Telefon Tavsiyesi E63 mü N95 mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O-Xan

O-Xan

Üye
    Konu Sahibi
E63 mü N95 mi ?
Merhabalar,
Benim Nokia E63'ümü N95 ile takas etmeyi düşünüyorum. Telefonumdan memnundum fakat sıkıldım bunun bataryası yüzünden. Bataryasının ömrü çok çabuk bitti. Artık saatte bir şarjı bitebiliyor. Bu sorun bataryadandır biliyorum fakat hep N95'i merak etmişimdir, gözüme hoş geliyor. Birde malum E63 2MPx, N95 5MPx. Artık kamera da bir ihtiyaç haline geldi benim için. E63'e yüklenilebilecek tüm uygulamaları yükledim. Biraz da N95 denemek istiyorum sizin düşünceleriniz nedir? Teşekkürler.

aleranol

aleranol

Üye
İyi olabilir

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
n95 al eğer 8gb olanıysa hiç düşünmeden değiştir.

O-Xan

O-Xan

Üye
    Konu Sahibi
Peki bu devirde sağlam N95 bulmak mümkün müdür? Ve kafa kafaya takas ederler mi?

Kerim.

Kerim.

Üye
degistir tabi:)

O-Xan

O-Xan

Üye
    Konu Sahibi
Var mı N95 kullanan, yorumlarını öğrenmek istiyorum. Çok arıza yapar mı, sorunları nedir? Google'den arattım E63 ile N95 karşılaştırılmamış.

MaxipmaN

Üye
temiz n95 220 ediyor şu an tuzlu o nekadar temiz olacakki kaç yıllık telefon

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Var mı N95 kullanan, yorumlarını öğrenmek istiyorum. Çok arıza yapar mı, sorunları nedir? Google'den arattım E63 ile N95 karşılaştırılmamış.
vardır. telefonu çok temiz kullananlar oluyor. bulursun yani sorun çıkarmaz süper telefon.

Kerim.

Kerim.

Üye
bir zamanlar neydi o n95 ya:pro:

O-Xan

O-Xan

Üye
    Konu Sahibi
temiz n95 220 ediyor şu an tuzlu o nekadar temiz olacakki kaç yıllık telefon

Benim E63 Beyaz kasa. Tamamen orjinal tuşlar ile özel getirttim kasayı. Çok şık duruyor. Temiz kullanıyorum telefonu. Ayrıca E63'de beyaz seçenek bulunmuyor, kırmızı, lacivert ve siyah var.

fmartin

fmartin

Üye
Kesinlikle N95 , Ben Kullanıyorum Ve Bulursam Bir Tane Daha Alacağım :)

- - - Eklendi - - -

N95 Kullanıyorum Tek Sorunu Arka Kapağın Biraz Hassas Olması O da Pek Mühim Değil , Onun Dışında Müthiş Bir Telefon , Kamerası Ayrı Bi Güzel Carl Zeiss Autofocus Optics 5
Megapixel Kamerası ile Çok Güzel Fotoğraf Çekebilirsin Carl Zeiss Autofocus Optics Özelliği Olması 8 Megapixel olan ama bu özelliği olmayan telefonlara kıyasla daha canlı ve kaliteli şahsen denedim Ve N95'i Kaçırma Derim :)

ahmet147

Üye
n95 8gb kullandım. Harika bi telefon. kasa almıştım kendim değiştirmiştim harika sıfır olmuştu.çok masraflı değil 20 tl ye güzel yan ürünler var kalitesi iyi. Tavsiye ederim. N95 8gb ın ekranı n95e göre daha büyük ekran çözünürlükleri aynı olduğu için n95 8gb ın görüntü kalitesi biraz kötü oluyor.hem ikisibin boyutlarıda farklı .ama çok sağlam telefon. Alırken kızağına dikkat et kızağo açarlen sürtünme sesi varsa çok yıpranmıştır. Benden bu kadar. Alırsan hayırlı olsun.

O-Xan

O-Xan

Üye
    Konu Sahibi
n95 8gb kullandım. Harika bi telefon. kasa almıştım kendim değiştirmiştim harika sıfır olmuştu.çok masraflı değil 20 tl ye güzel yan ürünler var kalitesi iyi. Tavsiye ederim. N95 8gb ın ekranı n95e göre daha büyük ekran çözünürlükleri aynı olduğu için n95 8gb ın görüntü kalitesi biraz kötü oluyor.hem ikisibin boyutlarıda farklı .ama çok sağlam telefon. Alırken kızağına dikkat et kızağo açarlen sürtünme sesi varsa çok yıpranmıştır. Benden bu kadar. Alırsan hayırlı olsun.

Yorumlarınız için öncelikle teşekkürler. Bir de benim çekindiğim noktası kızağıydı. Daha önceki telefonum N80 di. N80 ve N95'in ortak yanı manuel kızak olmaları. Yani kızağı parmak ucuyla itince kendi açılan cinsten değil de tamamen parmak ile kaldırılan cinsten. N80 de kızak sorunu yaşadım, N95 de yaşar mıyım ? Ekran filmi sağlam mı çabuk bozuluyor gibi söylentiler var.

fmartin

fmartin

Üye
Yorumlarınız için öncelikle teşekkürler. Bir de benim çekindiğim noktası kızağıydı. Daha önceki telefonum N80 di. N80 ve N95'in ortak yanı manuel kızak olmaları. Yani kızağı parmak ucuyla itince kendi açılan cinsten değil de tamamen parmak ile kaldırılan cinsten. N80 de kızak sorunu yaşadım, N95 de yaşar mıyım ? Ekran filmi sağlam mı çabuk bozuluyor gibi söylentiler var.

Kızağı açıp kurcalamadıkça film sorun yaşamazsın, Ayrıca parmak ile itilen kızaklar diğerlerine göre daha kaliteli :)

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
paran yetiyorsa n96 al

O-Xan

O-Xan

Üye
    Konu Sahibi

ahmet147

Üye
ekranı cabuk bozulmaz. Sağlam cihaz. Ama kızaklı cihazların babası bence n86

O-Xan

O-Xan

Üye
    Konu Sahibi
N86 bulmam zor. N95 çok var burda.

O-Xan

O-Xan

Üye
    Konu Sahibi
Var mı kullananların yorumları arkadaşlar?

O-Xan

O-Xan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt