E72 internet sorunu..lütfen bilen biri yardım etsin ..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kornfeel

Üye
    Konu Sahibi
E72 internet sorunu..lütfen bilen biri yardım etsin ..
Bir hevesle E72 aldım. fakat internet olayı rezalet.. kurmadığım web browser kalmadı. hiçbirisi de siteleri doğru düzgün açmıo. flash desteği yok..
bir de 200 mb telefonda boş hafıza olmasına rağmen sürekli hafıza dolu,bazı uygulamaları kapatın uyarısı geliyor.
bu sorunları çözebilen birisi varsa yardım etsin bana.. telefonun hesap makinasından farkı kalmadı gözümde.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
hafıza dolu bazı uygulamaları kapatın uyarısı telefon hafızası ile alakası yok o ram miktarı ile alakalı.
Telefonuna hard format at opera mini yükle sonra.
Flash desteği sadece orjinal browserda youtube'de var oda adres satırına &mobileflash=1 satırını eklersen.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Kardeşim öncelikle konu yeri yanlış ama önemi yok.

Hafıza dolu hatası vermesinin sebebi Ram'den dolayı. Zaten ram düşük sende Original Browser'dan giriyorsun diye gizlilik verileri telefon hafızasına yükleniyor bu yüzden hata veriyor.

Çözümü öncelikle telefon hafızasında işe yaramayan şeyleri sil.

Sonra Opera Mini kullan.

Ve bu programları yükle.

Ramblow ( Ram Temizliği Yapar ) bunu yükle.

Ramblow : Tıkla ve İndir

Mobile Cleaner ( Sistem dosyalarını temizler )

Mobile Cleaner : Tıkla ve İndir

Opera Mini ( Web Browser )

Opera Mini : Tıkla ve İndir

Ama bence format daha iyi olur çünkü önceden yükleyipte sildiğin dosyaların kalıntıları telefonu yavaşlatır. Format daha çözüm olur.

Eğer format atmak istersen bilgilerini yedekle ve tüm bağlantılar kapalıyken *#7370# yap.

Gelen şifre eğer değiştirmediysen 12345'tir. Hadi sana kolay gelsin.

kornfeel

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler..deniyecem hepsini bakalım ..

karakutu1663

Üye
e72-1 internet bir türlü interneye baglanamıyorum. wlan taraması yapıyorum gizli wlan cıkıyor onu tıklıyorum ag ismini yazıyorum ama baglanamıyorum,yani kendisi wlan ismini bulamıyor ne yaptım ettiysem bir türlü olmuyor lütfen yardım etin. hattı vodofone başka hatlarda denedim olmadı nasıl cözebilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt