle..

Ekli dosyalar

tirintaz

tirintaz

Üye
İşe yaramadı maalesef. Uygulamayı açmaya çalışınca "whatsapp closed" uyarısını veriyor. Ama whatsapp açık kalıyor.
Sanırım tek çare whatsapp kullanmamak veya yeni bir telefon edinmek.

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
Emrgncy

Emrgncy

Üye
İşe yaramadı maalesef. Uygulamayı açmaya çalışınca "whatsapp closed" uyarısını veriyor. Ama whatsapp açık kalıyor.
Sanırım tek çare whatsapp kullanmamak veya yeni bir telefon edinmek.
uyum sorunu var demekki...

Pckopat*

Pckopat*

Üye
kardes aynisi benmde basima geldi muhtemelen teldeki sertifikalari sildin hard format tek çözüm..

Üst Alt