e72 91.4 olan cfw'yi 81.3 yapımı TR dil desteği

Sponsorlu Bağlantılar

Pckopat*

Pckopat*

Üye
    Konu Sahibi
e72 91.4 olan cfw'yi 81.3 yapımı TR dil desteği
Merhaba arkadaşlar;

Forumda gezinirken nokia e72'si olupta 91.4 cfw'yi yüklemiş olan arkadaşları gördüm TR için olmayan bir cfw olduğu için büyük sıkıntıları olan 91.4 adına bir düzenleme yaparak downgrade yapmadan 91.4 dosyalarının içini detaylı olarak teker teker nokianın en sağlıklı çalışan cfw'si olan 81.3'ün orijinal dosyaları ile değiştirdim.
91.4 yükleyipte pişman olan arkadaşlarım bundan kurtulmak için yapacakları tek şey aşağıda yer alan upload ettiğim dosyayı telefonlarına flashlamaktır.
Not: upload bana aittir. Flash konusu forumda fazlaca anlatıldığından dolayı burada değinmeyeceğim. Kolay gelsin. Güle güle kullanın :)

Link güncellendi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Salih Özkoç 2

hygrafik

Üye
rica etsem linki güncellermisin

bygokhan

bygokhan

Üye
81 olan versiyonu sora daha sora nasıl 91-3 yaparız ohalde :?

Pckopat*

Pckopat*

Üye
    Konu Sahibi
bu sürüm 91.4 olduğu için orijinalinde o sebeple 91.3 tekrar yüklenemez bu sadece 91.4 ten kurtulmak için bir alternatif !!

bygokhan

bygokhan

Üye
downgrade yokmu dıosun. bırde ınternet radyo kapanmıs altarnatıve varmı tesekkurler sıgned olsun telı hackleyemıom lutfen zaman yok :))

Pckopat*

Pckopat*

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim bu sürümde zaten tel kendiliğinden hackli ama alternatif istersen internet radio diye bir uygulama var forumda mevcut bilg.

bygokhan

bygokhan

Üye
kardeşim hackli filan değil denedim

Pckopat*

Pckopat*

Üye
    Konu Sahibi
üstad telefona flashladıgın zaten rom patcher geliyo ondan yamaları aktif edip istediğin programı yükleyebilirsin

Üst Alt